• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Хочуть всю суму зразу

  • Автор теми Iren7777
  • Дата початку
  • Відповіді 17
  • Перегляди 2K

Iren7777

Форумчанин
Реєстрація
11 Лис 2021
Дописи
501
Реакції
151
Бали
913
UAH
4.04
Ваш пол
Женский
Iren7777 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго всім дня маю кредит швидка готівка в а банку платила 1,5 роки справно з грудня не було оплати потім війна і так далі. опдатила їм майже 12т тіло було 15. і після оплати такої суми кажуть що тільки 3т зарахували. але справа в іншому коли закінчилися кредитні канікули почали масово дзвонити я їм кажу нема платити чим і так далі. потім десь затихли. Сьогодні думаю заталефоную на гарячу лінію і спитаю про суму мені перетелефонували і почали що я вже не маю право вносити платежі помісячно а треба оплатити 14500 це сума боргу. Бо вже може банк подавати до суду, або рекстуризацію на повну суму робити на 6 місяців і перший платіж також є. а я запитада так я плаьтла 1.5 років і заплатила 12т а вона каже це у Вас договір такий . Підскажіть як поступити мало того шараги знову активізувалися то ще й це. ЯКАЖУ що нбу на момент ВС НБУ дозволив банкам не враховувати несплату за кредитами як прострочення протягом дії воєнного часу та 30 днів після цього, якщо несплата пов’язана із російською агресією а вона навіть не хоче слухати підскажіть як поступити хто мав подібну ситуацію з а-б дуже дякую. Знову тривога на душі і починаються нерви. дали терсін до 30.08 щоб рекстуризацію оформити
 
Доброго всім дня маю кредит швидка готівка в а банку платила 1,5 роки справно з грудня не було оплати потім війна і так далі. опдатила їм майже 12т тіло було 15. і після оплати такої суми кажуть що тільки 3т зарахували. але справа в іншому коли закінчилися кредитні канікули почали масово дзвонити я їм кажу нема платити чим і так далі. потім десь затихли. Сьогодні думаю заталефоную на гарячу лінію і спитаю про суму мені перетелефонували і почали що я вже не маю право вносити платежі помісячно а треба оплатити 14500 це сума боргу. Бо вже може банк подавати до суду, або рекстуризацію на повну суму робити на 6 місяців і перший платіж також є. а я запитада так я плаьтла 1.5 років і заплатила 12т а вона каже це у Вас договір такий . Підскажіть як поступити мало того шараги знову активізувалися то ще й це. ЯКАЖУ що нбу на момент ВС НБУ дозволив банкам не враховувати несплату за кредитами як прострочення протягом дії воєнного часу та 30 днів після цього, якщо несплата пов’язана із російською агресією а вона навіть не хоче слухати підскажіть як поступити хто мав подібну ситуацію з а-б дуже дякую. Знову тривога на душі і починаються нерви. дали терсін до 30.08 щоб рекстуризацію оформити
шліть їх далеко та надовго)))) платити відсотки у повітря, не краща ідея
хай йдуть до суду, с Абанком можна та треба судитись))))
при адекватному судді відмовляють їм у задоволенні позову аж на "Ура".
 
дуже дякую Вам Тарас дуже переживаю. стільки ім заплатила а вони знову хочуть повну суму. Іде війна а вони взагалі все попутали.
 
дуже дякую Вам Тарас дуже переживаю. стільки ім заплатила а вони знову хочуть повну суму. Іде війна а вони взагалі все попутали.
Це вас дивує?
Скільки б ви не платили, вони все одно будуть хотіти ще і ще. А якщо будете платити проценти, то грошей у вас зовсім не залишиться. А сама ситуація з кредитом зовсім не зміниться.
 
дуже дякую Вам Тарас дуже переживаю. стільки ім заплатила а вони знову хочуть повну суму. Іде війна а вони взагалі все попутали.
Реструктурізацію не раджу зовсім.
З нею важкіше в суді боротись, якщо доведеться. Бо там прийдеться укладати новий договір, з більш-менш прописаними умовами.
 
Я так зрозуміла що не платити і ждати що буде. але зараз практично і платити не зовсім є чим
Все вірно.
Навіть, якщо програєте суд, сума до сплати буде зафіксована, та будете її сплачувати, за можливості
 
Я так зрозуміла що не платити і ждати що буде. але зараз практично і платити не зовсім є чим
Так ось вам і відповідь на ваше запитання.
Зараз війна, ніхто не знає, що завтра буде. Та де там завтра, через годину невідомо, що може статися. Тому роздавати гроші тим, хто навіть під час війни та бойових дій нараховує відсотки, та шантажує українців, в край негарна ідея.
 
на мені є майно будинок і 1/3 квартири, пай. можуть бути якісь наслідки
Ні. Все вирішується дуже просто))
Домовитесь із виконавцем про якійсь місячний платіж, та й все))
А взагалі..налаштовуйтесь на перемогу))
 
Зараз війна, ніхто не знає, що завтра буде. Та де там завтра, через годину невідомо, що може статися
так я з Вами згодна 500%. вони мені починають то на коли записати Вас на який день і так далі я ім кажу я не знаю що буде через годину а Ви плани робите на 2 неділі наперід. Тим більше зараз продовжили надзаичайний стан до кінця року я ім також про це сказала але їм до лямпочки вони починають давити на психіку
Если не под залог
ні не під заставу споживчий кредит швидка готівка
Ні. Все вирішується дуже просто)
дуже Вам дякую. Якщо не дай Боже будуть якісь моменти до Вас можна звертатись.
 
так я з Вами згодна 500%. вони мені починають то на коли записати Вас на який день і так далі я ім кажу я не знаю що буде через годину а Ви плани робите на 2 неділі наперід. Тим більше зараз продовжили надзаичайний стан до кінця року я ім також про це сказала але їм до лямпочки вони починають давити на психіку

ні не під заставу споживчий кредит швидка готівка

дуже Вам дякую. Якщо не дай Боже будуть якісь моменти до Вас можна звертатись.
А нащо спілкуєтесь?Ніколи не розуміла спілкування з кредиторами,за відсутності коштів для сплати кредитних зобов'язань.
 
так я з Вами згодна 500%. вони мені починають то на коли записати Вас на який день і так далі я ім кажу я не знаю що буде через годину а Ви плани робите на 2 неділі наперід. Тим більше зараз продовжили надзаичайний стан до кінця року я ім також про це сказала але їм до лямпочки вони починають давити на психіку

ні не під заставу споживчий кредит швидка готівка

дуже Вам дякую. Якщо не дай Боже будуть якісь моменти до Вас можна звертатись.
Звичайно))
 
Та же ситуация, звонит сегодня говорит до завтра всю сумму вносите.
То есть обязательные платежи я не вносила, а вот завтра у меня резко вся сумма появилась. Частичный платежи я уже не имею права вносить)
И парят свою реструктуризацию, а там тоже нехилые проценты и переплата
 
вони начебто й не дуже навязливі, але мав у них кредитку, то коли хотіли повертали ліміт, то забирали, то повертали, то знов забирали... закрив їх ліміт ще декілька місяців назад, а декілька днів закрив закрив у них картку та й по тому...
 
вони начебто й не дуже навязливі, але мав у них кредитку, то коли хотіли повертали ліміт, то забирали, то повертали, то знов забирали... закрив їх ліміт ще декілька місяців назад, а декілька днів закрив закрив у них картку та й по тому...
Вони не нав'язливі якщо немає просрочки. А так кожного дня дзвонять то вимагали оюов' язкові платежі, а вчора вже частково не можете вносить банк виставив вимогу на всю суму або реструктуризацію оформлюйте. Якось так
 
Ні. Все вирішується дуже просто))
Домовитесь із виконавцем про якійсь місячний платіж, та й все))
А взагалі..налаштовуйтесь на перемогу))
А если сумма долга совокупная 250 тыс где-то по карте и быстрым наличным, есть 60% однокомнатной квартиры из имущества, больше ничего, в квартире не прописана, прописан брат, его жена и их сын 16 лет, они не в Украине, по понятным причинам не приедут сюда оформлять дарственную, т.к. обратно брата уже не выпустят. Могут ее часть выставить на торги, есть еще задолженость 120 тыс в моно и в альфе 37, но альфу планирую перевести в реструктуризацию. Но моно и альфа банк общаются пока нормально
 
Назад
Угорі Унизу