• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Хто знає таке Чіполіно з центрокредит яке називає себе "Чікатілло"?

  • Автор теми апка
  • Дата початку
  • Відповіді 22
  • Перегляди 2K

апка

Форумчанин
Реєстрація
6 Вер 2019
Дописи
109
Реакції
48
Бали
343
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
апка не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Хто може підказти ,що це чіполінно може начудити?Вчора написало мені в вайбер-останній шанс вирішити все без суду.Я проігнорувала.Написало те саме чоловіку-він відповів що грошей поки нема,чекай.А то чіполіно прислало адресу батьків і підписало-"а тут можуть допомогти?".на що чоловік відповів-"якщо хочеш,пиши ,дзвони туди,але після цього ти взагалі нічого не отримаєш".Хто підкаже ,наскільки ця тваринка агресивна.?А то прізнище "СОЛІДНЕ,УСТРАШАЮЩЕ".)))
 
Хто може підказти ,що це чіполінно може начудити?Вчора написало мені в вайбер-останній шанс вирішити все без суду.Я проігнорувала.Написало те саме чоловіку-він відповів що грошей поки нема,чекай.А то чіполіно прислало адресу батьків і підписало-"а тут можуть допомогти?".на що чоловік відповів-"якщо хочеш,пиши ,дзвони туди,але після цього ти взагалі нічого не отримаєш".Хто підкаже ,наскільки ця тваринка агресивна.?А то прізнище "СОЛІДНЕ,УСТРАШАЮЩЕ".)))
Зачем Вы положительного героя мультов обижаете? А вообще Центрокредит самые мне кажется спокойные, и суд вообще самый лучший вариант, если платить не хотите...
 
у них сумма невелика,хочу заплатити і забути.поки грошей нема,треба трошки почекати.А це Чікатілло(просто смішно його так називати.Правда-Чіполіно якось легше)Написує і написує
 
Хто може підказти ,що це чіполінно може начудити?Вчора написало мені в вайбер-останній шанс вирішити все без суду.Я проігнорувала.Написало те саме чоловіку-він відповів що грошей поки нема,чекай.А то чіполіно прислало адресу батьків і підписало-"а тут можуть допомогти?".на що чоловік відповів-"якщо хочеш,пиши ,дзвони туди,але після цього ти взагалі нічого не отримаєш".Хто підкаже ,наскільки ця тваринка агресивна.?А то прізнище "СОЛІДНЕ,УСТРАШАЮЩЕ".)))
Мне только что писал смс) хоть бы с 8 марта поздравил))) а как у вас с ним дела?
 
Хто може підказти ,що це чіполінно може начудити?Вчора написало мені в вайбер-останній шанс вирішити все без суду.Я проігнорувала.Написало те саме чоловіку-він відповів що грошей поки нема,чекай.А то чіполіно прислало адресу батьків і підписало-"а тут можуть допомогти?".на що чоловік відповів-"якщо хочеш,пиши ,дзвони туди,але після цього ти взагалі нічого не отримаєш".Хто підкаже ,наскільки ця тваринка агресивна.?А то прізнище "СОЛІДНЕ,УСТРАШАЮЩЕ".)))
они все безобидные
если не реагировать?
не обращайте внимания, таких ещё много будет
 

Вкладення

  • 1093EB78-E89A-4870-AB11-36AF7BBE93B2.jpeg
    1093EB78-E89A-4870-AB11-36AF7BBE93B2.jpeg
    90.8 Кб · Перегляди: 11
Хто може підказти ,що це чіполінно може начудити?Вчора написало мені в вайбер-останній шанс вирішити все без суду.Я проігнорувала.Написало те саме чоловіку-він відповів що грошей поки нема,чекай.А то чіполіно прислало адресу батьків і підписало-"а тут можуть допомогти?".на що чоловік відповів-"якщо хочеш,пиши ,дзвони туди,але після цього ти взагалі нічого не отримаєш".Хто підкаже ,наскільки ця тваринка агресивна.?А то прізнище "СОЛІДНЕ,УСТРАШАЮЩЕ".)))
Теж у вайбері писав, але я не читаю і відразу в блок таких умніків. І то це десь з пару тижнів тому було, інші чмошніки ще намагаються щось виписувати.
 
Он пару раз напишет, раза 3 позвонит с обещаниями позвонить родным, соседям. Потом, когда увидит, что Вы не боитесь, и понимаете, что он д*бил, пыл его подугаснет, звонить перестанет. Какой-нибудь автодозвон вам будет на мобильный, СМС о якобы продаже. И всё. Так что не обращайте внимание на больного человека
 
Он пару раз напишет, раза 3 позвонит с обещаниями позвонить родным, соседям. Потом, когда увидит, что Вы не боитесь, и понимаете, что он д*бил, пыл его подугаснет, звонить перестанет. Какой-нибудь автодозвон вам будет на мобильный, СМС о якобы продаже. И всё. Так что не обращайте внимание на больного человека
Он мне сегодня написал. Указал ФИО покойного дедушки... И все..
 
Назад
Угорі Унизу