• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Виконавчий напис від Дебтклекшн

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Вводите ідентифікатор доступу і дивитеся. А ще краще проконсультуватися з юристами, якщо не дуже на цьому розумієтися

Вводите ідентифікатор доступу і дивитеся. А ще краще проконсультуватися з юристами, якщо не дуже на цьому розумієтися)
Дякую дуже
 
Виконавець на укрпошту пришле лист з документами, його треба забрати. Плюс на АСВП гляньте всі його постанови. Ідентифікатор є в Дії. І не тягніть зі зверненням до юриста.
А чому лист про ВП обов'язково забирати?Просто мій виконавець такий розумний відправив лист в населений пункт з такою самою назвою але іншого району..то що мені аж туди перти за тим листом?
 
Нарешті дочитала Гоуфінго це від тої кантори
 
Майже три роки мовчали
 
Дали були їм,потім хрен що,тепер вичитала в тому написі що від кого точно ФК дебт колекшн?
Але лист виданий ще майже 9 місяців тому,а пару днів тому до приватного виконавця
 
Те що брала
 
А чому лист про ВП обов'язково забирати?Просто мій виконавець такий розумний відправив лист в населений пункт з такою самою назвою але іншого району..то що мені аж туди перти за тим листом?
Ви маєте свій приклад, а я забираю документи по ВП. Не всі виконавці такі.
 
Продолжится оффтоп - закрою тему
 
Предупреждал.
Закрыто.
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу