• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Відзив на позовну заяву

Praskoviia

✩ Premium ✩
Реєстрація
20 Вер 2020
Дописи
6,636
Реакції
18,807
Бали
4,280
UAH
151.67
Ваш пол
Женский
Praskoviia не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Добрый вечер. Глобал кредит сделали ИНН ,вернее компания "Сонати" сделала. Сносим через суд. Вчера пришла целая пачка бумага заказным письмом,в котором "відзив на позовну заяву" и "клопотання про зменшення витрат за правничу допомогу". Не хотелось бы,чтобы судья принял решение в их пользу.
 
Добрый вечер. Глобал кредит сделали ИНН ,вернее компания "Сонати" сделала. Сносим через суд. Вчера пришла целая пачка бумага заказным письмом,в котором "відзив на позовну заяву" и "клопотання про зменшення витрат за правничу допомогу". Не хотелось бы,чтобы судья принял решение в их пользу.
Вам глобал кредит зразу їм продали ? Мене прімоколект продали
 
Dark_magic, где то через 8 мес просрочки ИНН появилось,когда продали,не знаю.
 
Добрый вечер. Глобал кредит сделали ИНН ,вернее компания "Сонати" сделала. Сносим через суд. Вчера пришла целая пачка бумага заказным письмом,в котором "відзив на позовну заяву" и "клопотання про зменшення витрат за правничу допомогу". Не хотелось бы,чтобы судья принял решение в их пользу.
А там не треба писати "заперечення на відзив"?
Але адвокату то краще знати.
Я не думаю, що глобал щось може в суді аргументувати.
Коли читаю судову владу, то наприклад Альфі такі відзиви не допомагають ніяк
 
Dark_magic, завтра скажу адвокату,что нужно,то и сделаем.
 
Dark_magic, около 20 листов ксерокопии . Договор без подписей,копии писем на электронку,которых я не получала,даже с Укрпочты маршрут письма,в котором предупреждение ,если не оплачу,будет ИНН.
 
Добрый вечер. Глобал кредит сделали ИНН ,вернее компания "Сонати" сделала. Сносим через суд. Вчера пришла целая пачка бумага заказным письмом,в котором "відзив на позовну заяву" и "клопотання про зменшення витрат за правничу допомогу". Не хотелось бы,чтобы судья принял решение в их пользу.
Юрист с форума или по месту ?
 
Dark_magic, около 20 листов ксерокопии . Договор без подписей,копии писем на электронку,которых я не получала,даже с Укрпочты маршрут письма,в котором предупреждение ,если не оплачу,будет ИНН.
Знайте, що є ЗУ "Про електронні довірчі послуги", згідно з яким листи на е-пошту без кваліфікованого електронного підпису не мають ніякої юридичної сили!!! Читайте ст.17 ч.2, ст.18, ст.24 даного Закону! А підтвердження вчинення електронного правочину згідно ст.17 ч.17 ЗУ "Про електронну комерцію" у Вас є??? А я думаю, що немає!!! А договір у Вас вчинений згідно ЗУ "Про фінансові послуги"??? Всі обов'язкові умови там прописані??? А я думаю, що ні! Ось на це потрібно звернути першочергову увагу!!!
 
Знайте, що є ЗУ "Про електронні довірчі послуги", згідно з яким листи на е-пошту без кваліфікованого електронного підпису не мають ніякої юридичної сили!!! Читайте ст.17 ч.2, ст.18, ст.24 даного Закону! А підтвердження вчинення електронного правочину згідно ст.17 ч.17 ЗУ "Про електронну комерцію" у Вас є??? А я думаю, що немає!!! А договір у Вас вчинений згідно ЗУ "Про фінансові послуги"??? Всі обов'язкові умови там прописані??? А я думаю, що ні! Ось на це потрібно звернути першочергову увагу!!!
:rolleyes:какое это отношение имеет к сносу ИНН?)))
 
Olko, Вы переживаете больше,чем я. Завтра позвоню адвокату,который занимается этим и он знает что делать,а здесь написала чтобы поговорить об этом с форумчанами. Не нападайте на уважаемого юриста.
 
Olko, Вы переживаете больше,чем я. Завтра позвоню адвокату,который занимается этим и он знает что делать,а здесь написала чтобы поговорить об этом с форумчанами. Не нападайте на уважаемого юриста.
Боже збав, щоб я на когось нападав, тим більше на поважного юриста!!! :лифчик::кофе::бухаю: Куди нам, сиволапим! Але іноді я хочу допомогти, коли бачу, що люди пишуть те, що не розуміють!!! І навіть поважні юристи іноді так роблять (я ні на кого не вказую:лифчик:).
 
Конечно надо))
Но..какое отношение к ее суду имеет то, что вы написали?))
Строго кажучи, звісно жодного!!! Оскільки сам факт ВНН не пов'язаний з фактом наявності договірних відносин з банком чи МФО! Така наша сумна дійсність! Але треба ж якось реагувати на дії банку, якось аргументувати свою позицію!!?? Поправте мене, якщо я не правий!
 
Назад
Угорі Унизу