• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Военный с убд и мфо

creditor-v-mfo

Читач
Реєстрація
13 Лип 2021
Дописи
7
Реакції
3
Бали
3
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
creditor-v-mfo не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Имел глухость залез в парочку мфо и не смог вовремя оплатить, сейчас названивают с кредит кассы, е гроши и т.д… говори что закон отманили что военный не обязан платить проценты и пеню и т.д. Отказываются вообще идти на какую-то встречу, хотя бы закрыть тело. Как действовать? Идти в суд или просто кинуть им тело и послать их? И звонят родственникам и сообщают за долги

прикреплю один из скриншотов переписки с одного банка
Вот сам закон с поправкой в этом году
 

Вкладення

  • 88D9FDAC-DAE8-4BDE-B958-F11AC2F3506A.png
    88D9FDAC-DAE8-4BDE-B958-F11AC2F3506A.png
    48.3 Кб · Перегляди: 97
  • BE2B26A7-4C39-49D9-9EFF-A6893184169B.jpeg
    BE2B26A7-4C39-49D9-9EFF-A6893184169B.jpeg
    65.8 Кб · Перегляди: 101
оплатить им тело - это выбросить деньги в унитаз. Пока нет гарантийки, не делайте никаких оплат, а то они просто Вашими деньгами себе проценты закроют.
Ждите, когда они поумнеют. Или на законных Ваших условиях, или никак.
 
Имел глухость залез в парочку мфо и не смог вовремя оплатить, сейчас названивают с кредит кассы, е гроши и т.д… говори что закон отманили что военный не обязан платить проценты и пеню и т.д. Отказываются вообще идти на какую-то встречу, хотя бы закрыть тело. Как действовать? Идти в суд или просто кинуть им тело и послать их? И звонят родственникам и сообщают за долги

прикреплю один из скриншотов переписки с одного банка
Вот сам закон с поправкой в этом году
Кинуть тело без каких либо гарантий глупо! Хотя бы гарантика на имейл/вайбер должна быть. Идти в суд есть смысл, когда мфо/каллы на вас подадут сами. Самому на них подавать смысла нет. Звонить будут всем кого найдут.
Касаемо гарантийки... Все ждут её с мокрой печатью, через укр.почту..такого ни у кого не было, по крайней мере, здесь я этого не встречала. Как бы закрывая кредит через гарантийку на вайбер/имейл, вы рискуете, конечно. Но я так парочку мелких и не очень, закрыла. Решать Вам.
 
Вообще есть смысл судится с ними если они не хотят идти на встречу и получить тело кредита? Или ждать пока они не продадут кому-то и те со своей стороны не заговорят за тело.
оплатить им тело - это выбросить деньги в унитаз. Пока нет гарантийки, не делайте никаких оплат, а то они просто Вашими деньгами себе проценты закроют.
Ждите, когда они поумнеют. Или на законных Ваших условиях, или никак.
 

Вкладення

  • FF184276-B5A5-4BE8-B54D-186FA3D84738.png
    FF184276-B5A5-4BE8-B54D-186FA3D84738.png
    51 Кб · Перегляди: 80
  • E4989C2B-04E8-4CFF-883D-2EB90108D4CE.png
    E4989C2B-04E8-4CFF-883D-2EB90108D4CE.png
    52.9 Кб · Перегляди: 89
Вообще есть смысл судится с ними если они не хотят идти на встречу и получить тело кредита? Или ждать пока они не продадут кому-то и те со своей стороны не заговорят за тело.
Самому в суд подавать не надо. Вот если они захотят что-то получить через суд, тогда защищаться с помощью юристов.
 
Имел глухость залез в парочку мфо и не смог вовремя оплатить, сейчас названивают с кредит кассы, е гроши и т.д… говори что закон отманили что военный не обязан платить проценты и пеню и т.д. Отказываются вообще идти на какую-то встречу, хотя бы закрыть тело. Как действовать? Идти в суд или просто кинуть им тело и послать их? И звонят родственникам и сообщают за долги

прикреплю один из скриншотов переписки с одного банка
Вот сам закон с поправкой в этом году
Вчора була тема про убд. Наскільки я розумію, учасникам бойових дій нічого не відміняли
 
Самому в суд подавать не надо. Вот если они захотят что-то получить через суд, тогда защищаться с помощью юристов.
Ви повинні написати їм на юридичну адресу заяву та відправити копії документів ( паспорт,код, довідка ф5, УБД) завірити їх власноруч. Рекомендованим листом. Потім я також писала звернення в НБУ на електронну адресу. Вони Вам повинні списати всі відсотки і повернути переплати,якщо вони були. Я таким чином закрила і всі відсотки повернули після звернення до НБУ
 
Ви повинні написати їм на юридичну адресу заяву та відправити копії документів ( паспорт,код, довідка ф5, УБД) завірити їх власноруч. Рекомендованим листом. Потім я також писала звернення в НБУ на електронну адресу. Вони Вам повинні списати всі відсотки і повернути переплати,якщо вони були. Я таким чином закрила і всі відсотки повернули після звернення до НБУ
Копии доверенные разве обязан им предоставлять? мало ли что они захотят сделать с ними. Убд и формы 5 мало?
 
Ви повинні написати їм на юридичну адресу заяву та відправити копії документів ( паспорт,код, довідка ф5, УБД) завірити їх власноруч. Рекомендованим листом. Потім я також писала звернення в НБУ на електронну адресу. Вони Вам повинні списати всі відсотки і повернути переплати,якщо вони були. Я таким чином закрила і всі відсотки повернули після звернення до НБУ
А что именно писали в нбу ? Можете пример или скрин своего сообщения скинуть в личку
 
Тут все дуже просто, спілкувався з юристом
Від 23го квітня 2021 року зміна в законі 14 пункт 15

“Військовослужбовцям, призваним на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, на весь час їх призову, а військовослужбовцям під час дії особливого періоду, які брали або беруть участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, які перебували або перебувають безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів, – штрафні санкції, пеня за невиконання зобов’язань перед підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, у тому числі банками, та фізичними особами, а також проценти за користування кредитом не нараховуються”.

Тобто якщо ви перебували і отримали статус учасника бойових дій, у вас є право на списання відстоків , також Нац банк це підтвердив, тут просто трактування цього закону написано так що можна заходити з різних сторін.
Але правда буде на вашій
 
Ви повинні написати їм на юридичну адресу заяву та відправити копії документів ( паспорт,код, довідка ф5, УБД) завірити їх власноруч. Рекомендованим листом. Потім я також писала звернення в НБУ на електронну адресу. Вони Вам повинні списати всі відсотки і повернути переплати,якщо вони були. Я таким чином закрила і всі відсотки повернули після звернення до НБУ
Доброго дня ,прохання до Вас ,прошу скинуть зразок заяви якщо це можливо.
 
Назад
Угорі Унизу