• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Вивід грошей з «WebMoney» є кримінальним злочином

  • Автор теми Tarass
  • Дата початку
  • Відповіді 34
  • Перегляди 2K
За продажу фашистских карбованцев нумизматов ещё не трогают?

UkraineP55-100Karbowanez-1942-donatedmjd_f.jpg
 
почитал приговор.
это больше похоже на показуху-заказуху.
дабы не повадно было...
идет гибридная война все таки!
Frank страна не Шапито!
не нравиться - чемодан, вокзал, Рассея!
 
почитал приговор.
это больше похоже на показуху-заказуху.
дабы не повадно было...
идет гибридная война все таки!
Frank страна не Шапито!
не нравиться - чемодан, вокзал, Рассея!
Я непонятно написал чуть выше?
 
На сколько я понял, эти клоуны осудили чувака не за вывод, а за обнал.
Это разные вещи. Чувака попалили за "бизнес" на обмене.
Вывод делается через обменник, деньга поступает на карту просто тупо переводом.
Операция обмена происходит внутри системы.
Ни однин мусор не сможет к ней получить доступ.
А тут типа услуги вывода в нал.

Короче не страна, а гребаное шапито. :facepalm:
Абсолютно з Вами згоден!!!
:facepalm: :facepalm: :facepalm:

Не в курсе, как они сейчас работают. Да то не принципиально. Можно и другую ПС использовать.
Их сейчас хватает.
Саме так вони і працюють! Pay only, тобто витрачати можна (зі своєї картки), а отримувати кошти на свою картку через PayPal ні, неможливо!!! І це дуже навіть принципово, оскільки PayPal є стандартом платіжних систем, багато солідних сервісів працюють виключно з PayPal і наявність повносправної данної платіжної системи є індикатором економічного розвитку і економічних свобод!!! Але маємо те, що маємо!!!
 
Останнє редагування:
Olko, с пайпалом я не работал.
 
Ого... Я сегодня и вчера нарушил получается(
 
Абсолютно з Вами згоден!!!

Саме так вони і працюють! Pay only, тобто витрачати можна (зі своєї картки), а отримувати кошти на свою картку через PayPal ні, неможливо!!! І це дуже навіть принципово, оскільки PayPal є стандартом платіжних систем, багато солідних сервісів працюють виключно з PayPal і наявність повносправної данної платіжної системи є індикатором економічного розвитку і економічних свобод!!! Але маємо те, що маємо!!!
как по мне пайер самый нормальный кошель....
 
тыщу лет вебмани не юзал)) но это вроде самый мелкий кошелек?
Нет, это минимум формальный аттестат. Самый маленький-это аттестат псевдонима, но с него нет возможности вывести.
 
как по мне пайер самый нормальный кошель....
Я теж ним користуюсь, але PayPal це PayPal!!! І тут нічого не зробиш! Коли ти кажеш - А в нас PayPal не працює, то з іншої сторони читаєш німе запитання - а з якої країни ви взагалі, ви там на пальмах живете досі, чи що???
 
Абсолютно з Вами згоден!!!

Саме так вони і працюють! Pay only, тобто витрачати можна (зі своєї картки), а отримувати кошти на свою картку через PayPal ні, неможливо!!! І це дуже навіть принципово, оскільки PayPal є стандартом платіжних систем, багато солідних сервісів працюють виключно з PayPal і наявність повносправної данної платіжної системи є індикатором економічного розвитку і економічних свобод!!! Але маємо те, що маємо!!!

Абсолютно з Вами згоден!!!

Саме так вони і працюють! Pay only, тобто витрачати можна (зі своєї картки), а отримувати кошти на свою картку через PayPal ні, неможливо!!! І це дуже навіть принципово, оскільки PayPal є стандартом платіжних систем, багато солідних сервісів працюють виключно з PayPal і наявність повносправної данної платіжної системи є індикатором економічного розвитку і економічних свобод!!! Але маємо те, що маємо!!!
Вже два роки слідкую за новинами про PayPal. В новинах різні обіцянки, але, на жаль, процес стоїть. Я отримую додатковий прибуток з онлайн ігри, але часто мені приходиться багато втрачати на продажах, тому що 95% всіх угод в інтернеті проводиться через PayPal. Коли ж все таки PayPal запрацює в повному обсязі... Можливо Ви порекомендуєте швидкі, та надійні способи отримання коштів з-за кордону. Я коростуюсь paysend, іноді ding, але ding це поповнення мобільного номера по всьому світу і там велика комміссія.
 
Останнє редагування:
Вже два роки слідкую за новинами про PayPal. В новинах різні обіцянки, але, на жаль, процес стоїть. Я отримую додатковий прибуток з онлайн ігри, але часто мені приходиться багато втрачати на продажах, тому що 95% всіх угод в інтернеті проводиться через PayPal. Коли ж все таки PayPal запрацює в повному обсязі... Можливо Ви порекомендуєте швидкі, та надійні способи отримання коштів з-за кордону. Я коростуюсь paysend, іноді ding, але ding це поповнення мобільного номера по всьому світу і там велика комміссія.
Усе залежить від сервісів, з якими Ви співпрацюєте! Особисто я користуюся Payoneer в основному, але є і інші, все залежить від конкретних обставин.
 
WebMoney сейчас предлагают открыть карту PaySpark USD, как удобный вывод средств и всё такое. Доступна ли она в Украине? Кто открывал/пользовался — было бы интересно почитать.

 
Останнє редагування:
WebMoney сейчас предлагают открыть карту PaySpark USD, как удобный вывод средств и всё такое. Доступна ли она в Украине? Кто открывал/пользовался — было бы интересно почитать.

Просто почитайте усі умови на сайті! Це звичайний пластик, який доступний по всьому світу! Він пересилається по пошті, а потім користуєтеся, як звичайною картою. До речі, Union Pay - китайська компанія.
 
Назад
Угорі Унизу