• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Відгуки клієнтів про "Центр правової допомоги"

Admin

Реклама, гарант, питання по проекту
Адміністрація
Реєстрація
19 Чер 2018
Дописи
34,300
Реакції
92,496
Бали
11,145
UAH
5.11
Ваш пол
Мужской
Admin не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Дуже прошу всіх, хто звертався до цієї контори за "допомогою" до "Центр правової допомоги" на Антоновича 58, залиште свій відгук, бо це дуже важливо. Чому важливо? Щоб більше громадян становилися більш грамотними та вирішували свої проблеми не переплачуючі великі гроші за примарні якісь послуги.
Всі, хто стикався з цією конторою, не соромтеся, пишіть відгуки!
Безымянный.png
 
Шо? Опять? Было же вроде?
 
Дуже прошу всіх, хто звертався до цієї контори за "допомогою" до "Центр правової допомоги" на Антоновича 58, залиште свій відгук, бо це дуже важливо. Чому важливо? Щоб більше громадян становилися більш грамотними та вирішували свої проблеми не переплачуючі великі гроші за примарні якісь послуги.
Всі, хто стикався з цією конторою, не соромтеся, пишіть відгуки!
Переглянути вкладення 99090
Обращайтесь к юристам на форуме. Тут Вам точно окажут квалифицированную помощь , и не кинут.
 
ТОВ "юридична правова допомога" Київ
Шестаков Віталій кто знає, сайт такий собі в них слабенький з 3ма відгуками. Вірити чи ні?)
 
ТОВ "юридична правова допомога" Київ
Шестаков Віталій кто знає, сайт такий собі в них слабенький з 3ма відгуками. Вірити чи ні?)
Мені здається, Ви самі дали відповідь на своє запитання.
 
ТОВ "юридична правова допомога" Київ
Шестаков Віталій кто знає, сайт такий собі в них слабенький з 3ма відгуками. Вірити чи ні?)
А нащо вам юрист?У вас суд чи ІНН?Я б не вірила.
 
MitchiGun, ну так на форуме специалисты, никто не понравился? есть масса профильных. Но тут профи своего дела.
 
MitchiGun, ну так на форуме специалисты, никто не понравился? есть масса профильных. Но тут профи своего дела.
Да уже многое заинтересовало. Вообще форум отличный. Я хоть немного стал понимать. А то пол года платим не пойми за что. Падлы с 800 грн накрутили 35000, уже 15000 вывернули. Щас уничтожу их к чертям.
 
Кроспостінг
Дуже прошу всіх, хто звертався до цієї контори за "допомогою" до "Центр правової допомоги" на Антоновича 58, залиште свій відгук, бо це дуже важливо. Чому важливо? Щоб більше громадян становилися більш грамотними та вирішували свої проблеми не переплачуючі великі гроші за примарні якісь послуги.
Всі, хто стикався з цією конторою, не соромтеся, пишіть відгуки!
Переглянути вкладення 99090
Центр Надання Безкоштовної Юридичної Допомоги.
вул.Антоновича 58. https://urist24.com.ua/це їх сайт. Бережіться цих покидьків!
Оропай Олексій Віталійович.
Мерзотник і вор! Обдурює людей і разом з Валенчуком Артуром,вони працюють разом,нічого не робить і видурює кошти.
Тож будьте обережні з цими шахраями!
 
Юристи,аферисти!
Я звернувся за допомогою до Центру Надання Юридичної Допомоги.
Мене приймав такий собі Валенчук Артур Володимирович,цей мерзотники вів себе дуже дивно,не представився,був відверто наглий,як потім я вияснив,ця наволоч кришувала збут наркотиків і затримувався СБУ ...
Цей громадянин весь час мене залякував,погрожував тюрмою,робив все щоб виманити в мене кошти,тобто відверте вимагання було ...
В парі з ним працює адвокат,звати Оропай Олексій Віталійович ...
Вони документи не показують,ховаються від камер,ведуть себе агресивно,я думаю що там у багатьох їх і немає ...
Я заплатив кошти,цей Оропай умовив мене розписатися заані в договорі, і відверто обдурив мене,потім заблокував мене і притих ...
Як я потім вияснив,цей мерзотник Валенчук,бігав по різним адресам цих контор,і там виманював кошти у пенсіонерів і не грамотних людей.
Тобто цей Валенчук вважає себе безкарними,відверто займаючись "рекетом" по всьому Києву.
Дуже прошу допоможуть мені повернути свої кошти,а як ні ю,то хоч би покарати цих покидьків,щоб вони не дурили людей,треба зупинити цей рекет і це шахрайство ...
 
Юристи,аферисти!
Я звернувся за допомогою до Центру Надання Юридичної Допомоги.
Мене приймав такий собі Валенчук Артур Володимирович,цей мерзотники вів себе дуже дивно,не представився,був відверто наглий,як потім я вияснив,ця наволоч кришувала збут наркотиків і затримувався СБУ ...
Цей громадянин весь час мене залякував,погрожував тюрмою,робив все щоб виманити в мене кошти,тобто відверте вимагання було ...
В парі з ним працює адвокат,звати Оропай Олексій Віталійович ...
Вони документи не показують,ховаються від камер,ведуть себе агресивно,я думаю що там у багатьох їх і немає ...
Я заплатив кошти,цей Оропай умовив мене розписатися заані в договорі, і відверто обдурив мене,потім заблокував мене і притих ...
Як я потім вияснив,цей мерзотник Валенчук,бігав по різним адресам цих контор,і там виманював кошти у пенсіонерів і не грамотних людей.
Тобто цей Валенчук вважає себе безкарними,відверто займаючись "рекетом" по всьому Києву.
Дуже прошу допоможуть мені повернути свої кошти,а як ні ю,то хоч би покарати цих покидьків,щоб вони не дурили людей,треба зупинити цей рекет і це шахрайство ...
Зверніться до правоохоронних органів.
 
Юристи,аферисти!
Я звернувся за допомогою до Центру Надання Юридичної Допомоги.
Мене приймав такий собі Валенчук Артур Володимирович,цей мерзотники вів себе дуже дивно,не представився,був відверто наглий
то для чого, пройшовши цей етап і побачивши відношення, ви все ж платили? :facepalm:
 
Коли вже наші люди зрозуміють,що ніхто,нічого за них не зробить? Риторичне питання
 
то для чого, пройшовши цей етап і побачивши відношення, ви все ж платили? :facepalm:
Патамушто?
Щоб відповідальність за свої вчинки,переложить на когось))
А там аферисти)І ще більша ср*ка))
Вибачте, накипіло))
 
Юристи,аферисти!
Я звернувся за допомогою до Центру Надання Юридичної Допомоги.
Мене приймав такий собі Валенчук Артур Володимирович,цей мерзотники вів себе дуже дивно,не представився,був відверто наглий,як потім я вияснив,ця наволоч кришувала збут наркотиків і затримувався СБУ ...
Цей громадянин весь час мене залякував,погрожував тюрмою,робив все щоб виманити в мене кошти,тобто відверте вимагання було ...
В парі з ним працює адвокат,звати Оропай Олексій Віталійович ...
Вони документи не показують,ховаються від камер,ведуть себе агресивно,я думаю що там у багатьох їх і немає ...
Я заплатив кошти,цей Оропай умовив мене розписатися заані в договорі, і відверто обдурив мене,потім заблокував мене і притих ...
Як я потім вияснив,цей мерзотник Валенчук,бігав по різним адресам цих контор,і там виманював кошти у пенсіонерів і не грамотних людей.
Тобто цей Валенчук вважає себе безкарними,відверто займаючись "рекетом" по всьому Києву.
Дуже прошу допоможуть мені повернути свої кошти,а як ні ю,то хоч би покарати цих покидьків,щоб вони не дурили людей,треба зупинити цей рекет і це шахрайство ...
Добрий день! Напишіть мені, будь ласка, на електронну пошту, маю схожу проблему. Дякую
 
Назад
Угорі Унизу