• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Хотіли взяти мікропозику, скориставшись персональними даними

Wolodymyrrr11

Форумчанин
Реєстрація
26 Лис 2022
Дописи
41
Реакції
8
Бали
283
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Wolodymyrrr11 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня!
Мені запропонував анонімний телеграм канал 750 грн за верифікацію на одному сайті. А для цього попросив надати дані паспорту, селфі з паспортом. Я надав, тому що незважав на невеликий ризик, адже є знайомі що таким чином пропонують заробляти (саме верифікація різних додатків). Але, в якийсь час довіра підвела, і здається що я попав на шахрая. Мені подзвонили з МФО та в "дії" відкрилась заявка на кредит. Ну я звісно все відмінив, проте цікаво чи можуть пробувати брати кредит у інших МФО.

Питання полягає в тому, чи можна якось підмінити частину даних доволі швидко, щоби шахраю вже відмовляли інші МФО, чи краще тимчасово заблокувати можливість брати кредити? (щось типу "банкротства", тільки тимчасово та дуже обмежено)

Дякую
 
А навіщо підміняти якійсь данні, щоб отримати займ в МФО? Якщо людина сама залишає свої данні в мережі інтернет. Але ж, Ви самі данні свої представили. Я не здивуюсь, що в них вийде і про це дізнаєтесь через деякий час
 
В убкі 1000 грн рік, статус контроль. Кредиторам буде писати, що особа не бажає брати кредити. І їм буде недоступна кредитна історія.
 
Впринципі, всі ваші дані вже в них є, лише карту якусь підвязати на дропа - і вуаля.
 
Нередко в телеграм чатах многие предлагают за верификацию в криптокошельках несколько сотень гривень. Это тоже все делается с целью воспользоватся данными?
 
Назад
Угорі Унизу