• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Взял кредит через партнёров

За два міс. посрочки дістали усіх....чоловіка, свекруху, начальника та начальникових доньок...погрожував усім....мене з роботи чуть не вигнали. Одна з доньок начальника взагалі прописана і живе зовсім в іншому місті...він дзвонив їй казав де вона живе...погрожував. Я оплатила їм зразу ж по гарантійному листі тіло 15т. і дали довідку про закриття, але до просрочки було сплачено уже 15т.
Оце так халепа, дякую що розповіли.
 
Ну всі мфо дістають оточення...то по вашій логіці потрібно платити всім і все що вони хочуть...
Ні, таких погроз і проблем в мене із 17-ти мфо..були тільки в слон кредит.
А можна подробнее у меня есть они и какие неприятгости?
За два міс. посрочки дістали усіх....чоловіка, свекруху, начальника та начальникових доньок...погрожував усім....мене з роботи чуть не вигнали. Одна з доньок начальника взагалі прописана і живе зовсім в іншому місті...він дзвонив їй казав де вона живе...погрожував. Я оплатила їм зразу ж по гарантійному листі тіло 15т. і дали довідку про закриття, але до просрочки було сплачено уже 15т. В мене 17мфо.було..але такі проблеми тільки із слон кредит були.
Оце так халепа, дякую що розповіли.
Будь-ласка....в мене якраз рік пройшов як я з ними розпрощалась)
 
Останнє редагування:
Будь ласка розкажіть, шо було. Бо в мене вони є ще до просрочки неділя та й сумма не мала тіло велике 8тисяч
У меня просрочка 3 месяца,позвонил мужик,мы с ним пообщались,они мне сделали фиксированную сумму в месяц и плачу спокойно
 
Назад
Угорі Унизу