• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Хтось домовлявся з ними на тіло і на частини?

Viktoria123

Форумчанин
Реєстрація
23 Сер 2020
Дописи
524
Реакції
90
Бали
2,625
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Viktoria123 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго ранку скажіть хтось домовлявся з ними на тіло чи реструктуризацію маю вже 3 роки хочу закрити за тіло і може на частини? Якщо так як домовлялись?
 
Мені вони самі запропонували закрити за тіло. Прострочка була близко одного року,вислали лист на мейл з пропозицією закрити за тіло.
 
Доброго ранку скажіть хтось домовлявся з ними на тіло чи реструктуризацію маю вже 3 роки хочу закрити за тіло і може на частини? Якщо так як домовлялись?
Я вам вже відповідала на це питання) написала лист на почту, що готова закрити за тіло і попросила розбити на платежі. Через декілька днів надіслали гарантійку, сплачувала кожного місяця платіж.
 
Я вам вже відповідала на це питання) написала лист на почту, що готова закрити за тіло і попросила розбити на платежі. Через декілька днів надіслали гарантійку, сплачувала кожного місяця платіж.
Погодились легко? На яку електронку писали?
 
Погодились легко? На яку електронку писали?
На їх сайті, офіційна електронна адреса є. Написала лист, через декілька днів прийшла відповідь і погодили. Зараз взагалі без проблем з ними домовитися у військовий час. Тим більше, якщо у вас просрочка 3 роки
 
Саме від Кредит Капітал ніхто не дзвонив оточенню. А попередній кредитор (Качай гроші) задовбували всіх,кого змогли знайти
В мене гофінгоу продав також наробили шуму
На їх сайті, офіційна електронна адреса є. Написала лист, через декілька днів прийшла відповідь і погодили. Зараз взагалі без проблем з ними домовитися у військовий час. Тим більше, якщо у вас просрочка 3 роки
Написали дали 2 тіла тобто мала тіло 3000 тисячі сказали майже 6000 що робити незнаю
 
В мене гофінгоу продав також наробили шуму

Написали дали 2 тіла тобто мала тіло 3000 тисячі сказали майже 6000 що робити незнаю
спробуйте ще почекти трохи, а якщо Вас так влаштовує, то сплачуйте так їм...
 
Останнє редагування:
Доброго ранку скажіть хтось домовлявся з ними на тіло чи реструктуризацію маю вже 3 роки хочу закрити за тіло і може на частини? Якщо так як домовлялись?
Они тоже самое что Примо коллект заходите на сайт Примо коллект регистрация и там в разделе обращения пишите просьбу закрыть за тело кредита частями и укажите когда каждый месяц можете положить платеж и по сколько сможете и укажите пусть на почту пришлют ответ. Мне подтвердили только я делал ещё один что б разбили на больше месяцев и меньше по сумме
 
Я вам вже відповідала на це питання) написала лист на почту, що готова закрити за тіло і попросила розбити на платежі. Через декілька днів надіслали гарантійку, сплачувала кожного місяця платіж.
Вам також писали щоб дали актуальне місце проживання?
Они тоже самое что Примо коллект заходите на сайт Примо коллект регистрация и там в разделе обращения пишите просьбу закрыть за тело кредита частями и укажите когда каждый месяц можете положить платеж и по сколько сможете и укажите пусть на почту пришлют ответ. Мне подтвердили только я делал ещё один что б разбили на больше месяцев и меньше по сумме
Вам писали щоб надали актуальне місце проживання?
 
В мене гофінгоу продав також наробили шуму

Написали дали 2 тіла тобто мала тіло 3000 тисячі сказали майже 6000 що робити незнаю
Зайдите на сайт Примо коллект это они же, там регистрация личного кабинета и раздел обращения выбираете реструктуризация и ещё раз пишите обращение им.
 
Назад
Угорі Унизу