• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Хочу узнать отзывы о адвокате Москаленко

Я мала справу з Москаленко. Я в неєї купувала всі докумнґенти для подачі до суду. Мені вона сподобалася. І пакет документів у неї великий, і їх можна використовувати не один раз.
Скоро будет АО "Москаленко-Невзоров"))
Продает документы для подачи в суд. Это высокий юридический уровень.:facepalm:
 
Как по мне, дорого она берет, а скидывает только бланки и как действовать... если ей что-то сопровождать то вообще проще заплатить наверное долг!!!
 
Та достаточно почитать комментарии под её видео, где люди, ошалевшие от паники, просят совета, а у неё один ответ,, запишитесь к нам на прием". Приём, наверняка, не бесплатный
Ну послухайте, чому вона повинна всім давати безкоштовну інформацію? Хочете безкоштовно?, - читайте форуми. Ну чесне слово. Вам же в магазині хліб не дадуть безкоштовно, бо Ви голодні. Це нікому не цікаво. Такі реалії життя.
 
Ну послухайте, чому вона повинна всім давати безкоштовну інформацію? Хочете безкоштовно?, - читайте форуми. Ну чесне слово. Вам же в магазині хліб не дадуть безкоштовно, бо Ви голодні. Це нікому не цікаво. Такі реалії життя.
на форумах - бесплатно, у москаленко в видосиках, за деньги))) Л,логика)))
 
З Вашого відгуку нічого не зрозуміло. Мене цікавлять подробиці)) з приводу чого співпрацювали, що саме сподобалось, який результат отримали
В липні 2020 мені прилетіло виконавче провадження по нотаріальному написі від шараги «Мілоан». Звернувся до Москаленко, перша консультація була 500 грн., потім купив пакет документів за 2300 грн ( перераховував на р/р ) - отримав від них договір і акт наданих послуг, сам заповнив всі документи, відніс сам в суд. Мілоан почали вести зі мною «війну» ( відзив, потім заперечення на мою відповідь ) в суді, бо я в позовній заяві вказав, щоб відшкодували всі мої витрати, прикріпивши підтверджуючі документи. Заяву про забезпечення позову відразу задовольнили повністю і от на сьогоднішній день суд ще не відбувся, чекаю результату. По суті: Мілоан від мене поки що нічого не отримали, виконавча нічого не відрахувала, бо забезпечення позову, я спокійний чекаю на результат. Ось і всі подробиці.
 
Ну послухайте, чому вона повинна всім давати безкоштовну інформацію? Хочете безкоштовно?, - читайте форуми. Ну чесне слово. Вам же в магазині хліб не дадуть безкоштовно, бо Ви голодні. Це нікому не цікаво. Такі реалії життя.
Ваш пример некорректен. Брать бабло с перепуганных людей за услуги, в которых нет необходимости и пугать конфискацией имущества за долги в МФО... Ну да, ну да...
 
Ваш пример некорректен. Брать бабло с перепуганных людей за услуги, в которых нет необходимости и пугать конфискацией имущества за долги в МФО... Ну да, ну да...
В своїй практиці такого з нею не зустрічав. Людей теж не лікують безкоштовно! Давайте ми не будемо тут маніпулювати. Є проблема, є її вирішення різними способами, Ви самі приймаєте рішення з ким будете працювати. Я розповів свій досвід. За безкоштовно Вам ніхто нічого не буде робити. А якщо і є такі, то вони теж не роботи і ресурси теж закінчуються.
 
В своїй практиці такого з нею не зустрічав. Людей теж не лікують безкоштовно! Давайте ми не будемо тут маніпулювати. Є проблема, є її вирішення різними способами, Ви самі приймаєте рішення з ким будете працювати. Я розповів свій досвід. За безкоштовно Вам ніхто нічого не буде робити. А якщо і є такі, то вони теж не роботи і ресурси теж закінчуються.
Хорошо. Как вы можете её рекомендовать, если ещё нет решения суда в вашу пользу?
 
В своїй практиці такого з нею не зустрічав. Людей теж не лікують безкоштовно! Давайте ми не будемо тут маніпулювати. Є проблема, є її вирішення різними способами, Ви самі приймаєте рішення з ким будете працювати. Я розповів свій досвід. За безкоштовно Вам ніхто нічого не буде робити. А якщо і є такі, то вони теж не роботи і ресурси теж закінчуються.
Ну то такое.По вашей логике-пришел к врачу,заплатил деньги и сам себе аппендикс вырезал
 
В своїй практиці такого з нею не зустрічав. Людей теж не лікують безкоштовно! Давайте ми не будемо тут маніпулювати. Є проблема, є її вирішення різними способами, Ви самі приймаєте рішення з ким будете працювати. Я розповів свій досвід. За безкоштовно Вам ніхто нічого не буде робити. А якщо і є такі, то вони теж не роботи і ресурси теж закінчуються.
Справа не в коштовно або безкоштовно)) цікавить якість послуг)) "пакетне" лікування за зразками також сумнівна послуга лікаря))
 
Справа не в коштовно або безкоштовно)) цікавить якість послуг)) "пакетне" лікування за зразками також сумнівна послуга лікаря))
Брать плату за свои услуги это нормально) Но когда она в своих видео пугает заёмщиков МФО, что вы можете лишиться всего, если к ней не обратиться, то фу, такой быть)
 
Брать плату за свои услуги это нормально) Но когда она в своих видео пугает заёмщиков МФО, что вы можете лишиться всего, если к ней не обратиться, то фу, такой быть)
Оффтоп
Не хочу её ютюбить, я адвоката Гулу никак развидеть не могу
 
Брать плату за свои услуги это нормально) Но когда она в своих видео пугает заёмщиков МФО, что вы можете лишиться всего, если к ней не обратиться, то фу, такой быть)
Правда такого не чув.
 
Назад
Угорі Унизу