• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Вебинар "Суд с МФО: процедура, процесс, сроки и документы" (13.03.2019)

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
deathwillcome, нуу я б поспорила?з чого такі висновки?
 
deathwillcome, подивіться профіль,почитайте пости цієї людини,думаю думка ваша поміняється,а якщо маєте докази?викладайте.
 
Mercato®, ну так Ви ж знаєте, що тут переважна більшість - ніщеброди... хіба якогось варення можу вислати чи яблук сушених))
Вот еще один комментарий представителя МФОшной помойки. Такой себе слабенький сарказм в сторону должников. Но он старается, надо отдать ему должное.
 
Вдохнули и выдохнули. Флуд чистой воды.
Выясняйте отношения с МФО, а не между собой)
 
deathwillcome, подивіться профіль,почитайте пости цієї людини,думаю думка ваша поміняється,а якщо маєте докази?викладайте.
Я почитаю. Но сужу только по комментариям в этой теме. Возможно, это тонкий юмор и самоирония.
 
deathwillcome, є таке поняття як контекст, підтекст і мета повідомлення. Мене цікавила мотивація юриста створювати якісний контент для неплатоспроможних користувачів.
Не шукайте підвоху там, де його немає.
 
Я почитаю. Но сужу только по комментариям в этой теме. Возможно, это тонкий юмор и самоирония.
У вас настільки загострене почуття власної гідності, що вас зачіпають слова, які не адресовані вам особисто, чи ви просто намагаєтесь скомпрометувати свого пропонента?
 
deathwillcome, вы эксперт в сфере лингвистического анализа? Или трансскрибации?
 
deathwillcome, когда ты окружен волками, перенимаешь их поведение и инстинкты.
 
У вас настільки загострене почуття власної гідності, що вас зачіпають слова, які не адресовані вам особисто, чи ви просто намагаєтесь скомпрометувати свого пропонента?
Откуда такие выводы? Я лишь написал свою точку зрения. И также, выше, я написал, что могу ошибаться. Я не заставляю вас чему-то верить или прислушиваться ко мне. Это лишь мое мнение.

deathwillcome, когда ты окружен волками, перенимаешь их поведение и инстикты.
Не согласен
 
deathwillcome, по перше не він,а вона,і не кидайтеся пустими фразами,яким нема підтвердження.А по друге різні люди,різні характери.Ось така в нас Cosa Nostra -пряма у висловлюваннях.
 
Откуда такие выводы? Я лишь написал свою точку зрения. И также, выше, я написал, что могу ошибаться. Я не заставляю вас чему-то верить или прислушиваться ко мне. Это лишь мое мнение.
Ваша думка, як на мене, хибна. Надалі тримайте свої думки при собі...
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу