• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Вкрали паспорт і кошельок, тепер з'явилися борги

ТатьянаХрапко

Форумчанин
Реєстрація
20 Лют 2022
Дописи
35
Реакції
8
Бали
853
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
ТатьянаХрапко не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
В мене вкрали паспорта 2018 році і кошельок там були картки.Тепер мені наярюють з цієї контори,щоб я віддала догл якого я не брала.Вони мені визвонюють і кажуть верни борг.Дані паспорта говорять які в мене були на старому паспорті,який вкрали і ще плюс прописку кажуть не ту там де я прописана.Як з ними боротись і куди звертатись?
 
В мене вкрали паспорта 2018 році і кошельок там були картки.Тепер мені наярюють з цієї контори,щоб я віддала догл якого я не брала.Вони мені визвонюють і кажуть верни борг.Дані паспорта говорять які в мене були на старому паспорті,який вкрали і ще плюс прописку кажуть не ту там де я прописана.Як з ними боротись і куди звертатись?
Ну якщо у вас вкрали документи,ви їх відновлювали)?Якщо кредити взяли на старий паспорт,коли у вас уже був новий,то вам нема чого переживати.
 
І що мені робити?Куди звертатись?
Відновлені документи в 2018 році,після того як вкрали
 
В мене вкрали паспорта 2018 році і кошельок там були картки.Тепер мені наярюють з цієї контори,щоб я віддала догл якого я не брала.Вони мені визвонюють і кажуть верни борг.Дані паспорта говорять які в мене були на старому паспорті,який вкрали і ще плюс прописку кажуть не ту там де я прописана.Як з ними боротись і куди звертатись?
Дивно що маніфою 4 роки чекали щоб почати дзвонити, і не продали нікому..
 
Ви точно не брали кредит?
Якщо ні ,то пишіть заяву в поліцію.
Ні не брала, можливо взяли ті люди які вкрали паспорт.
Ні не брала, можливо взяли ті люди які вкрали паспорт.
Прописку навіть не ту кажуть.
Дивно що маніфою 4 роки чекали щоб почати дзвонити, і не продали нікому..
Я ж не знаю коли саме взяли на мене кредит можливо недавно
 
Ні не брала, можливо взяли ті люди які вкрали паспорт.

Прописку навіть не ту кажуть.

Я ж не знаю коли саме взяли на мене кредит можливо недавно
Через 4 роки??Почекайте,я по п'ю кави)Бо я щось не розумію.
По перше вам потрібно взнати коли було оформлено позику,на які реквізити надійшли кошти.А далі писати заяви.
 
Назад
Угорі Унизу