• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

ВВС напис і постанова про арешт коштів

Я дуже вдячна вам за рекомендацію. Обов'язково використаю ваші поради...
Оффтоп
Сорян, у всіх копіпастах так пишу
Я б на місці не сиділа.....
Діло ваше.
Взагалі радити не можливо,коли не відомі всі обставини....
 
У меня тоже они заблокировали счёт и ИП открыли
Ага... І ви ними уже користувались????
Не вводьте в оману людей!!!
Допоки ви не сплатите заблоковану суму, користування коштами неможливе.
Я узнавала ,я не пользовалась потому что не буду оплачивать эти средства ,но если я подожду на карту сумму больше арестованной то смогу пользоваться,
 
У мене всі карти в даних банках заблоковані до повного погашення. В деяких рахунок пішов в + уже давно, але на сьогодні я не можу скористатись коштами, позаяк накладений арешт.
И у меня так, в Ощаде, жду решения суда, и только тогда смогу снять деньги, а сейчас, пока остановлено производство, не доступно.
 
И у меня так, в Ощаде, жду решения суда, и только тогда смогу снять деньги, а сейчас, пока остановлено производство, не доступно.
Вам ощад заблокував повністю і ви не можете користуватись коштами навіть якщо більша вже сума вп
 
И у меня так, в Ощаде, жду решения суда, и только тогда смогу снять деньги, а сейчас, пока остановлено производство, не доступно.
У меня был арест на 28к,пока сносили Инн,накопилась сумма 32к,только стало больше 28,остальные я смогла снять,хотя в приложении дальше было написано что счёт заблокирован, остальные сняла после того как закрыли ип
 
У меня был арест на 28к,пока сносили Инн,накопилась сумма 32к,только стало больше 28,остальные я смогла снять,хотя в приложении дальше было написано что счёт заблокирован, остальные сняла после того как закрыли ип
Вибачаюсь скільки у вас було инн,із скількох мфо,бо хочу знати скільки мені чеати
 
Назад
Угорі Унизу