• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Возврат высчитанных денег по исполнительной надписи

ГоНчАр

Форумчанин
Реєстрація
1 Сер 2020
Дописи
127
Реакції
47
Бали
343
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
ГоНчАр не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Здравствуйте. Кто возвращал высчитанные деньги по инн. Высчитали пока 17000 грн. Есть ли шанс вернуть. Адвокат с Запорожья сказал ,что маловероятно.
 
Здравствуйте. Кто возвращал высчитанные деньги по инн. Высчитали пока 17000 грн. Есть ли шанс вернуть. Адвокат с Запорожья сказал ,что маловероятно.
Здравствуйте. Гоните такого адвоката в шею. При сносе ИНН Вам вернут высчитанные деньги. Обратитесь лучше к юристам форума, они опытные в таких делах и всё Вам расскажут как и что нужно. А про адвоката с Запорожья забудьте- он Вам сказал чушь не зная вообще сути вопроса.
 
Тільки після зносу ИНН можна вернути
Пока 17000 ?! А чому ви не подали заяву в суд про забезпечення позову? Нічого б не знімати поки йшов би суд
Здравствуйте. Кто возвращал высчитанные деньги по инн. Высчитали пока 17000 грн. Есть ли шанс вернуть. Адвокат с Запорожья сказал ,что маловероятно.
 
Тю, звісно повернути можна, оскільки після знесення ВНН, це будуть кошти отриманні без достатньої на те правової підстави
 
Тільки після зносу ИНН можна вернути
Пока 17000 ?! А чому ви не подали заяву в суд про забезпечення позову? Нічого б не знімати поки йшов би суд
Денег сейчас нет. Будут в январе. А забеспечення позову ,вроде с иском подаеться.?
Денег сейчас нет. Будут в январе. А забеспечення позову ,вроде с иском подаеться.?
Я еще не сносил. просто с юристом консультировался
 
Якщо консультувались з юристом то він все має сам зробити , вам тільки підпис поставити і вистати укр поштою куди потрібно. Суд по ИНН йде близько 2-3 міс. Якщо знесете ИНН тоді і можна думати про повернення коштів
 
Денег сейчас нет. Будут в январе. А забеспечення позову ,вроде с иском подаеться.?

Я еще не сносил. просто с юристом консультировался
Проконсультируйтесь лучше с местными форумовскими. Они все про это знают и практикуют.
 
Денег сейчас нет. Будут в январе. А забеспечення позову ,вроде с иском подаеться.?

Я еще не сносил. просто с юристом консультировался
Вы можете сначала подать на обеспечение, чтобы приостановили производство и, соответственно, не снимали денюжку, а уже после этого можно и сам иск подавать на снос ИНН.
 
Вы можете сначала подать на обеспечение, чтобы приостановили производство и, соответственно, не снимали денюжку, а уже после этого можно и сам иск подавать на снос ИНН.
Це не захист прав інтелектуальної власності, тут заява про забезпечення позову не розглядається до подачі самого позову, тому позов та заява - разом
 
Здравствуйте. Кто возвращал высчитанные деньги по инн. Высчитали пока 17000 грн. Есть ли шанс вернуть. Адвокат с Запорожья сказал ,что маловероятно.
Все можно вернуть! Подаеться иск о признании нотариальной надписи как таковой что не подлежит исполнению и одновременно в иске просят вернуть деньги которые были удержаны в порядке ст. 1212! Просто платиться два судебных сбора по 908
 
Здравствуйте. Кто возвращал высчитанные деньги по инн. Высчитали пока 17000 грн. Есть ли шанс вернуть. Адвокат с Запорожья сказал ,что маловероятно.
Advokat Ukraine повернули відрахованні кошти за рішенням суду в повному обсязі!
Денег сейчас нет. Будут в январе. А забеспечення позову ,вроде с иском подаеться.?

Я еще не сносил. просто с юристом консультировался
На форумі юристи з досвідом по знесенню внн і повернення коштів.
 
Це не захист прав інтелектуальної власності, тут заява про забезпечення позову не розглядається до подачі самого позову, тому позов та заява - разом
Розглядається, ще й як розглядається.
А потім позивачу надається 10 днів на подачу самого позову
 
Це не захист прав інтелектуальної власності, тут заява про забезпечення позову не розглядається до подачі самого позову, тому позов та заява - разом
а какая связь между интелектуальной собственностью, и предьявлением обеспечения до иска?

Забезпечення позову допускається як до пред’явлення позову, так і на будь-якій стадії розгляду справи, якщо невжиття таких заходів може істотно ускладнити чи унеможливити виконання рішення суду або ефективний захист, або поновлення порушених чи оспорюваних прав або інтересів позивача, за захистом яких він звернувся або має намір звернутися до суду, а також з інших підстав, визначених законом.
 
Все можно вернуть! Подаеться иск о признании нотариальной надписи как таковой что не подлежит исполнению и одновременно в иске просят вернуть деньги которые были удержаны в порядке ст. 1212! Просто платиться два судебных сбора по 908
А если сразу это не указали ,что тогда? ИНН уже снесли ,как теперь вернуть деньги ,которые высчитали?
 
Тільки після зносу ИНН можна вернути
Пока 17000 ?! А чому ви не подали заяву в суд про забезпечення позову? Нічого б не знімати поки йшов би суд
У мене зараз призупинено виконавче впровадження, поки суд не ухвалив рішення, а тільки не знаю чи все одно будуть враховувати 20% з зп
 
У мене зараз призупинено виконавче впровадження, поки суд не ухвалив рішення, а тільки не знаю чи все одно будуть враховувати 20% з зп
Если приостановлено, не будут до суда взыскивать. Если у Вас только 1 ИП, конечно..
 
Це не захист прав інтелектуальної власності, тут заява про забезпечення позову не розглядається до подачі самого позову, тому позов та заява - разом
в мене розглядають до подання позову за 2 дня
Здравствуйте. Кто возвращал высчитанные деньги по инн. Высчитали пока 17000 грн. Есть ли шанс вернуть. Адвокат с Запорожья сказал ,что маловероятно.
если исполнитель не перечислил на шарагу, после сноса вернёт
 
Останнє редагування:
Все можно вернуть! Подаеться иск о признании нотариальной надписи как таковой что не подлежит исполнению и одновременно в иске просят вернуть деньги которые были удержаны в порядке ст. 1212! Просто платиться два судебных сбора по 908
Ви впевнені щодо розміру судового збору ?
 
Назад
Угорі Унизу