• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Вебинар "Суд с МФО: процедура, процесс, сроки и документы" (13.03.2019)

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Я опоздала:cray:. Только с работы вернулась.
Бегу смотреть запись.
 
К сожалению быть не смог :cray::cray:, посмотрю в записи уже....
 
Mercato®, тільки що подивилась,слухала на одному диханні,вся інформація дуже корисна.І що саме головне безкоштовна)А на рахунок наступного вебінару,як здійснювати проплату,і якщо не виходить подивитись пряме включення,а запись потім,якщо оплатити то вона буде доступна до перегляду?
 
Все было очень познавательно. Но со Скайп чатом надо что то решать ((
А так по теме все круто. Хочу купить Гражданско-процесуальный кодекс так сказать для общего развития, мне интересно

Все было очень познавательно. Но со Скайп чатом надо что то решать ((
А так по теме все круто. Хочу купить Гражданско-процесуальный кодекс так сказать для общего развития, мне интересно
 
Tasia, дякую!
Все буде описано. Так, для учасників буде відкритий доступ до запису назавжди.

Monax, спасибо. Ну а какая альтернатива? И в чем проблема со скайпом?
 
Mercato®, в Ютубе лично мне проще общаться. Советую подумать как объединить всех пользователей с разных ресурсов. Было бы круто
 
Monax, если уж покупать,то с коментариями
 
Так работает Ютуб. Пока нашел такое решение и оно самое простое. В чем проблема подключиться к скайпу и там задавать мне вопросы?
 
Так работает Ютуб. Пока нашел такое решение и оно самое простое. В чем проблема подключиться к скайпу и там задавать мне вопросы?
В мене проблема виникла в тому, що на чаті в скайпі не відтворювалось відео, перекидало в Ютуб.
 
Так работает Ютуб. Пока нашел такое решение и оно самое простое. В чем проблема подключиться к скайпу и там задавать мне вопросы?
лично я тоже не вижу проблему, слушаю, если вопросы написала.... да, каждый вебинар интересен.... мне даже сегодня снился судебный процесс:):):)
 
machaparf, не поверите. У меня был один сложный суд. Долго готовился.
Мне этот суд еще месяц снился)
 
Shanti, в скайпі і не буде відео. Лише чат. На компі це 2 вікна. Ви на чому дивитесь?
Я дивлюсь на телефоні. Також використовую функцію два вікна, але коли приходять повідомлення в скайп чаті, в мене відразу його відкриває повністю. Багато моментів з цим пропустила.
 
Пока не знаю. Но подумаю
 
Такой шкурный вопрос...
Какую указать стоимость доступа до следующего вебинара?
Чтоб было не напряжно для участника, но и мне плюсик за работу)
 
Monax, подскажите решение. Я подумаю.

Shanti, звичайно, краще на компі. Як вирішити, поки не знаю.
Я розумію, що на компі краще, але це потрібно сісти і дивитись. А з телефоном я вспіваю, як Цезарь, ще декілька справ робити)))

Такой шкурный вопрос...
Какую указать стоимость доступа до следующего вебинара?
Чтоб было не напряжно для участника, но и мне плюсик за работу)
Не хочу здатись безтактною, але ніхто не зможе правильно оцінити вашу роботу, крім вас самого... Як на мене, задавати це питання, являється лишнім...
 
Вам не лінь оце все для ніщебродів готувати? Я розумію - реклама, конкуренція і т.д. але все ж.
Судя по комментарию, у нас нищебродов, представитель одной из МФОшных помоек. Приветствуем!
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу