• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Виконавчий напис Качай гроші. Куди подінеться борг?

Аксана

Читач
Реєстрація
21 Кві 2022
Дописи
2
Реакції
0
Бали
1
UAH
0.00
Аксана не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Качай гроші,мало того,що збільшили борг в 5 раз,то ще й вирішили зробити стягнення через приватного нотаріуса і виконавця....Виконавчий оскаржений в суді,визнаний таким,що не підлягає виконанню,суд вирішив стягнути ще з них на мою користь витрачені кошти на адвоката та судовий збір....тепер,щоб закрити провадження виконавець уникає спілкування,лише сказав відправити оригінал йому поштою(при цьому і сам встиг стягнути з з/п надлишкового кошти).Але питання в іншому,як далі бути з Качай гроші,борг ,то у них,так розумію так і залишився?на контакт ніхто не іде.Тепер і вони мені винні,виходить кошти.Як правильно вирішити питання?
 
Аксана, вы имеете ввиду, как получить с них то, что они Вам должны?)
 
Аксана, вы имеете ввиду, как получить с них то, что они Вам должны?)
Как получить я то понимаю))Вопрос ,как бы с ними закрыть договор и чтоб больше никаких претензий,потому что долг то никто мне не списал и на контакт они не идут.
 
Аксана, фактически, долг остаётся после сноса ИНН. Им просто невыгодно делать новую надпись и открывать производство, потому что это новые затраты, которые не приведут к желаемому результату. Так он и останется висеть. Может будут звонить иногда. Но законодательно они с вас ничего получить не смогут.

Если хотите "закрыть вопрос" с ними, попробуйте договориться на оплату тела кредита и все. Если выбирать между вариантами "тело кредита" и "ничего", вероятно они предпочтут первый
 
Как получить я то понимаю))Вопрос ,как бы с ними закрыть договор и чтоб больше никаких претензий,потому что долг то никто мне не списал и на контакт они не идут.
Якщо на контакт не ідуть ,то тільки залишається від них чекати пропозицій вигідних для вас,щоб вирішити з ними питання.От і все.
Що ви вже зробите? Нічого.
А вони захотять згодом закрити з вашим кредитом питання і отримати хоть щось.
Я б погодилась, після всього, тільки на тіло кредита.
 
Как получить я то понимаю))Вопрос ,как бы с ними закрыть договор и чтоб больше никаких претензий,потому что долг то никто мне не списал и на контакт они не идут.
Пишите им в чат или звоните и с Вами должен связаться специалист по задолженности. Ему все объяснить с позиции ситуация сложная, и предложат условия. Мне лично предложили и дальше оплачивать частями, тело так как вносил частично платежи. Поговорите со специалистом, что-то предложат
 
Назад
Угорі Унизу