• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Хто воює з Монеткою?

ПАННОЧКА

НЕСКОРЕНА
✩ Premium ✩
Реєстрація
9 Кві 2019
Дописи
15,597
Реакції
35,911
Бали
5,565
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
ПАННОЧКА не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Привіт ,
Хто зносить виконавчий напис,на кого подали до суду ,на апеляцію?
Є виграні справи.?
Прошу без флуду. Важлива тема для мене.
 
Мене цікавить вся інформація по монетці!!
Готуємося!
В мене прострочка 2 місяці. Крім того що вони розсилають на вайбер ріднім і знайомим інформацію про борг + прикріплене моє фото з приват банку, зроблене при отриманні банківської карти, вони нічого не роблять.
 
Я где-то натыкался на решение, где они за 500 грн. подали в суд)))) Не помню чем закончилось, но меня настолько сумма рассмешила....Это еще до надписей они игрались.
Не знаю. Чекаю документи
Ну почитаете. Опять будут ныть про идентификатор через смс))
 
В мене прострочка 2 місяці. Крім того що вони розсилають на вайбер ріднім і знайомим інформацію про борг + прикріплене моє фото з приват банку, зроблене при отриманні банківської карти, вони нічого не роблять.
В мене 10-11м по них. Був суд. Виконавчий напис нотаріуса не підлягає виконанню.
Я где-то натыкался на решение, где они за 500 грн. подали в суд)))) Не помню чем закончилось, но меня настолько сумма рассмешила....Это еще до надписей они игрались.

Ну почитаете. Опять будут ныть про идентификатор через смс))
Просто вже більше тижня в реєстрах є.а документів досі немає.
Розумію карантин...
Пєрвооткриватєлєм буду)))(((
 
Останнє редагування:
В мене 10-11м по них. Був суд. Виконавчий напис нотаріуса не підлягає виконанню.

Просто вже більше тижня в реєстрах є.а документів досі немає.
Розумію карантин...

Пєрвооткриватєлєм буду)))(((
А ви подавали до суду чи МФО?
 
Назад
Угорі Унизу