• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Хто з кредиторів може погрожувати насиллям та вимагати гроші ?

  • Автор теми Bremud
  • Дата початку
  • Відповіді 28
  • Перегляди 2K

Bremud

Форумчанин
Реєстрація
21 Лис 2022
Дописи
88
Реакції
30
Бали
308
UAH
3.50
Ваш пол
Мужской
Bremud не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Хто на вашу думку може погрожувати насиллям та вимагати, обзивати, посилати на три букви контактних осіб?
 
Bremud, на будущее: заголовок - это короткое название темы, описание темы - это вся суть вашего вопроса. Не нужно делать километровые заголовки аналогичного содержания, как и в описании.
 
Bremud, на будущее: заголовок - это короткое название темы, описание темы - это вся суть вашего вопроса. Не нужно делать километровые заголовки аналогичного содержания, как и в описании.
Зрозуміло
 
Хто на вашу думку може погрожувати насиллям та вимагати, обзивати, посилати на три букви контактних осіб?
Пишіть список МФО і скиньте текст повідомлення. Буде ясніше.
Але який толк з того я не знаю. Заплатить їм Ви все одно не заплатите. Якщо ж заплатите, то інших образите тим що не їм сплатили...
 
Угрожают все.
Угрозы от убийства в карьере и до депортации из страны :pleasantry:
 
Пишіть список МФО і скиньте текст повідомлення. Буде ясніше.
Але який толк з того я не знаю. Заплатить їм Ви все одно не заплатите. Якщо ж заплатите, то інших образите тим що не їм сплатили...
Наразі я немаю як платити. З часом буду віддавати, але тільки тіло. Але після так дзвінків, що посилають на трасу відробляти, ще і маму то вибачте мене. Немає бажання нікому нічого віддавати.
 
Наразі я немаю як платити. З часом буду віддавати, але тільки тіло. Але після так дзвінків, що посилають на трасу відробляти, ще і маму то вибачте мене. Немає бажання нікому нічого віддавати.
Кто угрожает? Слон кредит обзвонили и достали всех до третьего поколения. Алексы угрожали угрожали. Потом продали Укрфинстандарту.
 
Хто на вашу думку може погрожувати насиллям та вимагати, обзивати, посилати на три букви контактних осіб?
А яка різниця по великому то?
Навіщо взагалі слухати "бред сумашедшего"... а контактні якщо в адекваті, то їм і розказувати довго не потрібно що це за нікчемні створіння і чому з ними не варто розмовляти зовсім. Просто відгородіться від цього і будете мати спокій.
Я особисто за майже чотири роки протермінувань не мав ні одної розмови з ними. Жодної.
І все в ажурі.
 
А яка різниця по великому то?
Навіщо взагалі слухати "бред сумашедшего"... а контактні якщо в адекваті, то їм і розказувати довго не потрібно що це за нікчемні створіння і чому з ними не варто розмовляти зовсім. Просто відгородіться від цього і будете мати спокій.
Я особисто за майже чотири роки протермінувань не мав ні одної розмови з ними. Жодної.
І все в ажурі.
І все ще їх боржник? Чи ви розрахувалися з ними?
 
Наразі я немаю як платити. З часом буду віддавати, але тільки тіло. Але після так дзвінків, що посилають на трасу відробляти, ще і маму то вибачте мене. Немає бажання нікому нічого віддавати.
Якщо у вас є Є-гроші, то це їх почерк.
 
Хто на вашу думку може погрожувати насиллям та вимагати, обзивати, посилати на три букви контактних осіб?
А вони не представляються?)
Напишіть, хто у вас є. І легше буде вияснити, хто з них таким займається.
А взагалі, не розмовляйте з ними і рідним скажіть не розмовляти. Тоді і ніяких погроз не буде.
 
Хто на вашу думку може погрожувати насиллям та вимагати, обзивати, посилати на три букви контактних осіб?
Фіксуйте телефонні розмови на діктофон.Дізнайтесь їхню юридичну адресу і сміливо подавайте на них в суд.Бо це вже не адміністративне,а кримінальне порушення з їхнього боку.
Фіксуйте телефонні розмови на діктофон.Дізнайтесь їхню юридичну адресу і сміливо подавайте на них в суд.Бо це вже не адміністративне,а кримінальне порушення з їхнього боку.

Screenshot_20230110-161319.png
 
Наразі я немаю як платити. З часом буду віддавати, але тільки тіло. Але після так дзвінків, що посилають на трасу відробляти, ще і маму то вибачте мене. Немає бажання нікому нічого віддавати.
Скажіть мамі щоб казала що вас не знає і клала слухавку. Чого з ними балакати) моїй сьогодні Мілоан задвинув що вона їм винна гроші і не зможе в ним більше взяти кредит якщо попередній не оплатить. Це вона навіть не встигла їм нічого сказати. Причому що вона ні разу вжитті кредиту не брала.
 
Назад
Угорі Унизу