• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

хтось мав досвід позики в інтернеті від приватних інвесторів?

НЕ вздумайте туда лезть даже, я сам с ними столкнулся и только денюжку профукал.
Та же самая фuгня: последние 3200 улетели. Паника в начале просрочек сделала свое черное дело.
 
Частный инвестор это, в основном, бандюки. Коллекторы официальные отдыхают! Одна просрочка и приехали. Закончится плачевно , однозначно. Даже и не думайте. Я как то с дуру позвонил, просто условия узнать, так еле отбрыкался. Сказать,что сервис навязчивый, просто ничего не сказать.
 
Я б теж взяла у когось, якби знайти надійну людину. Потрбно із знайомими розрахуватись.
 
68років,рак легень-3ст.наявність метастаз...
1) Не звертайтесь до частних інвесторів.
2) Надіюсь, татові ви вже все розповіли.
3) Спробуйте просити допомоги в друзів, сусідів, та в соціальних мережах, впевнений це матиме фінансовий ефект(зібрана сума, буде залежати від вашого оточення, та від вашого інформування)
4) Забийте на МФО на деякий час, та зберігайте спокій та ясний розум. Ваші дії мають бути обдумані.

5) Звичайно, хвороба та стадія досить серйозна, але люди і з не таких ситуацій виліковуються. На початку року у мого діда виявили онко легень другої стадії. Йому 79 років. Дідусь вже пройшов 6 хімій, на щастя, легко їх переніс. Дідусь хоче жити, а значить треба боротися. Так я раджу і вам, скільки б часу не залишилось жити, забезпечте татуся позитивом, радісними моментами, та приємними подіями. Життя коротке, скільки б часу не залишилось - треба жити.
А ще, позитивні моменти також можуть продовжувати життя.
 
1) Не звертайтесь до частних інвесторів.
2) Надіюсь, татові ви вже все розповіли.
3) Спробуйте просити допомоги в друзів, сусідів, та в соціальних мережах, впевнений це матиме фінансовий ефект(зібрана сума, буде залежати від вашого оточення, та від вашого інформування)
4) Забийте на МФО на деякий час, та зберігайте спокій та ясний розум. Ваші дії мають бути обдумані.

5) Звичайно, хвороба та стадія досить серйозна, але люди і з не таких ситуацій виліковуються. На початку року у мого діда виявили онко легень другої стадії. Йому 79 років. Дідусь вже пройшов 6 хімій, на щастя, легко їх переніс. Дідусь хоче жити, а значить треба боротися. Так я раджу і вам, скільки б часу не залишилось жити, забезпечте татуся позитивом, радісними моментами, та приємними подіями. Життя коротке, скільки б часу не залишилось - треба жити.
А ще, позитивні моменти також можуть продовжувати життя.
Дякую
 
Та же самая ф*гня: последние 3200 улетели. Паника в начале просрочек сделала свое черное дело.
а как профукали? можно подробнее
НЕ вздумайте туда лезть даже, я сам с ними столкнулся и только денюжку профукал.
можно подробнее?
 
Останнє редагування:
Фонды не особо взрослым помогают, но поискать надо.
умора просто. Как уже здоровому состоявшемуся организму помочь, так пошел нах*р. А как вытягивать с того света детей до 5лет и уничтожать генофонд так пожалуйста. Наш гуманизм нас и убьет)
Я и не против такого, но хотя-бы принудительная стерилизация нужна для детей с генными заболеваниями
 
А в теорії, можна знайти часного інвестора на невелику суму?
 
А в теорії, можна знайти часного інвестора на невелику суму?
Куди краще вже МФО/банк... Там хоч не ризикуєте майном і здоров'ям у випадку прострочки. Можна взагалі не платити і жити спокійно)
Вище коротко і по суті кажуть ?
Аби потім не довелось поламаними руками чистити беззубий рот.
Можно под залог,и можно остаться без этого залога
Притому якщо застава досить цікава з матеріальної точки зору, наприклад в кілька разів перевищує суму позики (а на інше і не погодяться), то можуть забезпечити всі умови, щоб позичальник не зміг вчасно розрахуватись. Скажімо, просто не приймуть оплату особисто і не нададуть реквізитів для банківського розрахунку, а довести це в суді буде майже неможливо.
Крім того, суму до сплати можуть визначити будь-яку і в будь-який час на свій розсуд, під загрозою життя і здоров'я (або вищевказаної маніпуляції), незважаючи на умови договору.
В цілому, щодо позик у фіз.осіб (родичів, знайомих): Манивео. Как решить проблему
 
Я думал тс вернулся с первым отзывом про неоплату и добровольнопринудительным доноством... А тут чёт не очень интересно...
 
умора просто. Как уже здоровому состоявшемуся организму помочь, так пошел нах*р. А как вытягивать с того света детей до 5лет и уничтожать генофонд так пожалуйста. Наш гуманизм нас и убьет)
Я и не против такого, но хотя-бы принудительная стерилизация нужна для детей с генными заболеваниями
А 500-граммовых, родившихся на 20 неделе? Но эти рассуждения - логика и здравый смысл, а в реальности люди за своих близких готовы на все. Из моей реальности - куча долгов, проданная недвижимость, два года ада, а онко оказалось сильнее.
 
68років,рак легень-3ст.наявність метастаз...
Сочувствую Вам моему отцу было 47 как он умер от онкологии(((((( а частные займы не верьте только деньги выкачивают и не малые, а потом ещё и играют на твоей ситуации...это очень тяжело морально и физически!!!
 
Назад
Угорі Унизу