• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Вступаю в ряды)) 21 МФО

Кошелек есть у меня, только мне и больше никому... Смс иногда и звонки редко... Но я пока ?
Це перші хто моїх знайшов,ще в вайбері писали що подзвонять сім'ї бившого чоловіка!З яким я не спілкуюся вже років 5)
 
Ну, принимайте в свои ряды.
Счастлива, что нашла форум!
Уже прошла всем известный путь - от пролонгаций любой ценой до "перекредитуйся"..в итоге - воз и ныне там.
И нет бы сразу форум нагуглить. А нагуглила я компанию Пик. Где мне сразу впарили комплексную защиту от МФО на месяц, ещё на этапе без просрочек. И только после оплаты в 1500 грн сообщили, что до просрочки 20+ дней они ничем не помогут))))
Завтра первый день просрочки в манивео. Тело 25550. Брать от них трубку.
 
Вы поспешили с Милоаном-это 1000проц.Они от 50дня предлагают сумму меньше тела(если были лонгации)Говорю именно о своем опыте
E groshi, за тіло через 3 місяці
E groshi, за тіло через 3 місяці
Але зрозуміла одне,боятись лише одне ,якщо ти на роботі офіційній ,то можуть заблокувати картки так як три дні у мене відбулося,але не панікувати,і закінчуйте платити чи пролонгувати,скпжу чесно три роки обманювала сім'ю,і все одно всі взнали а ці уроди викачали з мене гроші ,і що ж тоді всі всеодно знають а я в поаній фінансовівй жопі,ні копійки більше,лише на скасування ин ,та якщо серез суд виплачувати,хоча краще з роботи зільнюсь ніж їм копійку дам,а решта в мене нема чоо забрати
E groshi, за тіло через 3 місяці
Але зрозуміла одне,боятись лише одне ,якщо ти на роботі офіційній ,то можуть заблокувати картки так як три дні у мене відбулося,але не панікувати,і закінчуйте платити чи пролонгувати,скпжу чесно три роки обманювала сім'ю,і все одно всі взнали а ці уроди викачали з мене гроші ,і що ж тоді всі всеодно знають а я в повній фінансовівй жопі,ні копійки більше,лише на скасування ин ,та якщо через суд виплачувати,хоча краще з роботи зільнюсь ніж їм копійку дам,а решта в мене нема чого забрати
 
Останнє редагування:
Завтра первый день просрочки в манивео. Тело 25550. Брать от них трубку.
Это вопрос?
Кстати, именно благодаря тому, что стала гуглить за ПИК, нашла этот форум)) тут есть тема о них.
Плохо, что прочла уже после того, ему деньги им оплатила, лучше бы какой кредит закрыла мелкий.
И такие интересные в общении. Говорю - звонят Швидко гроши, уже достают контактных особ, грозятся на работу запрос дать. Ответ через время от "адвоката" Пик - вы знаете, действительно люди жалуются, что могут на работу слать письма.лучше их закрыть поскорее))) бляха - я сама себе такой совет бесплатно дать могу второе -, больше, чем уверена, что информацию они черпают здесь же. Потому как из всего их "алгоритма закрытия" они прислали мне по моим МФО краткий экскурс , который до боли похож на отзывы из тем тут на форуме)))
 
І саме головне найдіть толкового адвоката який буде вести вас від самого початку,мені дуже повезло я попала на хорошого приватного виконавця,вона погодилась розблокувати зарплатну картку в понеділок напишу ,бо має приат банк розблокувати,тому що толковий адвокат підказав що потрібно взяти з банку що ця картка є соцвальним рахунком,тобто зарплата є єдиним моїм доходом, вона погодилась прийняти цю довідку,і розблокувати картку
 
І саме головне найдіть толкового адвоката який буде вести вас від самого початку,мені дуже повезло я попала на хорошого приватного виконавця,вона погодилась розблокувати зарплатну картку в понеділок напишу ,бо має приат банк розблокувати,тому що толковий адвокат підказав що потрібно взяти з банку що ця картка є соцвальним рахунком,тобто зарплата є єдиним моїм доходом, вона погодилась прийняти цю довідку,і розблокувати картку
Но карту блокируют же только с ИНН?
Сами же МФО не могут это сделать
E groshi, за тіло через 3 місяці

Але зрозуміла одне,боятись лише одне ,якщо ти на роботі офіційній ,то можуть заблокувати картки так як три дні у мене відбулося,але не панікувати,і закінчуйте платити чи пролонгувати,скпжу чесно три роки обманювала сім'ю,і все одно всі взнали а ці уроди викачали з мене гроші ,і що ж тоді всі всеодно знають а я в поаній фінансовівй жопі,ні копійки більше,лише на скасування ин ,та якщо серез суд виплачувати,хоча краще з роботи зільнюсь ніж їм копійку дам,а решта в мене нема чоо забрати

Але зрозуміла одне,боятись лише одне ,якщо ти на роботі офіційній ,то можуть заблокувати картки так як три дні у мене відбулося,але не панікувати,і закінчуйте платити чи пролонгувати,скпжу чесно три роки обманювала сім'ю,і все одно всі взнали а ці уроди викачали з мене гроші ,і що ж тоді всі всеодно знають а я в повній фінансовівй жопі,ні копійки більше,лише на скасування ин ,та якщо через суд виплачувати,хоча краще з роботи зільнюсь ніж їм копійку дам,а решта в мене нема чого забрати
У вас общая сумма большая была?
 
І саме головне найдіть толкового адвоката який буде вести вас від самого початку,мені дуже повезло я попала на хорошого приватного виконавця,вона погодилась розблокувати зарплатну картку в понеділок напишу ,бо має приат банк розблокувати,тому що толковий адвокат підказав що потрібно взяти з банку що ця картка є соцвальним рахунком,тобто зарплата є єдиним моїм доходом, вона погодилась прийняти цю довідку,і розблокувати картку
А сколько стоят услуги вашего адвоката?
 
Но карту блокируют же только с ИНН?
Сами же МФО не могут это сделать

У вас общая сумма большая была?
5 тис $
Тож пишу зробили три дні назад першу ИНН,і відразу блокіровка усіх карток
 
А сколько стоят услуги вашего адвоката?Підписала вчора договір,поки що дав чек на те щоб оплатити суд,1500 грн,це якщо я бюджетниця,а якщо не офіційно працюєте то 990 грн,і я консультувалась у 15 адвокатів ціна різна,але працюйте з тими які не більше 4 тис,за зняття инн,а якщо мені впаяли 36 тис.то краще заплатити 4 тис,і між іншим розходи суда вам має після ухвали зняття инн,заплатити мфо,і я дивилась статистику в суді зняття инн,99.9%на користь нас,тільки проблема в тому що на сул решаються тільки 10%
 
Зачем? Хотите услышать какая Вы какашка?
Чим більше протримаєтесь ,тим потім буде менша сума,не відповідайте взагалі 3 місяці вони не будуть нормально говорити тільки ламати вас, 3 місяці не беріть трубки за цей час і запамятайте вони всеодно подзвонять рідним,і сусідам кадіть аферисти та не пряснбйте більше,сама пережила 4 місяці такого терору,але чим більше проходить час тим легше,і взагалі в кайф просинатись від того що не треба шукати суму щоб пролонгувати ,бо якщо пролонгацію зробите повірте рано чи пізно опинитесь в повному говні
 
В общем, абсолютном херить полгода я не решусь. Есть те, кого бы я закрыла во избежание проблем. Один из родителей после инсульта. И звонки крайне нежелательны.
Буду тут советоваться, как и с кем себя вести.
Пока очень нагло ведёт себя ШивдкоГроши и Тенго. А ещё Еврогроши очень доставучие и КешПоинт (Благо)
Кто из этих что обычно предлагает и на какой срок?
Милоан оформила реструктуризацию, знаю, что не самый лучший вариант, но там пока к оплате даже менее двух тел, поэтому, думаю, вытяну.
Также интересует Мани4Ю, ЛовиЛаве, Алекс, Ваша Готивочка.
Что и когда от них ждать? Предлагают ли списание хотя б части кредита на ранних сроках просрочки?

Благодарю! Честно, кредиты с сентября- октября и хватило три месяца втюхать кучу денег на пролонгации и юридическую помощь от компании ПИК)) Мошенники ещё те тоже))
Манифакю дибили еще те
 
Чим більше протримаєтесь ,тим потім буде менша сума,не відповідайте взагалі 3 місяці вони не будуть нормально говорити тільки ламати вас, 3 місяці не беріть трубки за цей час і запамятайте вони всеодно подзвонять рідним,і сусідам кадіть аферисти та не пряснбйте більше,сама пережила 4 місяці такого терору,але чим більше проходить час тим легше,і взагалі в кайф просинатись від того що не треба шукати суму щоб пролонгувати ,бо якщо пролонгацію зробите повірте рано чи пізно опинитесь в повному говні
Це Ви мені? Дякую. Я вже 2,5 роки тримаюсь і не говорю ні з ким. Доречі, терору в мене не було. Майже нікого не знайшли.
 
Ну уже, как есть. Суммы не заоблачные. Меня больше КешПоинт интересует, уже звонят по контактам, которые даже не указывала, а там до 10 дней просрочки
И тенго - умеют договориться?
Ну ещё и Е-гроши с КошельОК у меня))
Милоан и тенго ето одно и тоже
 
Назад
Угорі Унизу