• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Відновлення нарахування відсотків за користування

Никадим

Форумчанин
Реєстрація
25 Гру 2019
Дописи
112
Реакції
87
Бали
1,825
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Никадим не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня, громада. Я щось не розумію чи війна закінчилася ??? Прийшло повідомлення від альфа банку, що з 13.07.22 закінчилися кредитні канікули і відновлюється нарахування відсотків. А чим 13.07 відрізняється від 13.06....13.05 ... Що змінилося ? Війна закінчилася чи відмінили військовий стан чи було змінено кредитний договір ? Які у кого думки стосовно цього
 
Доброго дня, громада. Я щось не розумію чи війна закінчилася ??? Прийшло повідомлення від альфа банку, що з 13.07.22 закінчилися кредитні канікули і відновлюється нарахування відсотків. А чим 13.07 відрізняється від 13.06....13.05 ... Що змінилося ? Війна закінчилася чи відмінили військовий стан чи було змінено кредитний договір ? Які у кого думки стосовно цього
На мою думка ,ніби як ,,передумали,,:pleasantry:
 
Доброго дня, громада. Я щось не розумію чи війна закінчилася ??? Прийшло повідомлення від альфа банку, що з 13.07.22 закінчилися кредитні канікули і відновлюється нарахування відсотків. А чим 13.07 відрізняється від 13.06....13.05 ... Що змінилося ? Війна закінчилася чи відмінили військовий стан чи було змінено кредитний договір ? Які у кого думки стосовно цього
Багато банків з червня місяця припинили "кредитні канікули" і відновили нарахування відсотків за кредитами.
Альфа не виключення.
Слоган : "Економіка має працювати навіть під час війни і наповнювати бюджет"...
 
Відсотки по договору нараховувались як і завжди. Просто розбивали їх рівними частинами на майбутні періоди. А платіж у вас до оплати був 0. А з липня , а хтось навіть с червня припинив дію кред. канікул.
 
Доброго дня, громада. Я щось не розумію чи війна закінчилася ??? Прийшло повідомлення від альфа банку, що з 13.07.22 закінчилися кредитні канікули і відновлюється нарахування відсотків. А чим 13.07 відрізняється від 13.06....13.05 ... Що змінилося ? Війна закінчилася чи відмінили військовий стан чи було змінено кредитний договір ? Які у кого думки стосовно цього
Просто деньги очень нужны.
 
Назад
Угорі Унизу