• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Відмовив суд ТОВ "ФК"Європейська агенція з повернення боргів" (ЄАПБ).

Advokat Ukraine

Адвокат
Адвокат
Реєстрація
14 Тра 2020
Дописи
1,102
Реакції
1,805
Бали
5,955
UAH
45.00
Ваш пол
Мужской
За моєї участі, як представника відповідача, постановою Апеляційного суду відмовлено у задоволенні позову ТОВ "ФК"Європейська агенція з повернення боргів" (ЄАПБ) про стягнення заборгованості.
Долучаю скрін резолютивної частини постанови.
Пропоную свої послуги, контакти адвоката тут ⬇️
 

Вкладення

  • IMG_20230320_095758.jpg
    IMG_20230320_095758.jpg
    55.4 Кб · Перегляди: 834
Останнє редагування:
Prince не такий страшний чорт,як здається....
Можете звернутися по допомогу.
 
За моєї участі, як представника відповідача, постановою Апеляційного суду відмовлено у задоволенні позову ТОВ "ФК"Європейська агенція з повернення боргів" (ЄАПБ) про стягнення заборгованості.
Мої вітання! Гарний приклад, що можно і потрібно відстоювати свої права. З ЄАПБ чи будь-якою іншою установою.
Долучаю скрін резолютивної частини постанови.
Ще раз ?
Коротко, змістовно, і аргументовано.
Як завжди без бравади. Професійно і зрозуміло для форумчан.
 
За моєї участі, як представника відповідача, постановою Апеляційного суду відмовлено у задоволенні позову ТОВ "ФК"Європейська агенція з повернення боргів" (ЄАПБ) про стягнення заборгованості.
Долучаю скрін резолютивної частини постанови.
Пропоную свої послуги, контакти адвоката тут ⬇️
Супер. Можно спать спокойно если есть такие люди
 
За моєї участі, як представника відповідача, постановою Апеляційного суду відмовлено у задоволенні позову ТОВ "ФК"Європейська агенція з повернення боргів" (ЄАПБ) про стягнення заборгованості.
Долучаю скрін резолютивної частини постанови.
Пропоную свої послуги, контакти адвоката тут ⬇️
Сергій, вітаю з перемогою
 
За моєї участі, як представника відповідача, постановою Апеляційного суду відмовлено у задоволенні позову ТОВ "ФК"Європейська агенція з повернення боргів" (ЄАПБ) про стягнення заборгованості.
Долучаю скрін резолютивної частини постанови.
Пропоную свої послуги, контакти адвоката тут ⬇️
Добрый вечер, как с Вами можно связаться.
Мне вечером пришло сообщение, что будет ссуд с ЄАПБ, есть номер дела,ссуд 27.04.23
 
За моєї участі, як представника відповідача, постановою Апеляційного суду відмовлено у задоволенні позову ТОВ "ФК"Європейська агенція з повернення боргів" (ЄАПБ) про стягнення заборгованості.
Долучаю скрін резолютивної частини постанови.
Пропоную свої послуги, контакти адвоката тут ⬇️
а номер справи можна ? цікаво чим суд керувався при ухвалення постанови.
 
За моєї участі, як представника відповідача, постановою Апеляційного суду відмовлено у задоволенні позову ТОВ "ФК"Європейська агенція з повернення боргів" (ЄАПБ) про стягнення заборгованості.
Долучаю скрін резолютивної частини постанови.
Пропоную свої послуги, контакти адвоката тут ⬇️
Мої вітання, якщо не секрет, яка була сума позову? Бо в мене вона захмарна, чекаю документів з суду, засідання ще не призначили, а тільки склад суду, вчора з'явилося в ДІЇ
 
Мої вітання, якщо не секрет, яка була сума позову? Бо в мене вона захмарна, чекаю документів з суду, засідання ще не призначили, а тільки склад суду, вчора з'явилося в ДІЇ
Фінансова компанія просила трохи більше 40 тис. Там ще має бути додаткове рішення (постанова) апеляційного суду про відшкодування відповідачу витрат за професійну правову допомогу. Банально суд забув розглянути таку вимогу.
з цією поки нема) але хіба вона відрізняється від інших факторингових компаній.
Різні фінансові компанії по різному доводять свої позовні вимоги про стягнення заборгованості, зокрема відрізняються надані суду докази в обгрунтування обставин справи на які вони посилаються в описовій частині позову.
Простими словами кожна справа незалежно яка фінансова компанія відрізняється від інших хоча б тим, що її розглядає інший суддя.
По цій категорії справ рішення бувають як в одну сторону так і в іншу, головний фактор це суб'єктивне ставлення конкретного судді (чи 3-х суддів в апеляції) до обставин справи та наданих доказів.
Так буває що по одним і тим самим обставинам різні судді приймали протилежні рішення.
 
Останнє редагування:
Фінансова компанія просила трохи більше 40 тис. Там ще має бути додаткове рішення (постанова) апеляційного суду про відшкодування відповідачу витрат за професійну правову допомогу. Банально суд забув розглянути таку вимогу.

Різні фінансові компанії по різному доводять свої позовні вимоги про стягнення заборгованості, зокрема відрізняються надані суду докази в обгрунтування обставин справи на які вони посилаються в описовій частині позову.
Простими словами кожна справа незалежно яка фінансова компанія відрізняється від інших хоча б тим, що її розглядає інший суддя.
По цій категорії справ рішення бувають як в одну сторону так і в іншу, головний фактор це суб'єктивне ставлення конкретного судді (чи 3-х суддів в апеляції) до обставин справи та наданих доказів.
Так буває що по одним і тим самим обставинам різні судді приймали протилежні рішення.
Добре, це зрозуміло, але цікавить чим керувалась колегія в даному випадку. Від якого числа постанова та яка область ухвалювала ?
 
Добре, це зрозуміло, але цікавить чим керувалась колегія в даному випадку. Від якого числа постанова та яка область ухвалювала ?
Не переймайтесь. Якщо у вас буде така проблема, то все покажу.
 
Добрий вечір,якщо просоочка в МФО можно подати до суду щоб відсотки списали ?це можливо ?
Суд вирішує спір між сторонами та захищає порушені права. задам зустрічне питання, як ваші права порушені?
Якщо МФО вважає, що є заборгованість то вони мають право звернутися в суд за захистом порушеного права, а ви довести, що така заборгованість відсутня.
Вважаю, що на даний час, Ваші права не порушені, а тому відповідь на питання, не можливо.
 
Назад
Угорі Унизу