• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Щоденник Вітайте мене новеньку



Читайте ,багато читайте ,є профільні теми по всим шарагам ,а як що не секрет який юрист порадив


Випадково зачепив спойлер (((
Юристо, шукала відгуки по юридичних компаніях, які пропонували послуги банкрутства і натрапила на цей форум, написала до юриста, він і порекомендував
 
Юристо, шукала відгуки по юридичних компаніях, які пропонували послуги банкрутства і натрапила на цей форум, написала до юриста, він і порекомендував
Ну тут ,мабуть треба розібратись ,хоча я не компетентний в питанні банкрутства ,але на форумі є Strom ,юрист ,який зможе вам за потреби допомогти
 
Юристо, шукала відгуки по юридичних компаніях, які пропонували послуги банкрутства і натрапила на цей форум, написала до юриста, він і порекомендував
Доброго вечора. Можете завтра набрати в ТГ @Strom0388, якщо потрібна консультація, з банкрутства...
Банкрутство не єдиний вихід з усіх бід. Потрібно розуміти всі нюанси... Але буває і навпаки... Начебто з тупикової ситуації можна вийти, якщо заздалегідь підготуватись правильно...
 
Юристо, шукала відгуки по юридичних компаніях, які пропонували послуги банкрутства і натрапила на цей форум, написала до юриста, він і порекомендував
І головне не поспішайте ,створіть свою тему ,розкажіть про свої сараї ,і які суми а там Вам дадуть відповідь ,підтримають за потреби 😉
 
Доброго ранку, не підкажете як це зробити 🥺
Розділ,щоденники та клуби ,і зверху зелененька кніпочка створити
Screenshot_2024-04-25-06-28-58-754_com.android.chrome.jpg
 
Усім привіт. Вітайте мене новеньку в протермінованій позиці 3 шт ..і буде 30 грудня ще 3 шт. Так я пішла як усі, користувалася, платила, все було ок. Далі робота змінилася, менша зарплата, житло...короче я залізла. Гадала потихеньку виплачу...з юристом вчора радилася, пропонує все до тіла звести, на 12 місяці розбити і вартість його послуги до закриття і отримання хорошої кредитної історії 8 тис. Я наче погодилась...дома сіла, порахувала свою зарплату, житло знову і зрозуміла, що х*р вирулю. Віддавати буду все і не хватить в місяць ... Ну, що ж....є знайома, якій уже два роки спочатку мучили звонили лише їй...зараз смс шлють на 3000 закрити наприклад ..вона їх шле далі. Має біля 20 мікропозик...я щоб і хотіла виплатити, але не вкладуся в зарплату...зовсім.... Ну тепер читаю, що в суди стали подавати вони ці спілки....кажіть, радьте, пустити на самотьок і антиспам чи все ж таки хоч частину з юристом вирішити ? Ті пізніше...
Які компанії у вас ?
 
Доброго вечора. Можете завтра набрати в ТГ @Strom0388, якщо потрібна консультація, з банкрутства...
Банкрутство не єдиний вихід з усіх бід. Потрібно розуміти всі нюанси... Але буває і навпаки... Начебто з тупикової ситуації можна вийти, якщо заздалегідь підготуватись правильно...
Написала вам в ТГ
 
Прочитала я свій щоденник з першого повідомлення. Прямо ці емоції свої відчула. Злякана була, мов зайченя. Зараз інша, більш войовнича, проте від незнання трохи лякаюсь ще. Зараз точно: 6.00-все буде чудово! 22.00-це ппц!))) Навчилася: брати себе в руки значно скоріше ніж тоді, паніка бере, але не надовго, бо одразу маю Вашу підтримку і поради. Тепер точно знаю: вирулю. Я ще розкажу ЯК і разом( впевнена) порадіємо!!! Дякую!
 
Останнє редагування:
Привіт)) вперше АФК прислали тіло + 5 тис. на оплату. Тіло 13. Протемінування з 18 грудня. Можливо є надія, що буде тіло))) побачимо....а можне взагалі пощастить і менше тіла))))
 

Вкладення

  • IMG_20240427_195041.jpg
    IMG_20240427_195041.jpg
    149.8 Кб · Перегляди: 12

Привіт)) вперше АФК прислали тіло + 5 тис. на оплату. Тіло 13. Протемінування з 18 грудня. Можливо є надія, що буде тіло))) побачимо....а можне взагалі пощастить і менше тіла))))

Главное если имеете сложное финансовое положение то заплатите всего 18 000) я одному минут 10 объяснял что если я говорю, что денег нет то это не означает, что предложение оплатить всего 14000 меня устраивает) но этот товарищ просто начал повторять тоже самое в третий раз )
 



Главное если имеете сложное финансовое положение то заплатите всего 18 000) я одному минут 10 объяснял что если я говорю, что денег нет то это не означает, что предложение оплатить всего 14000 меня устраивает) но этот товарищ просто начал повторять тоже самое в третий раз )
То ж так і пишуть "скрутне фінансове становище? Заплатіть всього 18 тис".... думаю, да, я можу 7 і то не точно.
 
Назад
Угорі Унизу