Виманили гроші під приводом перекредитування

Реакции
9
Баллы
3
AK
1,00
Не хочу Вас образити, але Ви зовсім не думали. Все таки будемо надіятися, що Вам повернуть кошти. Тримайте в курсі.
Думаєте я не знаю.Я просто у відчаї,така психологія людини,і вони це знають(((Завтра відпишусь як все відбувалося

Юридические услуги  Viber/Telegra

Юзер

Форумчанин
Реакции
49
Баллы
33
AK
7,10

Руслана456

Проверенный
Реакции
280
Баллы
418
AK
9,60
ТОВ НОВИЙ РЕЙТІНГ ФІНАНС лохотрон,під видом перекредитування виманили 10000 т.Заява в Поліцію вже є.Кажуть 24 год.і повернуть.Але відхрещуються,кажуть що вони лише посередників,хоча рахунок мені прислали.А я л0х
Хоть бы вернули, жалко, что так поверили в этот лохотрон(

Реакции
9
Баллы
3
AK
1,00
головне одне: як би тяжко не було, але треба боротися!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Боже ви б мене знали,в голову таке лізе,я вже три ночі нормально не сплю боюсь прострочити .Можливо хтось знає нормальний банк,який на рік викупить борг,щоб сплачувати раз в місяць

Perezz

✩ Premium ✩
Реакции
2249
Баллы
423
AK
134,30
Ваш пол
Женский
Боже ви б мене знали,в голову таке лізе,я вже три ночі нормально не сплю боюсь прострочити .Можливо хтось знає нормальний банк,який на рік викупить борг,щоб сплачувати раз в місяць
Да. ПросрочкаБанк. Самые выгодные предложения по кредитованию

Damyli4ka

Женщина — одновременно яблоко и змея
V I P
Реакции
2676
Баллы
698
AK
18,40
Ваш пол
Женский
если у вас много мфо- это все. ни один банк вас не перекредитирует, да и зачем платить больше?
у вас есть счастье- вы нашли форум; уходите в просрочки, договаривайтесь на выгодных условиях. все.
читайте форум, спите спокойно, а там и деньги вернутся🙂

karmakoma

боец невидимого фронта
Проверенный
Реакции
3388
Баллы
1268
AK
23,23
Ваш пол
Женский
Ніяких викупів і перекредитувань!!!!!!

Drakula56

✩ Premium ✩
Реакции
3010
Баллы
823
AK
18,50
Ваш пол
Женский
ТОВ НОВИЙ РЕЙТІНГ ФІНАНС лохотрон,під видом перекредитування виманили 10000 т.Заява в Поліцію вже є.Кажуть 24 год.і повернуть.Але відхрещуються,кажуть що вони лише посередників,хоча рахунок мені прислали.А я л0х
Зачем вы им 10 кусков отдали?😕

O_Lesia

Форумчанин
Реакции
1318
Баллы
1148
AK
41,20
Ваш пол
Женский
Реакции
9
Баллы
3
AK
1,00
Да. ПросрочкаБанк. Самые выгодные предложения по кредитованию

Просрочек боится.ТС написала, что сегодня опишет схему. Ждёмс
Набрала сьогодні цю контору,вони сказали -А чого ви до мене дзвоните?кажу бо заява в поліцію вже написана,чи будете повертати кошти,щоб уникнути неприємностей?Тут вже почав істерити,сказав нічого вертати вже не будуть,щоб я чекала повістку із суду.Кажу добре,і ви чекайте.

Drakula56

✩ Premium ✩
Реакции
3010
Баллы
823
AK
18,50
Ваш пол
Женский
Набрала сьогодні цю контору,вони сказали -А чого ви до мене дзвоните?кажу бо заява в поліцію вже написана,чи будете повертати кошти,щоб уникнути неприємностей?Тут вже почав істерити,сказав нічого вертати вже не будуть,щоб я чекала повістку із суду.Кажу добре,і ви чекайте.
То они психологически давят.Ну напишите потом,вернули в итоге деньги или нет.

Afferistka

Форумчанин
Реакции
409
Баллы
1013
AK
0,00
Ваш пол
Женский
На жаль, на лише нормальний, а й ненормальний вже не дасть. Та й не вихід це. Мені банки давали, коли було по 3-4 МФО на невеликі суми. Я їх закривала, зітхала з полегшенням і...знову влізала через деякий час. А банківський кредит же при цьому нікуди не дівався. Так і набралася божевільних сум. Отямилася лише тоді, коли банки стали відмовляти (чомусь мені задвалося, що цього ніколи не буде, у мене ж офіційна норм зарплпта і така ж гарна кредитна історія!!)

Реакции
9
Баллы
3
AK
1,00
Але такий "істеричка"трубку кидає,видно що заважаю своїм дзвінком,інших обдурювати.Ще подзвонила в Приват,протягом 30 днів,сказали що будуть повертати,за не надання послуг.
На жаль, на лише нормальний, а й ненормальний вже не дасть. Та й не вихід це. Мені банки давали, коли було по 3-4 МФО на невеликі суми. Я їх закривала, зітхала з полегшенням і...знову влізала через деякий час. А банківський кредит же при цьому нікуди не дівався. Так і набралася божевільних сум. Отямилася лише тоді, коли банки стали відмовляти (чомусь мені задвалося, що цього ніколи не буде, у мене ж офіційна норм зарплпта і така ж гарна кредитна історія!!)
І як ви зараз вирішуєте ситуацію?

Afferistka

Форумчанин
Реакции
409
Баллы
1013
AK
0,00
Ваш пол
Женский
МФО закрила уже давно, з допомогою родичів. Ще полетіло туди майже все золото і валютний депозит(( Знаю, що дурна і напевне треба було виходити у просрочку і поступово виплачувати, як більшість тут робить. Але на моїй роботі дзвінків би точно не стали терпіти, тому вирішила так. Банки тягну, донька трохи допомагає. Не найкращі два роки у моєму житті, але може нарешті навчусь не хапати бездумно кредитів.

Реакции
9
Баллы
3
AK
1,00
Як і обіцяла пишу.Як порадили в Поліції чекала до 13.00 Ніхто мені нічого не вертав,заява на них вже є,і в Приват звернулась,сказали чекати протягом 30 днів.Дзвонила Слідчий,сказала що можна їх запити холодною водою,якщо повернуть то я буду одна зі ста,але все ж тішить що може задопомогою заяви,їх прикриють,і ще хтось не клюне на гачок,сказала -Побачите через два дні,такого товариства вже не буде

Oksi1601

✩ Premium ✩
Реакции
1477
Баллы
728
AK
6,40
Ваш пол
Женский
Як і обіцяла пишу.Як порадили в Поліції чекала до 13.00 Ніхто мені нічого не вертав,заява на них вже є,і в Приват звернулась,сказали чекати протягом 30 днів.Дзвонила Слідчий,сказала що можна їх запити холодною водою,якщо повернуть то я буду одна зі ста,але все ж тішить що може задопомогою заяви,їх прикриють,і ще хтось не клюне на гачок,сказала -Побачите через два дні,такого товариства вже не буде
Это логично же) Старая схема. А не проще ли уйти в просрочки, чем искать на 5 точку приключений? Сколько тела то?

лана777

Форумчанин
Реакции
467
Баллы
443
AK
10,80
Вы добровольно им отдали.Выманили....Любит наш народ назначать виноватых.....

Реакции
9
Баллы
3
AK
1,00
Вы добровольно им отдали.Выманили....Любит наш народ назначать виноватых.....
Не гнівіть Бога,зараз обману багато в житті,навіть рідні можуть обдурити,і бути обманутими,брехня з їх сторони це і є шахрайство,а від цього ніхто не застрахований

Последнее редактирование:
Сверху Снизу