• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Вопросы по GoFinGo

  • Автор теми Tailor
  • Дата початку
  • Відповіді 76
  • Перегляди 8K
Не знаю) кажуть хай ваші родичі в нас беруть кредит і погасять ваш) нам нові клієнти будуть)
мені теж таке говорили свого часу, наївні якісь
У меня тоже не звонили. Только слали смс мне. " Почніть життя без боргів. Як вам не соромно". И все в этом роде ?.
мне тоже такое писали, совесни таки)
 
От так
 

Вкладення

  • Screenshot_2022-02-11-18-06-07-75.jpg
    Screenshot_2022-02-11-18-06-07-75.jpg
    32.7 Кб · Перегляди: 31
Сьогодні прийшло від гоуфінгоу
TOV "GOFINGO" povidomlyaye pro vidstuplennya prava vimogi za vashim dogovorom do TOV "FK "YeAPB". Informaciya v osobistomu kabineti.
І шо далі?
 
Сьогодні прийшло від гоуфінгоу
TOV "GOFINGO" povidomlyaye pro vidstuplennya prava vimogi za vashim dogovorom do TOV "FK "YeAPB". Informaciya v osobistomu kabineti.
І шо далі?
Продали ваш борг.Але це не точно.
Нехай документи пришлють ,щоб підтвердити це.
 
У меня т
Сьогодні прийшло від гоуфінгоу
TOV "GOFINGO" povidomlyaye pro vidstuplennya prava vimogi za vashim dogovorom do TOV "FK "YeAPB". Informaciya v osobistomu kabineti.
І шо далі
Тоже пришло такое смс ,ещё и от
Еврогроши ,только там по разному ЕАПБ написано
 
У мене в єапб укрпозика вже з грудня місяця.
Так вот дело в том,что этот ЕАПБ до войны уде месяца два звонил от их имени,смс присылали. А сейчас прислали смс,только в одном смс «TOV TOV "FK "YeAPB". А в другом TOV "FK "EAPB".
 
Продали ваш борг.Але це не точно.
Нехай документи пришлють ,щоб підтвердити це.
Тільки що подивилась повідомлення, так мені з єапб ще в січні прийшло повідомлення про гоуфінгоу, щоб закрила по акції
 
Сьогодні прийшло від гоуфінгоу
TOV "GOFINGO" povidomlyaye pro vidstuplennya prava vimogi za vashim dogovorom do TOV "FK "YeAPB". Informaciya v osobistomu kabineti.
І шо далі?
Мені також сьогодні таке прислали з вересня прострочка
Тільки що подивилась повідомлення, так мені з єапб ще в січні прийшло повідомлення про гоуфінгоу, щоб закрила по акції
А яка акція і через скільки часу пропонували?
 
Тільки що подивилась повідомлення, так мені з єапб ще в січні прийшло повідомлення про гоуфінгоу, щоб закрила по акції
Они предлагали за тело закрыть и те,и другие
Но как бы положение не то)
 
Назад
Угорі Унизу