• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Виконавче провадження від "Кошельок"

  • Автор теми Ван
  • Дата початку
  • Відповіді 33
  • Перегляди 3K
Короче, я в крации розкажу. Скасував Напис от нотаріуса Остапенко, по кошельку. Вчора прелетів позов від кошелька про стягнення боргу на основну суму + проц но не много, зато вєбали Адвокатские послуги 10000 грн. Я в ****. Знакомий юрік каже що скоріш за все виграють. з урахунком цієї дисятки виходе почти в 2 рази більше ніж було по напису. короче я в ****. але є час поки справа розглядається зняти все з карток і на роботі перейти н чорну.
Юристу зачёт!!Вот мне чет юриста с форума говорит, получите документы и будем бороться, не разу не слишала от него, что проиграем или что-то в этом роде. Но и я готова ходить по всем инстанциям!!!
 
Короче, я в крации розкажу. Скасував Напис от нотаріуса Остапенко, по кошельку. Вчора прелетів позов від кошелька про стягнення боргу на основну суму + проц но не много, зато вєбали Адвокатские послуги 10000 грн. Я в ****. Знакомий юрік каже що скоріш за все виграють. з урахунком цієї дисятки виходе почти в 2 рази більше ніж було по напису. короче я в ****. але є час поки справа розглядається зняти все з карток і на роботі перейти н чорну.
Короче, я расскажу. В июле у этого "счастливчика" после сноса исполнительной надписи повторно прилетело и прямо так сразу. Потом он пропал с форума.
Теперь - вот тема появилась с сомнениями -и, опа! - как раз у него снова несчастье, снова снес надпись и уже прямо таки в суд подали. И так вовремя.
Не, народ. А казачок-то засланный.
(кстати, грамотность у него на уровне тех самых "песателей носом по клаватуре", что любят в вайбер ерунду строчить. И стиль такой же. :yes2:
 
Запитайте тут в юристів що за....?
Які можуть бути адвокатські послуги 10 штук? Вони ціле адвокатське об'єднання наймали?
Вони найняли адвокатське бюро, в позові є договір, ордер, і платьожка на 10к за услуги. В договорі написано що гонорар 10 000 грн.
 
Mysja, а ждали иного?
 
Mysja, он вышел. Может позже нам напишут.
 
Через який час після відкриття Виконавчого провадження приходить лист на роботу?
 
Короче, я расскажу. В июле у этого "счастливчика" после сноса исполнительной надписи повторно прилетело и прямо так сразу. Потом он пропал с форума.
Теперь - вот тема появилась с сомнениями -и, опа! - как раз у него снова несчастье, снова снес надпись и уже прямо таки в суд подали. И так вовремя.
Не, народ. А казачок-то засланный.
(кстати, грамотность у него на уровне тех самых "песателей носом по клаватуре", что любят в вайбер ерунду строчить. И стиль такой же. :yes2:
Я також одразу помітив
Через який час після відкриття Виконавчого провадження приходить лист на роботу?
В кожного по різному, може через тиждень, а мені наприклад від травня до сих пір не прийшов
 
Лекс, так что там с номером дела? Скиньте в личку, пожалуйста. Случай очень интересный и один из первых.
 

Вкладення

  • FB_IMG_1624796220931.jpg
    FB_IMG_1624796220931.jpg
    53.3 Кб · Перегляди: 5
Назад
Угорі Унизу