• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

ВВС делали кому-то ИНН?

  • Автор теми Kiborg
  • Дата початку
  • Відповіді 35
  • Перегляди 3K

Kiborg

✩ Premium ✩
Реєстрація
26 Лют 2020
Дописи
2,173
Реакції
2,605
Бали
4,980
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Kiborg не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
ВВС делали кому-то ИНН? А то прислали письмо, что если не заплачу, то уже готовы документы на подачу частному нотариусу Пономаревой.
 
ВВС делали кому-то ИНН? А то прислали письмо, что если не заплачу, то уже готовы документы на подачу частному нотариусу Пономаревой.
Отримала такий самий лист, я думаю що просто лякають, попереджати коли клепануть напис точно не будуть
 
Отримала такий самий лист, я думаю що просто лякають, попереджати коли клепануть напис точно не будуть
Я тоже так думаю. Но просто смущает то, что они указали даже дату, когда подадут документы нотариусу.
 
Я тоже так думаю. Но просто смущает то, что они указали даже дату, когда подадут документы нотариусу.
Я думаю що Ви заплатили швиденько, у мене також ситуація, з написами треба мати удачу, тут 50 на 50 як повезе
Отримала такий самий лист, я думаю що просто лякають, попереджати коли клепануть напис точно не будуть
У мене 50 мфо уявіть кожен перегляд на сайті боржників мініс 10 років життя
 
Я думаю що Ви заплатили швиденько, у мене також ситуація, з написами треба мати удачу, тут 50 на 50 як повезе

У мене 50 мфо уявіть кожен перегляд на сайті боржників мініс 10 років життя
Нет, я не заплатил и платить не собираюсь. Ни копейки они не получат. Хотят ИНН, вперёд, буду сносить. Мне уже столько нервов испортили, что я нисколько им не отдам.
 
Пугают.
Вообще, как я понял, это недавно образованный новый калловский подвал
 
Я думаю що Ви заплатили швиденько, у мене також ситуація, з написами треба мати удачу, тут 50 на 50 як повезе

У мене 50 мфо уявіть кожен перегляд на сайті боржників мініс 10 років життя
Правда 50 мфо? Их столько есть ?)
 
Правда 50 мфо? Их столько есть ?)
Так є більше 100!
Так що не хвилюйтесь, повірте є у людей головняки такі що мама не горюй...
Нет, я не заплатил и платить не собираюсь. Ни копейки они не получат. Хотят ИНН, вперёд, буду сносить. Мне уже столько нервов испортили, что я нисколько им не отдам.
Так Ви не говоріть з ними смисл нервувати...
 
А де ви їх стільки набрали ?
В нас в загальному їх біля 80 ... пройшлись по-максимуму ? ))
Та кредитна історія була ідеальна, так пройшлась по максимуму на пролонгації...зараз розумію якої фігні собі наробила....але стараюсь не думати щоб не зійти зрозуму
А де ви їх стільки набрали ?
В нас в загальному їх біля 80 ... пройшлись по-максимуму ? ))
Плюс у тому що керівник знає усі мфо які є в Україні)))))))дякуючи мені
 
Я думаю що Ви заплатили швиденько, у мене також ситуація, з написами треба мати удачу, тут 50 на 50 як повезе

У мене 50 мфо уявіть кожен перегляд на сайті боржників мініс 10 років життя
У вас надписи були
 
ВВС делали кому-то ИНН? А то прислали письмо, что если не заплачу, то уже готовы документы на подачу частному нотариусу Пономаревой.
а це хто?
Я думаю що Ви заплатили швиденько, у мене також ситуація, з написами треба мати удачу, тут 50 на 50 як повезе

У мене 50 мфо уявіть кожен перегляд на сайті боржників мініс 10 років життя
у мене 35 і я божеволію!
 
У вас надписи були
Ні, алекси фінфорс і веллфін закрила, але ще море шараг і розумію що хто вклепає
а це хто?

у мене 35 і я божеволію!
Бережіть свої нерви, у мене не було підтримки і по ходу як не поїха кришою не знаю, зараз розумію що донервувалась свій час до Чортиків.....зараз калососи від мене плачуть.....
 
ВВС делали кому-то ИНН? А то прислали письмо, что если не заплачу, то уже готовы документы на подачу частному нотариусу Пономаревой.
Это вам первое письмо прислали ввс?
Или до этого были от них письма?
 
Ні, алекси фінфорс і веллфін закрила, але ще море шараг і розумію що хто вклепає

Бережіть свої нерви, у мене не було підтримки і по ходу як не поїха кришою не знаю, зараз розумію що донервувалась свій час до Чортиків.....зараз калососи від мене плачуть.....
А сколько по времени у вас просрочки ?
 
Ні, алекси фінфорс і веллфін закрила, але ще море шараг і розумію що хто вклепає

Бережіть свої нерви, у мене не було підтримки і по ходу як не поїха кришою не знаю, зараз розумію що донервувалась свій час до Чортиків.....зараз калососи від мене плачуть.....
і у мене , як не було підтримки, так і немає. Як можу, так і сама кручусь. А поряд ще дитятко маленьке!!!!!!! Сама не знаю, де беру сили!!!!
Ні, алекси фінфорс і веллфін закрила, але ще море шараг і розумію що хто вклепає

Бережіть свої нерви, у мене не було підтримки і по ходу як не поїха кришою не знаю, зараз розумію що донервувалась свій час до Чортиків.....зараз калососи від мене плачуть.....
скільки ви часу у прострочці?
 
Назад
Угорі Унизу