• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Верокеш и их действия

У мене з перших днів дзвонили, сума у них зростає тільки тіло+50% штрафу. І вроді, зупиняється. На ранніх термінах пропонують вирішити ситуацію, сплачуюючи один раз на два тижні платежі. Не хамлять, чекають...можна вести переговори)
Потім продають чи то Експерт, чи то Експерс фінанс
 
Гуцулка Ксеня,
У мене з перших днів дзвонили, сума у них зростає тільки тіло+50% штрафу. І вроді, зупиняється. На ранніх термінах пропонують вирішити ситуацію, сплачуюючи один раз на два тижні платежі. Не хамлять, чекають...можна вести переговори)
Потім продають чи то Експерт, чи то Експерс фінанс
Звонили именно на номера, которые вы не указали?
 
Гуцулка Ксеня,

Звонили именно на номера, которые вы не указали?
Дзвонили мені і контактним із заявки ( тобто ліві мої номера). І якщо я не помиляюсь (просто можу переплутати мфо), то сестрі дзвонили один чи два рази.
Але адекватні розмови, без погроз і наїздів.
 
Дзвонили мені і контактним із заявки ( тобто ліві мої номера). І якщо я не помиляюсь (просто можу переплутати мфо), то сестрі дзвонили один чи два рази.
Але адекватні розмови, без погроз і наїздів.
Спасибо огромное) А какая сумма была у Вас?
 
Screenshot_20200404-085123.png
звонят всем подряд и смс шлют. Не агрессивные.
 
За тіло 1500 мозок колупають ніби 15 к винен
В ломбард відправляють і до родичів.. і це лише прострочка 4 дні
Не уявляю що далі...
 
А Ви пробували поігнорувати?
Я ігнорую всіх ( у мене їх 25+) блок на телефоні стоїть,за сьогодні 108 дзвінків різних,
але пишуть на ел.пошту з погрозами знайти всіх,задовбати всіх, арештувати рахунки і тд..
 
Назад
Угорі Унизу