• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Хто ще попав на гроші з Ішков Сергій Сергійович, який "допомагає" по мікрокредитах

  • Автор теми Мary
  • Дата початку
  • Відповіді 32
  • Перегляди 2K

Мary

Читач
Реєстрація
20 Гру 2021
Дописи
4
Реакції
1
Бали
3
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Мary не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Знайшла по оголошеннях "юриста" Ішкова Сергія Сергійовича, який сказав, ніби має зв'язки в МФО і може закривати кредити за меншу суму.

Він називав суми, які потрібно було проплатити по кредитах, а решту обіцяв списати. Тільки гроші він казав платити не напряму в МФО, а передавати йому, а він ніби як мав заплатити від мого імені.

Я так і зробила і наскидалаа йому купу грошей, аж тут в один день він зник і з кінцями. Перевірила особисті кабінети, ніде ніяких оплат не було, борги по кредитах ростуть і нічого не списано.

Дзвоню по його телефонах 0968265509 і 0660201348, а вони вже відключені, в Інстаграмі не відписує.

Хто ще попав в таку ситуацію з Ішковим С.С., давайте об'єднуватись і разом повертати свої кошти.
 
Мary, эххх... Ну почему вы ищете пути полегче, которых не существует... (
 
Да уж, вас не смутило "давать деньги не мфо а на руки?" просто шок)
 
Ой, чего ж то народ у нас настолько наивный то
Меня больше шокирует то, что люди пользуясь трудностями и бедами людьми все-равно плевать хотели на это, просто куда катится этот мир..
 
Меня больше шокирует то, что люди пользуясь трудностями и бедами людьми все-равно плевать хотели на это, просто куда катится этот мир..
А этих и людьми то трудно назвать, язык даже не поворачивается
 
А этих и людьми то трудно назвать, язык даже не поворачивается
Ну такие будут цвести и пахнуть, а работяги и честные люди будут вечно страдать, из-за подобных, да уж, как говорится бесплатный сыр сами знаем где
 
Знайшла по оголошеннях "юриста" Ішкова Сергія Сергійовича, який сказав, ніби має зв'язки в МФО і може закривати кредити за меншу суму.

Він називав суми, які потрібно було проплатити по кредитах, а решту обіцяв списати. Тільки гроші він казав платити не напряму в МФО, а передавати йому, а він ніби як мав заплатити від мого імені.

Я так і зробила і наскидалаа йому купу грошей, аж тут в один день він зник і з кінцями. Перевірила особисті кабінети, ніде ніяких оплат не було, борги по кредитах ростуть і нічого не списано.

Дзвоню по його телефонах 0968265509 і 0660201348, а вони вже відключені, в Інстаграмі не відписує.

Хто ще попав в таку ситуацію з Ішковим С.С., давайте об'єднуватись і разом повертати свої кошти.
Извините, а сколько Вам лет?
Ну такие будут цвести и пахнуть, а работяги и честные люди будут вечно страдать, из-за подобных, да уж, как говорится бесплатный сыр сами знаем где
Почему страдать из за подобных? Сама брала кредиты, сама "решала", а потом ищем негодяев. Уровень доверия равен уровню страха. Ну и желания , что кто то все сделает. Легче же просто деньги пересылать....
 
Останнє редагування:
Знайшла по оголошеннях "юриста" Ішкова Сергія Сергійовича, який сказав, ніби має зв'язки в МФО і може закривати кредити за меншу суму.

Він називав суми, які потрібно було проплатити по кредитах, а решту обіцяв списати. Тільки гроші він казав платити не напряму в МФО, а передавати йому, а він ніби як мав заплатити від мого імені.

Я так і зробила і наскидалаа йому купу грошей, аж тут в один день він зник і з кінцями. Перевірила особисті кабінети, ніде ніяких оплат не було, борги по кредитах ростуть і нічого не списано.

Дзвоню по його телефонах 0968265509 і 0660201348, а вони вже відключені, в Інстаграмі не відписує.

Хто ще попав в таку ситуацію з Ішковим С.С., давайте об'єднуватись і разом повертати свої кошти.
Молодець Серьожка)))???
 
Хто ще попав в таку ситуацію з Ішковим С.С., давайте об'єднуватись і разом повертати свої кошти.
После драки кулаками не машут. Вы добровольно сами отдали свои деньги. Просто надо понять, что никто кроме Вас не поможет Вам, в Вашей ситуации.
 
давайте об'єднуватись і разом повертати свої кошти.
Боюсь расстрою вас. Но деньги вы не вернёте. Вы уверенны что он вообще юрист
Screenshot_2021-12-20-19-14-02-753_app.source.getcontact.jpg
Screenshot_2021-12-20-19-13-28-028_app.source.getcontact.jpg
 
Останнє редагування:
В любом случае хорошо что написали, может будет кому то такой пример в помощь. К сожалению нужно перетерпеть наплыв от МФО, с этим никто не поможет. Всё делают ошибки, не вешайте нос)
 
Сочувствую , но нужно же быть осторожнее , сколько говорили здесь на форуме и в чатах об этом и все ровно люди ведутся на это .
 
Меня больше шокирует то, что люди пользуясь трудностями и бедами людьми все-равно плевать хотели на это, просто куда катится этот мир..
Это от того, что люди, загнанные в тупик часто цепляются за каждую попавшуюся соломинку...я тоже не раз так пытался решить проблемы...
 
Назад
Угорі Унизу