Хочу емігрувати... Не судіть строго :-)

Highlander

Форумчанин
Дописи
1,057
Реакції
1,730
Бали
3,980
0грн.
Ваш пол
Мужской
Якщо є можливість виїхати і ви хочете спробувати - то виїзжайте.
Не слухайте те що кажуть - все одно у них сві досвід, своє ставлення до цього - і однозначної відповіді на ваше питання не буде.
Якщо звичайно людина працює - то у неї все буде.
А якщо приїхав, наслухавшись про високі зарплати та водиш носом, коли пропонують менш високу зарплату - то звичайно ж там погано. Бо відразу ж мільйони не платять. А ще виявляється, що податки треба сплачувати. І взагалі, все у життя не безкоштовне. Більш негативного досвіду саме із за того, що народ їде за халявою. А працювати ніхто не хоче)

serygastik

Форумчанин
Дописи
872
Реакції
1,572
Бали
2,930
0грн.
Ваш пол
Мужской
Трохи по тупому виглядає все в одному реченні
"Повертатися в Україну не буду.Вам бажаю успіхів.Слав Україні, Героям слава." То може вже Канаді слава? Судячи с Ваших слів?
Де б я не був, я залишаюся патріотом своєї країни.Я віддав найкращі роки свого життя для цієї країни.Від початку вторгнення до червня місяця, автомат та лопату з рук не відпускав.Зараз нажаль за станом здоров'я не можу виконувати такі обов'язки та вірішив допомогти своїй дитині з майбутнім.Вже не ті роки ,щоб комусь, щось доказувати.Хочеться подумати про майбутнє, внуків та спокійну старість. Якось так. Так , що Слава Україні і не як по іншому.
Де б я не був, я залишаюся патріотом своєї країни.Я віддав найкращі роки свого життя для цієї країни.Від початку вторгнення до червня місяця, автомат та лопату з рук не відпускав.Зараз нажаль за станом здоров'я не можу виконувати такі обов'язки та вірішив допомогти своїй дитині з майбутнім.Вже не ті роки ,щоб комусь, щось доказувати.Хочеться подумати про майбутнє, внуків та спокійну старість. Якось так. Так , що Слава Україні і не як по іншому.
Обговорення цієї теми я закінчив.

Райдуга

Форумчанин
Дописи
1,427
Реакції
838
Бали
2,805
0грн.
Ваш пол
Женский
Мирного неба, дорогі форумчани!
Давно не писав бо трохи відійшов від форуму, який у свій час допоміг вилізти з багатьох халеп (тут щиро розкаююся:scratch_one-s_head:)
Чому сьогодні згадав про вас - на мейл прийшов лист про безкоштовну 1раз/рік можливість перевірити свою кредитну історію:dirol:. От я подивився її і згадав про форум:hi:
34 відкритих/реструктуризованих/проданих кредитів (а почалося все прострочення 2018 року)
Переглянути вкладення 124915
За цей час майже 10 вн, кілька судів, а також усі супутні трабли, які вони вміють влаштувати. Звісно, повний мороз до "звонилок", реагування лише на офіційні документи, моніторинг реєстрів.
Якось час іде, робота день за днем. Але потрохи починаю розуміти, що я ніякого гарного майбутнього для свого сина (він ровесник моїх боргів) тут не бачу:dntknw:. З одного боку - ситуація макроекономічна у країні, з іншого - мікроекономічна у родині. Доходи зменшуються, а ціни ростуть. От ми з дружиною і вирішили податися на канадську візу CUAET. Частина знайомих каже, що це правильне рішення - можна знайти краще життя. Інша частина - нема там нічого хорошого, втратите те що тут зараз є, залишитеся на розбитому кориті. Звісно, тут є хоч якась робота, рідна домівка, своя мова і т.д. Але є ще бажання спробувати НОВЕ життя. Я розумію, що через МФО я втратив кілька років життя (у фінансовому плані) і ніби відкотив трохи назад у часі себе та родину.

Цікавою буде ваша думка щодо цього. Чи ви б ризикнули почати все з чистого листа у 35?
Можливо, щось не розумію, проте підкажіть, хіба Вас випустять?

johny

✩ Premium ✩
Дописи
423
Реакції
498
Бали
443
0грн.
Ваш пол
Мужской
Мирного неба, дорогі форумчани!
Давно не писав бо трохи відійшов від форуму, який у свій час допоміг вилізти з багатьох халеп (тут щиро розкаююся:scratch_one-s_head:)
Чому сьогодні згадав про вас - на мейл прийшов лист про безкоштовну 1раз/рік можливість перевірити свою кредитну історію:dirol:. От я подивився її і згадав про форум:hi:
34 відкритих/реструктуризованих/проданих кредитів (а почалося все прострочення 2018 року)
Переглянути вкладення 124915
За цей час майже 10 вн, кілька судів, а також усі супутні трабли, які вони вміють влаштувати. Звісно, повний мороз до "звонилок", реагування лише на офіційні документи, моніторинг реєстрів.
Якось час іде, робота день за днем. Але потрохи починаю розуміти, що я ніякого гарного майбутнього для свого сина (він ровесник моїх боргів) тут не бачу:dntknw:. З одного боку - ситуація макроекономічна у країні, з іншого - мікроекономічна у родині. Доходи зменшуються, а ціни ростуть. От ми з дружиною і вирішили податися на канадську візу CUAET. Частина знайомих каже, що це правильне рішення - можна знайти краще життя. Інша частина - нема там нічого хорошого, втратите те що тут зараз є, залишитеся на розбитому кориті. Звісно, тут є хоч якась робота, рідна домівка, своя мова і т.д. Але є ще бажання спробувати НОВЕ життя. Я розумію, що через МФО я втратив кілька років життя (у фінансовому плані) і ніби відкотив трохи назад у часі себе та родину.

Цікавою буде ваша думка щодо цього. Чи ви б ризикнули почати все з чистого листа у 35?
Думаю, что 35 - это далеко не приговор, вполне можно рискнуть и начать все с чистого листа. Я сам думаю над перспективой уехать. Ибо тут полная жoпa, к сожалению. Правда, пока не выпускают, приходится здесь торчать, но с радостью бы уехал. Послезавтра вон второй раз увижу мать, за то время, как война началась. Приедет меня навестить, ну и дедушку с бабушкой. Короче, печально это все. С долгами хоть и рассчитался, но состояние душевное так себе. Хочется нормальной жизни, а не это вот все... :(

vasil

Форумчанин
Дописи
279
Реакції
446
Бали
2,725
0грн.
Ваш пол
Мужской

MFO_kak_u_vseh

Форумчанин
Дописи
146
Реакції
168
Бали
2,625
0грн.
Ваш пол
Мужской
Можливо, щось не розумію, проте підкажіть, хіба Вас випустять?
Ну, в кожного своя ситуація. Я над цим питанням зараз працюю. Ще не впевнений на 100% що все вийде, проте надія є (законним шляхом, без хабарів)

Kiborg

✩ Premium ✩
Дописи
2,042
Реакції
2,467
Бали
3,180
0грн.
Ваш пол
Мужской
Ну, в кожного своя ситуація. Я над цим питанням зараз працюю. Ще не впевнений на 100% що все вийде, проте надія є (законним шляхом, без хабарів)
Якщо у Вас є підстави для виїзду, то дерзайте.

MFO_kak_u_vseh

Форумчанин
Дописи
146
Реакції
168
Бали
2,625
0грн.
Ваш пол
Мужской

Vadimua

✩ Premium ✩
Дописи
1,863
Реакції
5,197
Бали
3,235
0грн.
Ваш пол
Мужской
35- це тільки початок зрілості. Якщо є бажання і легальна можливість виїхати, то звісно треба. Я погоджуюсь з усіма, хто вам вже написав — в Україні ще дуже довго не буде нормального життя. Сам вже втомився працюватиза графіком увімкнення світла, але вибору немає... ніхто мене не випустить.

Strom

Юрист
Дописи
1,350
Реакції
2,284
Бали
748
0грн.
Ваш пол
Мужской
35- це тільки початок зрілості. Якщо є бажання і легальна можливість виїхати, то звісно треба. Я погоджуюсь з усіма, хто вам вже написав — в Україні ще дуже довго не буде нормального життя. Сам вже втомився працюватиза графіком увімкнення світла, але вибору немає... ніхто мене не випустить.
Ну хз... В декого в цьому віці вже і спина болить і сустави на погоду, тощо... Коротше пора на пенсію....))))

Угорі Унизу