• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Хочу жити як раніше!

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
В Запоріжжі сьогодні розкуярили 150+ будинків. Адреналіну хапнули добре. А винні гра і наркотики завезені державою? Хаяти країну з поза рогу багато розуму не треба
 
Да не дай Бог,щоб до того часу я ще тебе десь наблюдала.
Менше ржи над людьми, розумниця. Люди з психологічними травмами , а у тебе ненормальні поради... P.S. усе погане повертається.
В Запоріжжі сьогодні розкуярили 150+ будинків. Адреналіну хапнули добре. А винні гра і наркотики завезені державою? Хаяти країну з поза рогу багато розуму не треба
В ці роки діючи розважальні заклади, сайти і МФО-це додатковий стресс для мільонів громадян і винна влада.
 
Менше ржи над людьми, розумниця. Люди з психологічними травмами , а у тебе ненормальні поради... P.S. усе погане повертається.
Ну куди ж мені до твоїх порад....
Працювати ,так,це не нормальні поради.
Як щурі бігти з корабля,це норма....
Тільки от такі як ви,лудомани ,і за кордоном влізете....
Знайшов чим хвалитись,раб.....
В своїй країні не потрібен,то думаєш там комусь треба?
Добре хоч на поїсти заробиш...
Да і все на цьому.
Краще обходь стороною)
Закордонний щур.
 
Менше ржи над людьми, розумниця. Люди з психологічними травмами , а у тебе ненормальні поради... P.S. усе погане повертається.

В ці роки діючи розважальні заклади, сайти і МФО-це додатковий стресс для мільонів громадян і винна влада.
А влада звідки взялась? Це не ті самі громадяни, які дорвались до корита? Як би себе повів гіпотетичний Вася, Петя чи Марія аби дорвались туди ж?
Гральний бізнес це немалі гроші в бюжет країни, а якщо людина себе не контролює то вже питання до неї
 
Так і я дуже боюсь довести себе до даного депресивного стану, мені потрібна підтримка але дуже страшно все розповісти. Гадаю окрім скандалу і розлучення мене нічого не чекає. А із за цього моральний стан буде ще хуже. Я вже боюсь про те що моментами думаю, і як взяти себе в руки уяви не маю..
На цьому сайті крім троллінга ви нічого не отримайте стосовно вашої конкретної залежності.
Пошукайте поради психологів в гуглі і ютубі.
Все буде добре.
 
В Запоріжжі сьогодні розкуярили 150+ будинків. Адреналіну хапнули добре. А винні гра і наркотики завезені державою? Хаяти країну з поза рогу багато розуму не треба
😥Тримайтесь...
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу