• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Выиграли суд по монетке (финанс инновация ) частично

  • Автор теми Dima93
  • Дата початку
  • Відповіді 20
  • Перегляди 2K

Dima93

Форумчанин
Реєстрація
28 Вер 2020
Дописи
25
Реакції
1
Бали
278
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Dima93 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Суд был с монеткой ( не снос ИНН ) 30 ноября соломянский райный суд вынес решения не в их польнлстью пользу а частично ,как думаете пойдут они на апелляцию ??
 
Суд был с монеткой ( не снос ИНН ) 30 ноября соломянский райный суд вынес решения не в их польнлстью пользу а частично ,как думаете пойдут они на апелляцию ??
Уверен на 90% что пойдут.
Хотя смотря что решили.
 
Суд был с монеткой ( не снос ИНН ) 30 ноября соломянский райный суд вынес решения не в их польнлстью пользу а частично ,как думаете пойдут они на апелляцию ??
Потрібно рішення дивитися, тоді стане хоч приблизно зрозуміло, чи воно їх влаштує
 
Уверен на 90% что пойдут.
Хотя смотря что решили.
Я сейчас тоже сношу ИНН от монетки (жду решения суда, т.к. иск об обеспечении ухвалили). После сноса какова вероятность выиграть у них апелляцию (знаю что они часто подают), есть практика по ним вообще?
 
Я сейчас тоже сношу ИНН от монетки (жду решения суда, т.к. иск об обеспечении ухвалили). После сноса какова вероятность выиграть у них апелляцию (знаю что они часто подают), есть практика по ним вообще?
Вірогідність виграшу/програшу можливо оцінювати тільки прочитав рішення першої інстанції, а о практиці, ось цікавості заради глянув по київській, не знайшов за останній час жодної по ВНН
 
Вірогідність виграшу/програшу можливо оцінювати тільки прочитав рішення першої інстанції, а о практиці, ось цікавості заради глянув по київській, не знайшов за останній час жодної по ВНН
Спасибо
 
Вірогідність виграшу/програшу можливо оцінювати тільки прочитав рішення першої інстанції, а о практиці, ось цікавості заради глянув по київській, не знайшов за останній час жодної по ВНН
Вы их искали по новому названию, они переименовались?))
 
Суд был с монеткой ( не снос ИНН ) 30 ноября соломянский райный суд вынес решения не в их польнлстью пользу а частично ,как думаете пойдут они на апелляцию ??

Частично єто как--------------- Тело с процентами заплатить Монетке.

То єто в их пользу.

Или какое там частично.

Обычно-------------Частично----------- это в их пользу.

или Вы увидили слово---------Частично--------- и решили что не в их пользу.
 
Частично єто как--------------- Тело с процентами заплатить Монетке.

То єто в их пользу.

Или какое там частично.

Обычно-------------Частично----------- это в их пользу.

или Вы увидили слово---------Частично--------- и решили что не в их пользу.
Они хотели 50000 суд уменьшил сумму до 8000
 
Dima93, хз сама сними воюю сейчас, тоже будет суд ,как все закончится напишу, удачи тебе.
 
В мене те ж саме. Я шось підзабув за той суд в 2021 році.
Кароче вони разом зі своє ручною суддею Жовтанючкою також винесли заочне рішення, щоб я їм віддав чесних 873592835982грн.
Ми разом адвокаткою Боднар Надією скасували те рішення.
Але...
я в ейфорії забив хєр на то рішення суду. А вони провели повторний розгляд справи і постановили віддати їм тіло + небагато відсотків. Це я замітив аж сьогодні ?
 
Назад
Угорі Унизу