• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Виконавче провадження Райфайзен.

ФІОНА

Форумчанин
Реєстрація
5 Лис 2019
Дописи
34
Реакції
17
Бали
853
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
ФІОНА не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Всім доброго дня! От і до мене дійшла черга з виконавчим провадженням. Сьогодні прийшло повідомлення що всі банківські рахунки заблоковано в моєму випадку зарплату отп банка. І приват банка. Підскажіть хто стикався з такою ситуацією, які подальші дії мої, не хочу усугубити ситуацію ще далі.
 
Всім доброго дня! От і до мене дійшла черга з виконавчим провадженням. Сьогодні прийшло повідомлення що всі банківські рахунки заблоковано в моєму випадку зарплату отп банка. І приват банка. Підскажіть хто стикався з такою ситуацією, які подальші дії мої, не хочу усугубити ситуацію ще далі.
ИП по ИНН открыто, или это решение суда и ИП открыто и по исполнительному листу?
Всім доброго дня! От і до мене дійшла черга з виконавчим провадженням. Сьогодні прийшло повідомлення що всі банківські рахунки заблоковано в моєму випадку зарплату отп банка. І приват банка. Підскажіть хто стикався з такою ситуацією, які подальші дії мої, не хочу усугубити ситуацію ще далі.
Если это ИНН, то нужно подавать в суд на признание ИНН не подлежащей исполнению
 
Назад
Угорі Унизу