• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Виконавчі провадження, десятки кредитів і нова робота

gervais

Форумчанин
Реєстрація
4 Сер 2021
Дописи
117
Реакції
126
Бали
913
UAH
0.00
gervais не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Всім привіт!

Не знаю, чи хтось мене пам'ятає, але я один із рекордсменів (напевно) - близько 40 МФО кредитів на бог його знає вже яку суму, влітку буде вже термін 2 роки з дати отримання. Продовжив спокійно жити, на роботі домовився про обхідні шлях отримання заробітньої плати і жодних проблем не мав. Звісно, є багато пропозицій на даний момент, але під час війни про кредити думаєш в останню чергу.

Восени отримав виконавче провадження, отримане на підставі судово рішення по запиту Райффайзена. Заблокували всі рахунки, окрім моно, ним можу спокійно користуватись. Час від часу прилітає запит на перевірку рахунку від виконавця, але обмежень на моно не має.

Наступного місяця йду на роботу в міжнародну організацію з допомоги дітям, працівником в Україні рахуватись не буду, оподаткуванню також не підлягаю, але гроші скидуватимуть на картку.

Маю кілька питань і сподіваюсь на Вашу допомогу:

1) Перевірка від виконавця включає тільки залишок на рахунку чи взагалі рух коштів?
2) Чи можуть в такому випадку накласти арешт на рахунок в моно також?
3) Чи можуть якимось чином дізнатись про місце роботи, якщо я наймаюсь компанію за кордоном?
4) Звісно, виконавче провадження цілком законне в даному випадку, бо кредит банківський. Чи є в когось досвід сплати виконавчого провадження частинами?

Дякую всім за увагу :)
 
А онлайн рахунок відкрити не можете для зарплати в тій країні в якій працевлаштовуєтесь?
А так то,зараз не можуть заблокувати ніякі карти,війна.Ну це наскільки мені відомо.
 
А онлайн рахунок відкрити не можете для зарплати в тій країні в якій працевлаштовуєтесь?
А так то,зараз не можуть заблокувати ніякі карти,війна.Ну це наскільки мені відомо.

Ні, такої можливості нема, на жаль. З часу відкриття провадження постійно отримував чи скидав якісь кошти на картку свою і проблем не було жодних.
 
Назад
Угорі Унизу