• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Вимагають борг по МФО, якого не було і немає

  • Автор теми Myron
  • Дата початку
  • Відповіді 2
  • Перегляди 596

Myron

Читач
Реєстрація
3 Бер 2021
Дописи
7
Реакції
0
Бали
1,758
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Myron не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Вже кілька тижнів поспіль телефонують представники цієї компанії з вимогою сплатити борги перед Швидкогроші і Кредит плюс на загальну суму до 40000 грн.
Найцікавіше - ніколи в ШГ кредити не брав.
В КП боргів ніколи не було.
Колл центри це підтвердили, в кредитній історії записів немає.Отже варіант, що на мене кредит взяв хтось інший - відпадає.
Згодом як виявилось - в тих договорах ІПН та номер паспорта не мої. Та й дата народження на пару місяців пізніше, чим в мене вказана.
Але вони все одно продовжують постійно телефонувати і погрожувати виконавцями, судами і тп.
При цьому називаючи мій номер телефону, моє повне ПІпБ та адресу.
Номером телефону користуюсь ще задовго до появи вищевказаних МФО, отже варіант, що в мене телефонний номер старого боржника - відпадає.

Як порадите з ними поборотися, щоб припинити цю дічь?
 
Вже кілька тижнів поспіль телефонують представники цієї компанії з вимогою сплатити борги перед Швидкогроші і Кредит плюс на загальну суму до 40000 грн.
Найцікавіше - ніколи в ШГ кредити не брав.
В КП боргів ніколи не було.
Колл центри це підтвердили, в кредитній історії записів немає.Отже варіант, що на мене кредит взяв хтось інший - відпадає.
Згодом як виявилось - в тих договорах ІПН та номер паспорта не мої. Та й дата народження на пару місяців пізніше, чим в мене вказана.
Але вони все одно продовжують постійно телефонувати і погрожувати виконавцями, судами і тп.
При цьому називаючи мій номер телефону, моє повне ПІпБ та адресу.
Номером телефону користуюсь ще задовго до появи вищевказаних МФО, отже варіант, що в мене телефонний номер старого боржника - відпадає.

Як порадите з ними поборотися, щоб припинити цю дічь?
Нацбанк допоможе. Скарга, пара записів телефонних розмов і копія кредитної історії. Або шліть їх при кожному дзвінку
 
Если у вас с ними ничего не связывает. Чего переживаете? Жалобу в НБУ, заявление в киберполицию, это уймёт их пыл
 
Назад
Угорі Унизу