• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Хто таки прайм альянс?

  • Автор теми Orusia89
  • Дата початку
  • Відповіді 18
  • Перегляди 5K
Orusia89, Вы же не первый день на форуме. По-моему должны уже понимать, что их обещания ровным счетом ничего не значат!
 
Я
Orusia89, Вы же не первый день на форуме. По-моему должны уже понимать, что их обещания ровным счетом ничего не значат!
Я розумию,але я догтвир пидписувала на виддилени и ниразу Неля платила
 
Я
Я розумию,але я догтвир пидписувала на виддилени и ниразу Неля платила
успакойтесь,я в кредит лайфе тоже не платила,и они на меня накатали заяву,теперь всем моим звонят и начиная с извинений просят 3-платежа по 500 грн (по рестуктуризации)поверьте им теперь хоть как нибудь но нужно с нас выбить хотя бы тело,мы на сайте каждый день читаем что кто-то едет,а на самом деле?
 
успакойтесь,я в кредит лайфе тоже не платила,и они на меня накатали заяву,теперь всем моим звонят и начиная с извинений просят 3-платежа по 500 грн (по рестуктуризации)поверьте им теперь хоть как нибудь но нужно с нас выбить хотя бы тело,мы на сайте каждый день читаем что кто-то едет,а на самом деле?
У меня тоже есть одна шарага с подписанными документами. Зделали реструктуризацию но я не потянул и никто не ехал. Только девчонка с отделения прилепился мою рожу на дверь и все. Уже месяц даже не звонят
 
Мне тоже пришло письмо от Прайм Альянс о визите, хотелось бы знать — к вам приезжали?
 
У меня был в благо , с просрочкой набежало 11400 ( тело 7000 ,пролонгации были до просрочки) по акции 8100 выплатила,(а в общем 21000) , 3400 обещали списать, так вот...эти 3400 продали альянсу!!!!!!!есть телефонная запись о закрытии в благо, а калы теперь названивают!!!!!!Прикольно????
Мне тоже пришло письмо от Прайм Альянс о визите, хотелось бы знать — к вам приезжали?
Уже год едут, никак не доедут!!!!!
 
А з мене прайм альянс через приватного виконавця сьогодні зняли 20% зп, причому без рішення суду.
Я теж брала на відділенні, підписувала договір і жодного разу не платила. Навіть не в курсі, яку суму мають в загальному зняти.
Вони виходить від Благо? Хіба мали право без рішення суду знімати?
 
А з мене прайм альянс через приватного виконавця сьогодні зняли 20% зп, причому без рішення суду.
Я теж брала на відділенні, підписувала договір і жодного разу не платила. Навіть не в курсі, яку суму мають в загальному зняти.
Вони виходить від Благо? Хіба мали право без рішення суду знімати?
Теж цікаво. через приватного виконавця знімати з зп?
 
Официально внесены в реестр коллекторских компаний
 
Человек, роде как)))
Очень много интересной информации от Вас))
Да? ну спасибо...это радует, что интересная.. и в то же время она общедоступная, никаких секретов ;) просто редакторы нбу обновили файлик со списком, а новость опубликуется, видимо, в понедельник
 
Любители делать ИНН, которые должны теперь 41к гривен ))))

Решение суда 1ой инстанции: "
Позов ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Прайм Альянс», третя особа приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Кравцов Олександр Олександрович, приватний виконавець виконавчого округу Запорізької області Проценко Дмитро Юрійович про визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню, про повернення стягнутих коштів
задовольнити.


Визнати виконавчий напис №853, виданий 09.04.2020 року приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу Кравцовим Олександром Олександровичем, про стягнення з ОСОБА_1 на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Прайм Альянс» заборгованості за кредитним договором №2007488968 від 26.12.2013 року у розмірі 47237,19 грн таким, що не підлягає виконанню.

Зобов`язати Товариство з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Прайм Альянс» повернути ОСОБА_1 41
165 грн 17 коп, стягнуті у виконавчому провадженні ВП №62419408 за період з липня 2020 року по че6рвень 2021 року.


Стягнути з Товариство з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Прайм Альянс» на користь ОСОБА_1 судовий збір в розмірі 1681 грн 60 коп.​
"

Ссылка на апелляцию ))))

Апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Прайм Альянс» залишити без задоволення.

Рішення Ленінського районного суду м. Запоріжжя від 14 червня 2021 року по цій справі залишити без змін.

Дата складанняповної постанови20грудня 2021 року.​

Постанова набирає законної сили з дня її прийняття, проте може бути оскаржена до Верховного Суду протягом тридцяти днів з дня складання повного судового рішення.​

 
Любители делать ИНН, которые должны теперь 41к гривен ))))

Решение суда 1ой инстанции: "
Позов ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Прайм Альянс», третя особа приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Кравцов Олександр Олександрович, приватний виконавець виконавчого округу Запорізької області Проценко Дмитро Юрійович про визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню, про повернення стягнутих коштів
задовольнити.


Визнати виконавчий напис №853, виданий 09.04.2020 року приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу Кравцовим Олександром Олександровичем, про стягнення з ОСОБА_1 на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Прайм Альянс» заборгованості за кредитним договором №2007488968 від 26.12.2013 року у розмірі 47237,19 грн таким, що не підлягає виконанню.

Зобов`язати Товариство з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Прайм Альянс» повернути ОСОБА_1 41
165 грн 17 коп, стягнуті у виконавчому провадженні ВП №62419408 за період з липня 2020 року по че6рвень 2021 року.


Стягнути з Товариство з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Прайм Альянс» на користь ОСОБА_1 судовий збір в розмірі 1681 грн 60 коп.​
"

Ссылка на апелляцию ))))

Апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Прайм Альянс» залишити без задоволення.

Рішення Ленінського районного суду м. Запоріжжя від 14 червня 2021 року по цій справі залишити без змін.

Дата складанняповної постанови20грудня 2021 року.


Постанова набирає законної сили з дня її прийняття, проте може бути оскаржена до Верховного Суду протягом тридцяти днів з дня складання повного судового рішення.​

ай как замечательно! по двум пунктам их припечатали. надеюсь ВС (думаю, не пожлобятся подать в кассацию) подтвердит эти решения
 
Adios, думаю малозначна справа :)
А вот ещё один прецендент в копилку. Спасибо прайм альянс. :)

ПОСТАНОВИВ:



Касаційну скаргу ОСОБА_1 , яка подана його представником - адвокатом Рябініним Денисом Дмитровичем - задовольнити.



Постанову Чернігівського апеляційного суду від 20 липня 2021 року скасувати.



Рішення Новозаводського районного суду м. Чернігова від 23 грудня 2020 року залишити в силі.



Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Прайм Альянс» (код ЄДРПОУ 41677971) на користь ОСОБА_1 (ідентифікаційний номер НОМЕР_1 ) судові витрати за сплату судового збору за подання касаційної скарги у розмірі 1 681 (тисячу шістсот вісімдесят одну) гривню 60 (шістдесят) копійок.



Постанова суду касаційної інстанції набирає законної сили з моменту її прийняття, є остаточною і оскарженню не підлягає.​

 
Останнє редагування:
думаю малозначна справа :)
Постанова набирає законної сили з дня її прийняття, проте може бути оскаржена до Верховного Суду протягом тридцяти днів з дня складання повного судового рішення.
А вот ещё один прецендент в копилку. Спасибо прайм альянс.
тут апелляция конечно отмочила:facepalm:
 
Adios, пусть подают в ВС. Вообще будет отлично )))) Мне тут кое кто денег задолжал по ИНН ))))
 
Назад
Угорі Унизу