• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Хто закривав мікрозайми з допомогою юристів?

были,были, а форуме такие случаи))
с манивео
И не только манивео...
Більшість мфо з часом самі пропонують закриття за тіло. Юрист на даному етапі не потрібен
Не все юристы так думают... Даже тут)
Більшість мфо з часом самі пропонують закриття за тіло. Юрист на даному етапі не потрібен
Не все юристы так думают... Даже тут)
 
Ну я закрывал при помощи юриста(знакомая моя), одну контору ибо они меня реально за**али, мы первые подали иск, признали договор займом, мне присудели тело 3к, он хотели 9к. ну я ради принципа пошол. пролонгацю одну в 600грн, около того не учли, и ВП зделали мне на 4100. ну просрочка была 1.5 года. +- . а вообще мне они предлагали сами за тело, опять же +- через месяцев 8, после просрочки)
 
Мені порекомендовали АО"ЗАХИСТ" Звернутися туди, що там гарні юристи які допомагають. От я і думаю чі дійсно вони допомагають чі це викачка грошей.?
Ао захист, тоже платити потрібно і не маленьку суму. А ще вони кажуть що весь процес займе не менше як півроку.
 
Ао захист, тоже платити потрібно і не маленьку суму. А ще вони кажуть що весь процес займе не менше як півроку.
Их ни в коем случае нельзя рекомендовать.Это просто выкачка денег.Толку нуль.
 
Останнє редагування:
Мені порекомендовали АО"ЗАХИСТ" Звернутися туди, що там гарні юристи які допомагають. От я і думаю чі дійсно вони допомагають чі це викачка грошей.?
ЗАХИСТ пострашнее любых калососов и шараг будет, они мастера в одном - это развести и лапшу на уши навешать !
 
Назад
Угорі Унизу