• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Vitamolch

Форумчанин
Реєстрація
21 Січ 2020
Дописи
30
Реакції
11
Бали
283
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Vitamolch не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Хочу узнать про эту компанию Звильнимо от долгов. Это правда или нет что могут облегчить жизнь?Отзывы хорошие вижу.Требуется ваше мнение!!!
 
Хочу узнать про эту компанию Звильнимо от долгов. Это правда или нет что могут облегчить жизнь?Отзывы хорошие вижу.Требуется ваше мнение!!!
Мы их от денег, они нас от долгов. Все относительно...
 
Хочу узнать про эту компанию Звильнимо от долгов. Это правда или нет что могут облегчить жизнь?Отзывы хорошие вижу.Требуется ваше мнение!!!
Главное сделать предоплату на всю сумму и тогда они сразу Освободят вас. Жаль что только от денег
 
Vitamolch, и что они предлагают?
 
В Фейсбуке видела эту информацию

А кому они помогли,есть такие?
Есть только те, которым они помогли избавиться от лишних денег по собственной глупости, не страдайте ерундой, понятно, что вы пытаетесь найти выход, но это всё развод!
 
Сейчас существует куча платформ, на которых люди, за 10 копеек лепят положительный отзыв по стандартам которые им дают, где им скажут.
Не понимаю людей, которые все ещё думают что отзывы в интернете это показатель :facepalm:
 
Хочу узнать про эту компанию Звильнимо от долгов. Это правда или нет что могут облегчить жизнь?Отзывы хорошие вижу.Требуется ваше мнение!!!
А отзывы где вы прочитали? На том же сайте. А вы знаете, что эти отзывы проплаченые?
 
Хочу узнать про эту компанию Звильнимо от долгов. Это правда или нет что могут облегчить жизнь?Отзывы хорошие вижу.Требуется ваше мнение!!!
Я написала їм,а потім мені перетелефонувала юрист,яка буде займатися моєю проблемою.Я запитала про суть всього процесу.Вона сказала,що приблизно 6 міс.я коплю кошти,щоб потім заплатити тіла кредитів,а вони за цей час домовляються з ними про те щоб заплатити тіла.Їхні дзвінки можна поставити на переадресацію юристу.Але ж дзвінки на роботу і погрози батькам, сусідам,родичам так і будуть продовжуватись.І всі ці 6 міс. ви юристу будете платити кожен місяць,я вже не спитала скільки,бо дякувати форуму, і так зрозуміла що за 6 міс. мфо і самі запропонують тіло закрити.Вони ще за вас пишуть листи в нацкомфін,але на форумі Вам безкоштовно люди підскажуть і допоможуть більше ніж юристи.Я зрощуміла одне-юристи потрібні,коли на Вас подали в суд.У мене иільки почалися просрочки,дзвонять мені і контактн.особі-це мря подруга і вона в курсі.Що буде далі?Але я в усьому надіюсь тільки на форум,на поради форумчан.
 
Да нормальные там юристы, ездил общался, остался довольный.
То что обсуждает вы, полный бред.
Процедура банкротства для физлиц есть и уже работает. Они помогут все необходимое собрать, занимаются вашим делом под ключ.
Я написала їм,а потім мені перетелефонувала юрист,яка буде займатися моєю проблемою.Я запитала про суть всього процесу.Вона сказала,що приблизно 6 міс.я коплю кошти,щоб потім заплатити тіла кредитів,а вони за цей час домовляються з ними про те щоб заплатити тіла.Їхні дзвінки можна поставити на переадресацію юристу.Але ж дзвінки на роботу і погрози батькам, сусідам,родичам так і будуть продовжуватись.І всі ці 6 міс. ви юристу будете платити кожен місяць,я вже не спитала скільки,бо дякувати форуму, і так зрозуміла що за 6 міс. мфо і самі запропонують тіло закрити.Вони ще за вас пишуть листи в нацкомфін,але на форумі Вам безкоштовно люди підскажуть і допоможуть більше ніж юристи.Я зрощуміла одне-юристи потрібні,коли на Вас подали в суд.У мене иільки почалися просрочки,дзвонять мені і контактн.особі-це мря подруга і вона в курсі.Що буде далі?Але я в усьому надіюсь тільки на форум,на поради форумчан.
Что то вы придумали, они занимаются исключительно банкротством!
 
Да нормальные там юристы, ездил общался, остался довольный.
То что обсуждает вы, полный бред.
Процедура банкротства для физлиц есть и уже работает. Они помогут все необходимое собрать, занимаются вашим делом под ключ.

Что то вы придумали, они занимаются исключительно банкротством!
Я знаходжусь далеко від них і тому телефонувала .Вони самі мені через деякий час перетелефонували.Я говорила з дівчиною.
 
Да нормальные там юристы, ездил общался, остался довольный.
То что обсуждает вы, полный бред.
Процедура банкротства для физлиц есть и уже работает. Они помогут все необходимое собрать, занимаются вашим делом под ключ.

Что то вы придумали, они занимаются исключительно банкротством!
Девушка все верно писала, эта контора предлагает именно свою "помощь" в списании под тело кредита. Сама ездила общалась с юристом этой конторы в Харькове.
А вот исключительно банкротством занимается другая компания, к сожалению не помню названия. Тоже ездила общалась.
Девушка все верно писала, эта контора предлагает именно свою "помощь" в списании под тело кредита. Сама ездила общалась с юристом этой конторы в Харькове.
А вот исключительно банкротством занимается другая компания, к сожалению не помню названия. Тоже ездила общалась.
А хотя нет, Вы как раз и правы! То фирма которая занимается этими "писульками под ключ" называется АО "Захист"
 
Останнє редагування:
Я написала їм,а потім мені перетелефонувала юрист,яка буде займатися моєю проблемою.Я запитала про суть всього процесу.Вона сказала,що приблизно 6 міс.я коплю кошти,щоб потім заплатити тіла кредитів,а вони за цей час домовляються з ними про те щоб заплатити тіла.Їхні дзвінки можна поставити на переадресацію юристу.Але ж дзвінки на роботу і погрози батькам, сусідам,родичам так і будуть продовжуватись.І всі ці 6 міс. ви юристу будете платити кожен місяць,я вже не спитала скільки,бо дякувати форуму, і так зрозуміла що за 6 міс. мфо і самі запропонують тіло закрити.Вони ще за вас пишуть листи в нацкомфін,але на форумі Вам безкоштовно люди підскажуть і допоможуть більше ніж юристи.Я зрощуміла одне-юристи потрібні,коли на Вас подали в суд.У мене иільки почалися просрочки,дзвонять мені і контактн.особі-це мря подруга і вона в курсі.Що буде далі?Але я в усьому надіюсь тільки на форум,на поради форумчан.
Коштує сама процедура офіційно близько 20 тисяч гривень, потім судові збори, потягне легко на 30-40 тисяч, плюс час півроку-рік, і не всі підходять до процедури банкротства, боргів має бути не менше 120 тис грн, це по умовах закону
 
Назад
Угорі Унизу