• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Воші Всім просто злетіли з котушок.

Ахахахаха. Ну з однієї сторони вони навіть добро роблять. Зекам після відсидки дуже важко роботу знайти, а тут вони їх приголублюють і дають роботу, повертають у соціум так сказать.
Добро ніколи не залишається безкарним!!
 
Зекам після відсидки дуже важко роботу знайти, а тут вони їх приголублюють і дають роботу, повертають у соціум так сказать.
:facepalm::facepalm::facepalm: Богдане, будь ласка, не пишіть дурниць. Які зеки? Яка відсидка?
 
ну просто судя по їх манері спілкування це люди низької соціальної значимості і цілком можливо що мають хочаб одну ходочку і місця не столь отдальонні :)
Будь ласка, ще раз вас попрошу. Перестаньте писати дурниці. У вас дуже мало досвіду у цій темі, тому краще будьте стримані у своїх висловах, адже форум читають новачки, і ловлять тут кожне слово
 
Будь ласка, ще раз вас попрошу. Перестаньте писати дурниці. У вас дуже мало досвіду у цій темі, тому краще будьте стримані у своїх висловах, адже форум читають новачки, і ловлять тут кожне слово
Вас зрозумів. Потер до біса свої коменти. Дякую за розяснення в майбутньому буду стриманішим у цьому питанні.
 
Настроение сегодня не очень . Решила выудить вчерашнюю крысу ( в мужских штанах) из их укрытия -подвала.
Набрала номер с которого оно звонило и угрожало 063 248 83 87 .

Поднимает трубку, я молчу ,а он "ну ,что ******?" . Молчу дальше ,быстренько кидает трубку. Перезваниваю. Оно не бьерет .Перезваниваю еще ,оно включило переадресацию.

В общем ,обиженка судьбой по имени "Влад" слился. Не хочет больше говорить .

Боится как бы по номеру не определили в каком подвале обитает .
 
Настроение сегодня не очень . Решила выудить вчерашнюю крысу ( в мужских штанах) из их укрытия -подвала.
Набрала номер с которого оно звонило и угрожало 063 248 83 87 .

Поднимает трубку, я молчу ,а он "ну ,что ******?" . Молчу дальше ,быстренько кидает трубку. Перезваниваю. Оно не бьерет .Перезваниваю еще ,оно включило переадресацию.

В общем ,обиженка судьбой по имени "Влад" слился. Не хочет больше говорить .

Боится как бы по номеру не определили в каком подвале обитает .
Колись давно була функція у київстару, де можна було по номеру визначити де саме знаходиться абонент - використовуючи тріангуляцію вишок. Але потім прикрили цю опцію бо це незаконно. От зараз би пригодилася :)
 
Колись давно була функція у київстару, де можна було по номеру визначити де саме знаходиться абонент - використовуючи тріангуляцію вишок. Але потім прикрили цю опцію бо це незаконно. От зараз би пригодилася :)
Вычислить можно . И оно этого и испугалось .
Вычислить можно . И оно этого и испугалось .
А еще боится голос свой отсвечивать .
 
Ну своїми силами вичислити то дуже не просто. Навіть менти не завжди можуть отримати доступ до інфи.
Не своїми . Але це вже на крайній випадок. Я не переймаюсь за ці дзвінки ,але те що воно вчора пригрозило матері спалити будинок ..
Всьому є межа.

Я нікого не хочу втягувати у свої справи і кредити ,і до цих пір сама все вирішую ,але ..
 
А с какого дня просрочки сейчас эти "братки-ха4ики" начинают просыпаться??
 
Удалил Вайбер ещё на начальной стадии. Звонили предлагали закрыть за тело. Просрочка полгода.
 
З самого початку просрочки .

Всі ,хто телефонували були або обкурені ,або обколоті.

З вивихнутими мізками.
 
Сьогодні ці відбиті почали створювати вайбер групи з людьми і розкидувати таки моє фото з паспортом. Благо всі вже були попереджені і ця гнида "Тимур" був посланий нафіг всіми людьми. Також дзвонили далеким сусідам батьків і казали що мій тато боржник, набрав кредитів і що вони поручителі, і якщо не заплатять - то будуть дзвонити їхнім сусідам і розказувати що вони брали кредит і так далі, допоки борг не буде погашено. При чому куди погашати, що погашати, скільки погашати і як погашати ніхто не говорить. Просто погрожують. Благо люди таки адекватні навіть у нашому селі і прекрасно розуміють що це все пусті погрози і розвод, тому після першого ж спілкування вони більше не беруть трубки від невідомих номерів.
 
Пожалуй послежу за темой. Ржачненькая.
 
Отож статус апдейт по темі. Троє людей яких додали у групу вайбера де і шарили мою фото - написали заяву у поліцію. Я також написав заяву у поліцію за неправомірне розповсюдження мого фото у мережі інтернет. "Тімурка" який затіяв всю цю муть всюди використовував один і той самий номер телефона, відповідно десь в середині дня сьогодні група створена ним була просто елімінована і ця мразота заповзла знов у свою клоаку. Видно таки хтось з департаменту поліції зателефонував на отой номер. Отож поки по цій справі тишина.
 
А для чего от них все это читать? Есть вполне себе действенное средство смены номера, закрытия соцсетей и т.д. Но это для людей, которые реально хотят радикально решить вопрос, да и к судам морально готовы. А если плодить темы на форуме, то старый тел. номер для этого как раз в теме. Ведь по сути, сами себя изводите и бесплатно в том же помогаете этим отморозкам. И потом... Тимурчик или Артурчик, разница то какая? Они никто и звать их никак, что бы они вам не плели. И вопрос долга или его отсутствия вам всем впоследствии решать не с ними. :pardon:
А у меня скачали фото тёти из фб и подписали, что она якобы больная сифилисом и попросила меня, чтоб я взяла кредит на её лечение, а теперь мы просим людей о помощи, чтоб помогли деньгами для закрытия кредита. И самое отвратительное то, что они отправили это фото всем её друзьям у фб
 
А у меня скачали фото тёти из фб и подписали, что она якобы больная сифилисом и попросила меня, чтоб я взяла кредит на её лечение, а теперь мы просим людей о помощи, чтоб помогли деньгами для закрытия кредита. И самое отвратительное то, что они отправили это фото всем её друзьям у фб
От тому треба закривати доступ до друзів у фб, як мінімум. І до стіни також.
 
Назад
Угорі Унизу