• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Відкрити скриньку на УкрПошті

  • Автор теми Таня
  • Дата початку
  • Відповіді 16
  • Перегляди 247

Таня

Форумчанин
Реєстрація
29 Вер 2018
Дописи
485
Реакції
162
Бали
5,180
UAH
1.00
Ваш пол
Женский
Таня не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Добрий день. Маю таке питання, їду за кордон, хотіла щоб листи не приходили по місцю проживання, можна на укр пошті скриньку відкрити чи ще щось?
 
Добрий день. Маю таке питання, їду за кордон, хотіла щоб листи не приходили по місцю проживання, можна на укр пошті скриньку відкрити чи ще щось?
На Укрпошті є така послуга. Запитуйте на відділенні. Можливо не у всіх населених пунктах
 
Добрий день. Маю таке питання, їду за кордон, хотіла щоб листи не приходили по місцю проживання, можна на укр пошті скриньку відкрити чи ще щось?
Можно зробити абонентську скриньку з переспрямуванням на неї... але як вище вам написали - це не завжди працює.
 
Добрий день. Маю таке питання, їду за кордон, хотіла щоб листи не приходили по місцю проживання, можна на укр пошті скриньку відкрити чи ще щось?
Відкрити скриньку Ви можете. Минулого року вартість такої послуги була до 400 грн. за рік.
Але, на пошті говорили, що у цю скриньку кидають тільки прості листи, якщо прийшов рекомендований лист, вони кидають в скриньку повідомлення про надходження такого листа і Ви повинні підійти до працівника пошти з цим повідомленням, отримати рекомендований лист і розписатись за отримання такого листа
 
Але, на пошті говорили, що у цю скриньку кидають тільки прості листи, якщо прийшов рекомендований лист, вони кидають в скриньку повідомлення про надходження такого листа і Ви повинні підійти до працівника пошти з цим повідомленням, отримати рекомендований лист і розписатись за отримання такого листа
в бланку є галочка типу дозвіл щоб кидати і рекомендовані.
 
в бланку є галочка типу дозвіл щоб кидати і рекомендовані.
а 30 днів зберегання рекомедованих по закону ще ніхто не відміняв, можно на пошті залишити доручення на людину, але тільки не знаю нотаріально завіряти треба чи ні такий документ
 
в бланку є галочка типу дозвіл щоб кидати і рекомендовані.
точно не впевнена, але, здається, що за ці листи отримувачу потрібно розписатись і вони мають обмежений термін по зберіганню
 
точно не впевнена, але, здається, що за ці листи отримувачу потрібно розписатись і вони мають обмежений термін по зберіганню
рек.png

ось цей бланк. рекомендовані без оголошеної цінності під підпис, але можна вкладати

як бачимо не можна вкладати ті рекомендовані які з повідомленням про вручення
 
Це все кншн добре, але неоднократно писали на форумі, що листоноши всеодно тягнули листи за адресою, нехтуючи АС))
 
Я часто користуюсь послугами Укрпошти, бо треба багато доків відправляти.
Враження, що працівникам відділення забули сказати, що сесесеру вже нема, на дворі 21-ше століття, а кріпацтво відмінили ще у 1848/1861 роках (залежить від регіону).
Але прикол чути там:
"Галя, де мій дирокол? Казала тобі картон не дюрявити! Де я новий візьму?"
"Ні, чергу після 18:30 не займати!"
"Я тут на посаді. А не то, шо ви придумали."
"Від руки воно писати не хоче? А мені просто з тим компухтором? А? От не треба тут мені!"
"Там зразок є. Галя! То ще по союзу чи нарешті змінила індекси на стенді?"
"В нас нічого не пропадає. Відправили - чекайте. З Китаю йшло місяць. Ну то ще 2 тижні по Україні почекаєте!"
 
Я часто користуюсь послугами Укрпошти, бо треба багато доків відправляти.
Враження, що працівникам відділення забули сказати, що сесесеру вже нема, на дворі 21-ше століття, а кріпацтво відмінили ще у 1848/1861 роках (залежить від регіону).
Але прикол чути там:
"Галя, де мій дирокол? Казала тобі картон не дюрявити! Де я новий візьму?"
"Ні, чергу після 18:30 не займати!"
"Я тут на посаді. А не то, шо ви придумали."
"Від руки воно писати не хоче? А мені просто з тим компухтором? А? От не треба тут мені!"
"Там зразок є. Галя! То ще по союзу чи нарешті змінила індекси на стенді?"
"В нас нічого не пропадає. Відправили - чекайте. З Китаю йшло місяць. Ну то ще 2 тижні по Україні почекаєте!"
Мені кажуть,що необов'язково одразу бігти на пошту,коли прийшло повідомлення про поштовий переказ. Кажу ,а коли можна бігти? Мовчать
 
Сперечатися важко, але по роботі точно знаю, не отримали рекомендований більше 30 діб, відправляють назад адресату
 
Назад
Угорі Унизу