• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Виконавче провадження та нарахування штрафів та відсотків по кредиту

  • Автор теми Mila111
  • Дата початку
  • Відповіді 15
  • Перегляди 2K

Mila111

Читач
Реєстрація
22 Чер 2021
Дописи
13
Реакції
2
Бали
1,760
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Mila111 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня, 9 місяців назад прилетіло вп від Ідея Банку занесли на роботу згодні щоб вираховували, кожен місяць вираховували і тут сьогодні дзвінок що ми ще виноваті 26 тисят за проценти та користування кредитом який вираховують як таке може бути хіба нарахування відсотків не зупиняється.
 
Доброго дня, 9 місяців назад прилетіло вп від Ідея Банку занесли на роботу згодні щоб вираховували, кожен місяць вираховували і тут сьогодні дзвінок що ми ще виноваті 26 тисят за проценти та користування кредитом який вираховують як таке може бути хіба нарахування відсотків не зупиняється.
якщо по Ідея банку щодо Вас вчинено напис нотаріуса, то оскаржуйте такий напис. Навіть після сплати по напису будете винні Ідея банку кошти. Після оскарження напису Ідея банк подасть до суду на стягнення заборгованості, тоді й буде визначена остаточна сума боргу.
 
Ви платите по напису.
Напис нотаріуса на звичайному договорі є незаконним.
Якщо погоджуватися з беззаконням, то з того ніяк нічого хорошого не вийде!
Не тільки ідея банк так робить. Ще й альфа та пумб.
З ідея банком суд - це найкраще рішення. Читала, що навіть люди переплачену комісію вертають.
 
Ви платите по напису.
Напис нотаріуса на звичайному договорі є незаконним.
Якщо погоджуватися з беззаконням, то з того ніяк нічого хорошого не вийде!
Не тільки ідея банк так робить. Ще й альфа та пумб.
З ідея банком суд - це найкраще рішення. Читала, що навіть люди переплачену комісію вертають.
У мене державний нотаріус та виконавець, до них звонила сьогодні вона сказала що як вирахують то кредит буде закритий і я їм нічого не вина.
 
У мене державний нотаріус та виконавець, до них звонила сьогодні вона сказала що як вирахують то кредит буде закритий і я їм нічого не вина.
1. Если вы все выплатите, то Вам потом опять могут сделать исполнительную надпись на остаток. Исполнительная надпись это не решение суда.
2. Ее нужно оспаривать в суде, а не платить по ней. Она незаконна!
 
У мене державний нотаріус та виконавець, до них звонила сьогодні вона сказала що як вирахують то кредит буде закритий і я їм нічого не вина.
Байки він вам розказує. Якщо ви заплатите , то виконавець просто провадження закриє і отримує свою винагороду 10%.
Але банк не відчепиться, може далі хотіти від вас оплати їх хотілок
 
Доброго дня, 9 місяців назад прилетіло вп від Ідея Банку занесли на роботу згодні щоб вираховували, кожен місяць вираховували і тут сьогодні дзвінок що ми ще виноваті 26 тисят за проценти та користування кредитом який вираховують як таке може бути хіба нарахування відсотків не зупиняється.
Запомните- никогда не платите по ИП основанной на ИНН. Всегда нужно оспаривать ИНН в суде. Так Вас будут доить бесконечно
 
Запомните- никогда не платите по ИП основанной на ИНН. Всегда нужно оспаривать ИНН в суде. Так Вас будут доить бесконечно
За 9 місяців вирахували 25 тис. І іще хочють 26 пора шукать юриста.
 
А як бути якщо я начну оспорювати вони мені карти заблокують.
 
А як бути якщо я начну оспорювати вони мені карти заблокують.
Вы серьезно? Какое отношение имеет одно к другому?
Не хотите сносить, платите бесконечно. Они сделают через год ещё одну надпись, а ещё через год - ещё одну. Вы да платите... Почему бы не сделать?!
 
Вы серьезно? Какое отношение имеет одно к другому?
Не хотите сносить, платите бесконечно. Они сделают через год ещё одну надпись, а ещё через год - ещё одну. Вы да платите... Почему бы не сделать?!
Та зносить я дуже хочу і буду.
Вы серьезно? Какое отношение имеет одно к другому?
Не хотите сносить, платите бесконечно. Они сделают через год ещё одну надпись, а ещё через год - ещё одну. Вы да платите... Почему бы не сделать?!
Та зносить я дуже хочу і буду, хотілось закрить і забуть, а тут така фігня ще маю платить
Тільки одного нерозумію чому на момент зроблення вп сума не зафіксувалась, а проценти за користування кредитом нараховуються.
 
Останнє редагування:
Та зносить я дуже хочу і буду.

Та зносить я дуже хочу і буду, хотілось закрить і забуть, а тут така фігня ще маю платить
Тільки одного нерозумію чому на момент зроблення вп сума не зафіксувалась, а проценти за користування кредитом нараховуються.
Тому що ця вся ситуація з написами - афера масштабна. Нотарі на тому мільйони заробляють. Банк (так все було) хоче чим побільше з людини здерти.
 
А як бути якщо я начну оспорювати вони мені карти заблокують.
Юриста попросите сделать забезпечення позову , отправите исполнителю и он остановит ИП и ничего больше не будут с Вас взыскивать на время суда и если исполнитель не успеет заблокировать счета, то он не сможет после остановки ип блокировать счета
Та зносить я дуже хочу і буду.

Та зносить я дуже хочу і буду, хотілось закрить і забуть, а тут така фігня ще маю платить
Тільки одного нерозумію чому на момент зроблення вп сума не зафіксувалась, а проценти за користування кредитом нараховуються.
Потому что это ИНН, а не решение суда. Когда судебное решение, то они уже ничего не могут рассчитывать и сумма зафиксирована. И потом их можете слать куда подальше.
 
Назад
Угорі Унизу