• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Виклик до державного виконавця

  • Автор теми Deffka
  • Дата початку
  • Відповіді 34
  • Перегляди 2K
Tarass, і яким був результат суду?
Пепа, та чого? Маю знайому з цього сайту,яка теж має кредит в цих шаражках по прострочці вже 2 роки і ніхто не подав
 
Tarass, і яким був результат суду?
Пепа, та чого? Маю знайому з цього сайту,яка теж має кредит в цих шаражках по прострочці вже 2 роки і ніхто не подав
Ой..да, я уже и не вспомню)) мы там массово инициировали и запреты на выезд, и привлечение к ответственности)) где то проходило, где то нет
 
Tarass, і яким був результат суду?
Пепа, та чого? Маю знайому з цього сайту,яка теж має кредит в цих шаражках по прострочці вже 2 роки і ніхто не подав
Да ясно що як лотерея.Але вже прострочка де 9міс.а де більше і з кожним днем ждеш чи буде щось чи ні.
 
Пепа, то навпаки, треба вже переставати думати про них,а не чикати, все що могли вони зробили
Lenchik1, що?
 
Когда чего то ждёшь, оно обязательно случается. Особенно если боишься.
Ждите что они вам денег насыпят) у меня 10-9 месяцев. Ничего вообще
 
Когда чего то ждёшь, оно обязательно случается. Особенно если боишься.
Ждите что они вам денег насыпят) у меня 10-9 месяцев. Ничего вообще
9 місяців прострочки чи вп висить?...якщо чесно про ті вп навіть не думала,а тут нагадали про себе
 
Admin, так,у мене вже 3 штуки є,післясудові,одне вп в державного і два в приватного
Ассоль, так,суд був ще минулого року в листопаді
Tanya123, хвилююсь,щоб гірше не було, у серпні прийшли документи про відкриття вп і тепер прийшов виклик
Tanya123, хочу платити частинами,але не маю можливості їхати,там пише що можна якось письмово повідомити про самостійне виконання частинами,але я уявлення не маю як то писати
Разве нельзя через ЕС?
 
Назад
Угорі Унизу