• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Верокеш блокують рахунки, потрібна допомога!

nami_iman

Читач
Реєстрація
27 Лют 2020
Дописи
1
Реакції
0
Бали
276
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
nami_iman не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Не думала що так станеттся, але може хтось може допомогти...Не платила верокешу десь місяці 4 , вони мені писали, пропонували там шось частину списати але не було можливості і мене не тривожили і тут в серпні в один момент мені заблокували рахунки, сказали то веррокеш. Я просила їх розблокувати бо там були гроші які чоловік на дитину скидує і на які ми живем а вони відмовляють,даои номер виконавця - Онишкевича а йому все одно, сказав шукай гроші і плати майже 7 тисяч. Я читала що можна відмінити але з грошима проблема а я не знаю як там і що робити і чесно думала що за 5 тисяч боргу мене чіпать так не будуть, підкажіть хто знає до кого не дуже дорого можна звернуться у Львові щоб зняти ці блокування?
 
nami_iman, не обязательно именно во Львове
 
Очень много на форуме выбросов от читателей. Это конец года?
Очень много на форуме выбросов от читателей. Это конец года?
Извините вбросов
Очень много на форуме выбросов от читателей. Это конец года?

Извините вбросов
То кредит капиталу прям рвутся деньги отдать не понятно за что то верокеш счета блокирует
Очень много на форуме выбросов от читателей. Это конец года?

Извините вбросов

То кредит капиталу прям рвутся деньги отдать не понятно за что то верокеш счета блокирует
Я в верокеш брала 2 штуки . Обзвонили все х. Предлагали даже за 585 грн но я злопамятна я и все помню что они творили поэтому пусть гуляют
 
Через сколько сделали ИНН?
Сегодня пришло смс что если не оплачу в течении 2дней то начнется принудительное взыскание
 
Назад
Угорі Унизу