• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Виконавче провадження у мобілізованого на підставі суду з ПриватБанком. Що робити, як закрити його?

  • Автор теми Andrii17
  • Дата початку
  • Відповіді 16
  • Перегляди 724

Andrii17

Читач
Реєстрація
9 Вер 2022
Дописи
9
Реакції
1
Бали
3
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Andrii17 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Добрий день. Я мобілізований з березня 2022. Сьогодні через Дію дізнаюся, що відкрито виконавче провадження 01.02.2023. Мене навіть не сповіщали про суд. Я час від часу мав розмову з працівниками Приватну, частково гасив заборгованість. Ставилися лояльно бо я повідомив що військовослужбовець. А сьогодні дізнаюся такі новини. Які мої подальші дії?
 
Добрий день. Я мобілізований з березня 2022. Сьогодні через Дію дізнаюся, що відкрито виконавче провадження 01.02.2023. Мене навіть не сповіщали про суд. Я час від часу мав розмову з працівниками Приватну, частково гасив заборгованість. Ставилися лояльно бо я повідомив що військовослужбовець. А сьогодні дізнаюся такі новини. Які мої подальші дії?
Виконавче провадження на підставі чого відкрито?
Виконавчого напису чи рішення суду?
 
Документи по справі отримували?
Рішення отримували укрпоштою? На емеіл?
Я нічого не отримував, навіть не знав що був суд, оскільки мобілізований ще з березня. Про виконавче провадження дізнався випадково через Дію
 
Я нічого не отримував, навіть не знав що був суд, оскільки мобілізований ще з березня. Про виконавче провадження дізнався випадково через Дію
Тоді, скорішь за все, у вас заочне рішення.
Тому треба подавати заяву, до суду,про перегляд заочного рішення, скасовувати його і на цій підставі закривати вп.

Якщо треба юридична допомога, звертайтесь за контактами в підпису, буду радий допомогти.
 
Тоді, скорішь за все, у вас заочне рішення.
Тому треба подавати заяву, до суду,про перегляд заочного рішення, скасовувати його і на цій підставі закривати вп.

Якщо треба юридична допомога, звертайтесь за контактами в підпису, буду радий допомогти.
Дякую. Я це можу зробити віддалено? Оскільки весь час в місці постійної дислокації?
 
Оффтоп

Гидота той ПриватБанк. Все більше починаю його ненавидіти. Зараз війна, зараз таке становище. Ще можна якось зрозуміти, коли вони такі реверанси витворяють з цивільними, хоча з натугою. Але з мобілізованими... Мабуть ніяк і ніколи не зможу цього зрозуміти. На військових зараз вся безпека країни, до речі, і безпека цих ???, а вони таке творять.
 
Оффтоп

Гидота той ПриватБанк. Все більше починаю його ненавидіти. Зараз війна, зараз таке становище. Ще можна якось зрозуміти, коли вони такі реверанси витворяють з цивільними, хоча з натугою. Але з мобілізованими... Мабуть ніяк і ніколи не зможу цього зрозуміти. На військових зараз вся безпека країни, до речі, і безпека цих ???, а вони таке творять.
Ну так державний банк...
 
Оффтоп

Гидота той ПриватБанк. Все більше починаю його ненавидіти. Зараз війна, зараз таке становище. Ще можна якось зрозуміти, коли вони такі реверанси витворяють з цивільними, хоча з натугою. Але з мобілізованими... Мабуть ніяк і ніколи не зможу цього зрозуміти. На військових зараз вся безпека країни, до речі, і безпека цих ???, а вони таке творять.
Він завжди був лайном. Пишу про це більше 10-ти років.
Люди не вірять, поки не трапиться халепа.
А ще багато дивуються: "Як в тебе немає картки Привату? Дивно...".
Нема і не буде. Є крутіші сервіси від банків. Тільки треба дупу від дивану відірвати і почитати/порівняти. А це ж важко...
 
Він завжди був лайном. Пишу про це більше 10-ти років.
Люди не вірять, поки не трапиться халепа.
А ще багато дивуються: "Як в тебе немає картки Привату? Дивно...".
Нема і не буде. Є крутіші сервіси від банків. Тільки треба дупу від дивану відірвати і почитати/порівняти. А це ж важко...
Крім моно, які банки ще є зручними та адекватними?
Цікаво послухати
 
Питання потреб та смаку.
Я в ПУМБі на комплексному. І все гуд)
Пумб можу похвалити.
Для фізосіб цілком зручний і підтримка більш менш адекватна
(Не маю на увазі колекшн, а саме кастомер сапорт)
 
А якщо я укладу мирову з Приватом, обіцяють 50% від боргу, виконавче провадження закриють?
 
А якщо я укладу мирову з Приватом, обіцяють 50% від боргу, виконавче провадження закриють?
Дивіться.
Для того щоб виконавча закрила вп, привату треба відізвати виконавчий лист з виконання.
Припустимо, ви їм оплатили 50% і вони відкликали виконавчий.
Але, є одне але.
Після відкликання, вони мають право, повторно його пред'явити до виконання на протязі 3х років.
Знаючи приват, я не дуже здивуюсь, якщо через пару років у вас буде відкрито нове провадження.
 
Дивіться.
Для того щоб виконавча закрила вп, привату треба відізвати виконавчий лист з виконання.
Припустимо, ви їм оплатили 50% і вони відкликали виконавчий.
Але, є одне але.
Після відкликання, вони мають право, повторно його пред'явити до виконання на протязі 3х років.
Знаючи приват, я не дуже здивуюсь, якщо через пару років у вас буде відкрито нове провадження.
Зрозуміло. Дякую
 
Назад
Угорі Унизу