• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Внутрішнє виконавче провадження, кто такие, чего ожидать?

  • Автор теми Voda4ka
  • Дата початку
  • Відповіді 17
  • Перегляди 2K

Voda4ka

Форумчанин
Реєстрація
5 Жов 2019
Дописи
253
Реакції
83
Бали
3,625
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Voda4ka не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Можна дізнатись що це прийшло мені.І що з того може бути ????
1634045959356.png
 
Останнє редагування модератором:
Можна дізнатись що це прийшло мені.І що з того може бути ????
Отдали вас в ВВС на прозвон. Как раз статейку читал о том что НБУ строго запретили такие пугалки... Но реагировать должны копы... А им поx)
 
Можна дізнатись що це прийшло мені.І що з того може бути ????
Ёпта! А название-то какое громкое)))
Там ж мокра пичатка чи нет ??
Я вам таких печатей вагон и маленькую тележку могу налепить. Как было выше сказано - это макулатура
 
Я на такое даже пописять брезгую. Тупо в печь.
 
НБУ строго запретили такие пугалки...
то ж так...
ст.25, п.5, п.п. 7
...при врегулюванні простроченої заборгованості забороняється:
...
7) використовувати на конвертах або повідомленнях, що надсилаються споживачу, його близьким особам, представнику, спадкоємцю, поручителю, майновому поручителю або третім особам, взаємодія з якими передбачена договором про споживчий кредит та які надали згоду на таку взаємодію, зображення, що можуть бути сприйняті як такі, що містять погрозу, розміщувати на конвертах або повідомленнях відомості, що прямо чи опосередковано вказують на наявність заборгованості, використовувати написи "виконавчий документ", "рішення про стягнення", "повідомлення про виселення" тощо, а також найменування органів державної влади, у тому числі осіб, які здійснюють повноваження у сфері примусового виконання рішень;

Voda4ka, вы хоть в курсе , что первичный кредитор Кумо ?
 
Adios, если бы это исполнялось.... А так - очередная беспонтовая бумага.
 
Можна дізнатись що це прийшло мені.І що з того може бути ????
Переглянути вкладення 105436
А для кого на форуме темы создаются и разжевываются по сути? Ну читать хоть можно научиться или через одного будете писать о писульках и тупых смс?
 
Назад
Угорі Унизу