• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Вп від Вердикт Капітал

А як і про що ви домовлялися ? На вас відкрито вп, де в суму входить винагорода виконавцеві.
Можна детальніше?
Як можна домовитися якщо вже справа дійшла до напи
А як і про що ви домовлялися ? На вас відкрито вп, де в суму входить винагорода виконавцеві.
Можна детальніше?
Як можна домовитися якщо вже справа дійшла до напису?
Звонила вердикту і домовились за меншу суму,вони прислали гарантійний поштою,і я оплатила,довелось оплатити і виконавця,не виходило оскаржувати
Сільки по грошах винагорода виконавця та його витрати?
10% від суми боргу,було до 1000 грн,точну суму тут не зможу написати,а його витрати біля 100 грн
 
Там долг наверное 100к
Приблизно і стільки
Звонила вердикту і домовились за меншу суму,вони прислали гарантійний поштою,і я оплатила,довелось оплатити і виконавця,не виходило оскаржувати

10% від суми боргу,було до 1000 грн,точну суму тут не зможу написати,а його витрати біля 100 грн
Виконавцеві цих 100 грн було принципово?
 
Звонила вердикту і домовились за меншу суму,вони прислали гарантійний поштою,і я оплатила,довелось оплатити і виконавця,не виходило оскаржувати

10% від суми боргу,було до 1000 грн,точну суму тут не зможу написати,а його витрати біля 100 грн
Добрый день, подскажите как связаться с Вердиктом,не могу найти контакты.
Исполнитель не даёт номер телефона.Спасибо.
 

Вкладення

  • vk1.png
    vk1.png
    9.7 Кб · Перегляди: 51
Останнє редагування:
Звонила вердикту і домовились за меншу суму,вони прислали гарантійний поштою,і я оплатила,довелось оплатити і виконавця,не виходило оскаржувати

10% від суми боргу,було до 1000 грн,точну суму тут не зможу написати,а його витрати біля 100 грн
То в реєстрі ваше вп завершено?
 
К сожалению для меня суд это полгода без средств существования
а с чего вы решили что с ними вы договоритесь ? они ИНН сделали и теперь будут давить по максимум , а если вы темболее сами мотивируете придется им реально отстегнуть но могут и кидануть ...
 
Да понял я ... раз апелляшка. Не видел апелляшки по инн.
Тьфу тьфу... этого ещё не хватало...? На всякий случай уточнила, а то зная паникерев ща начнется, "вердикт ходит в апелляцию по иин"?
 
Назад
Угорі Унизу