• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Виманили гроші під приводом перекредитування

Реєстрація
12 Січ 2022
Дописи
16
Реакції
13
Бали
278
UAH
0.00
Ксюшка пробиті вушка не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
ТОВ НОВИЙ РЕЙТІНГ ФІНАНС лохотрон,під видом перекредитування виманили 10000 т.Заява в Поліцію вже є.Кажуть 24 год.і повернуть.Але відхрещуються,кажуть що вони лише посередників,хоча рахунок мені прислали.А я л0х
 
ТОВ НОВИЙ РЕЙТІНГ ФІНАНС лохотрон,під видом перекредитування виманили 10000 т.Заява в Поліцію вже є.Кажуть 24 год.і повернуть.Але відхрещуються,кажуть що вони лише посередників,хоча рахунок мені прислали.А я л0х
Де ж ви їх находите??
 
ТОВ НОВИЙ РЕЙТІНГ ФІНАНС лохотрон,під видом перекредитування виманили 10000 т.Заява в Поліцію вже є.Кажуть 24 год.і повернуть.Але відхрещуються,кажуть що вони лише посередників,хоча рахунок мені прислали.А я л0х
будем надеяться, что вернут))
 
ТОВ НОВИЙ РЕЙТІНГ ФІНАНС лохотрон,під видом перекредитування виманили 10000 т.Заява в Поліцію вже є.Кажуть 24 год.і повернуть.Але відхрещуються,кажуть що вони лише посередників,хоча рахунок мені прислали.А я л0х
вы бы по подробней рассказали как схема работает?
 
вы бы по подробней рассказали как схема работает?
Дзвонять,говорять умови потім якщо згідна,відсилаєш на емейл паспорт,додаток,і квитанцію про оплату,просять внести перші два платежі,потім на верефікацію валюти,третій раз ще щось...І да я вже писала що я л0х
 
Дзвонять,говорять умови потім якщо згідна,відсилаєш на емейл паспорт,додаток,і квитанцію про оплату,просять внести перші два платежі,потім на верефікацію валюти,третій раз ще щось...І да я вже писала що я л0х
Платежі за що? За ще не отримані кошти? Мда....
 
етих псевдокредиторов к сожалению много, дай Бог и вернут Вам деньги, в любом случае удачи всем Нам в решение наших проблем!!!!!!!!!
 
Назад
Угорі Унизу