• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Хто зараз дає банківський кредит без клопоту?

Wolodymyrrr11

Форумчанин
Реєстрація
26 Лис 2022
Дописи
41
Реакції
7
Бали
283
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Wolodymyrrr11 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Розрекламований IdeaBank по суті вже місяця два водить за носа, спочатку їм треба довідка про доходи, а тепер вона не підходить, бо треба виписка про доходи з компанії з підписом директора і бухгалтера ))
Короче, ясно, ІдеяБанку дали рознарядку від Нацбанку - розвернути побільше людей від надання кредиту. Внакше не скажеш. Цей банк пролітає

А де реально взяти кредит без довідок про доходи? Тільки не Мікрокредити, томущо я якраз і хочу банківський, щоб позбутись цих МФО))
я ледве закрив 14 МФО, більш ніколи не буду з цим зв язуватись. І цей форум знайшов лише через великі проблеми з МФО. Зараз залишилась 1 МФО на 7700 грн, от треба її закрити перекредитуванням на нормальний банк, а там вже піде все як по маслу, по платежі малі.
 
Розрекламований IdeaBank по суті вже місяця два водить за носа, спочатку їм треба довідка про доходи, а тепер вона не підходить, бо треба виписка про доходи з компанії з підписом директора і бухгалтера ))
Короче, ясно, ІдеяБанку дали рознарядку від Нацбанку - розвернути побільше людей від надання кредиту. Внакше не скажеш. Цей банк пролітає

А де реально взяти кредит без довідок про доходи? Тільки не Мікрокредити, томущо я якраз і хочу банківський, щоб позбутись цих МФО))
я ледве закрив 14 МФО, більш ніколи не буду з цим зв язуватись. І цей форум знайшов лише через великі проблеми з МФО. Зараз залишилась 1 МФО на 7700 грн, от треба її закрити перекредитуванням на нормальний банк, а там вже піде все як по маслу, по платежі малі.
Хто користується послугами МФО,банки зазвичай відмовляють.
І сума 7700))
Влазити через неї в банківський кредит))Ну таке собі))
 
колись хотіла взяти один кредит, щоб закрити МФО..
мала на той час вже готівковий в Ідея і там була "благонадійним позичальником" - то при оформленні заявки сказали, що не дивлячись на попереднє погодження, в кредиті відмовлено - так як є незакриті МФО
тому Ідея - точно не варіант.

але на суму 7700 не варто брати кредит...
спробуйте зібрати суму і закрити за тіло..
але не влазьте ще в більші борги..
 
Ой не беріть в ідеї. Кончений банк. Довгий час будете сплачувати відсотки і аж в кінці сума платежу буде зараховуватися на тіло. Банк дурний і в них кончені методи , якщо людина прострочила навіть кілька днів
 
Назад
Угорі Унизу