• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Хто знайомий з діджі фінанс

  • Автор теми Iren7777
  • Дата початку
  • Відповіді 84
  • Перегляди 6K
боюсь щоб не забрали.
Якщо таке станеться - ви будете унікальною.
я бачу но форумі багато людей які взпагалі напевно не думають закривати
В кожного своє бачення "закривання"...
Я наприклад їх вже давно закрив.
Якщо не згідні - будем це доказувати в судовому порядку.
І ніяк інакше. Ніяких домовленостей з цими пітараsами я особисто не збираюсь робити.
Якось так.
Але у вас чи будь-кого іншого може бути інакше бачення... і це нормально - кожен живе як вміє.
 
Всем, привет. Пришло письмо на мой адрес от диджи финанс.. Фамилия и отчество одинаковые со мной, но это левый мужик.и почему-то указан мой домашний адрес. Мне что, решили вс шараги с такой же фамилией должников, письма присылать? Звоню диджеям....блин, пожалела...говорю я не знаю кто этот человек, мой однофамилец, почему-то мой адрес, тут такой не живёт. И понеслось. Вы его знаете,вы его прикрываете и все такое....то бизнес позыка мне письмо пришлет на левого мужика, то теперь эти...смешно конечно.
 
супер і Вм не платите їм нічого
Ні копійки. Хіба що взяти до уваги те що виконавець-курокрад списав з одної карточки 60 копійок а з другої вроді 13 :sarcastic:
Буду ржати як кінь коли він мені ці копійки повертатиме :lol:
Мене і не довбали. За три роки жодного спілкування з мфо чи тим паче калоподібними.
 
Мене і не довбали. За три роки жодного спілкування з мфо чи тим паче калоподібними.
а надписів не робили чт провадження
і можуть в будинок не пустити, опечатати чи це вже в мене від страху знову якісь думки дурні
 
зрозуміло але в мене є ще банки. по шарагах тіло десь 100 000 дуже переживаю
Що тут вже скажеш.
Готуйтесь по маленько судитись. Це факт, по-іншому не буде.
Навряд чи ви осилите їх закрити по домовленості... хоча все може бути.
Успіхів вам.
 
Доброго дня дуже дякую за пораду але дуже якийсь страх бере страх
если Вам это поможет, изначально тоже было боязно за дом, участок и т.д. Потом почитал информацию, поспрашивал людей, и нормально.
Жильё и участок прилегающий к земле, не тронут; часть жилья по этим кредитам нереально отжать : )
 
Що тут вже скажеш.
Готуйтесь по маленько судитись. Це факт, по-іншому не буде.
Навряд чи ви осилите їх закрити по домовленості... хоча все може бути.
Успіхів вам.
тобто будуть надписи вірно. банки мало десь 30000 а то шараги але думаю поступово закрити за тіло
треба
если Вам это поможет, изначально тоже было боязно за дом, участок и т.д. Потом почитал информацию, поспрашивал людей, и нормально.
Жильё и участок прилегающий к земле, не тронут; часть жилья по этим кредитам нереально отжать : )
збирати гроші щоб закривати вірно я розумію
 
Назад
Угорі Унизу